Не знам съвет ли търся, или да се оплача...

  • 25 517
  • 661
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15 601
Напълно подкрепям мненията на Амор. И аз смятам, че трябва да се проведе разговор точно в този дух. Рязко, категорично и ясно! Да му стане ясно, че много добре виждаш какво се случва, а не да минава с номера "Няма нищо такова - само си внушаваш"!

# 61
  • Мнения: 15 619
Жените забелязват такива състояния. Другата не може да не е наясно.
Оо, наясно е, затова и тя пуска закачки...ласкае се от вниманието на чуждия мъж.Дори да няма и грам намерение да кръшка на мъжа си.....кой жена не би се чувствала така на нейно място?
Но ако тя не е инициаторката, а по авторката не е, това не е неин проблем.
А проблем между авторката и мъжа й.

Права си. Малко биха го насмели като мръсно коте обратно. Повечето, съзнателно или не, ще подклаждат интереса и закачките.
Деликатна е ситуацията. Не знам какво да посъветвам.

# 62
  • Мнения: 164
Жените забелязват такива състояния. Другата не може да не е наясно.
Оо, наясно е, затова и тя пуска закачки...ласкае се от вниманието на чуждия мъж.Дори да няма и грам намерение да кръшка на мъжа си.....кой жена не би се чувствала така на нейно място?
Но ако тя не е инициаторката, а по авторката не е, това не е неин проблем.
А проблем между авторката и мъжа й.

   Тя обича да флиртува, прави му комплименти чат-пат, но за повечето хора са нормални, това че той не е в час и се заблуждава не е неин проблем. Незаинтересована е от него, по скоро си прави гъдели. Всеки обича да е харесван и не знам дали тя изобщо го прави съзнателно.

# 63
  • Мнения: 164
Жените забелязват такива състояния. Другата не може да не е наясно.
   Мисля, че не е.

# 64
  • Мнения: 3 542
Ами въобще довода "Ти си луда, така ти се е сторило" не би трябвало да те накара да замълчиш. Дори и да си внушаваш нещо, той трябва да се съобрази и да промени поведението си, щом то ти е неприятно. И не става въпрос за манипулиране или женски капризи - причинява ти дискомфорт  и ако ролите бяха разменени, същото би трябвало да направиш ти за него. Това ако наистина между вас нещата в основни линии са ОК и единият просто малко се е увлякъл.

# 65
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 460
Жените забелязват такива състояния. Другата не може да не е наясно.
  Мисля, че не е.
Е,няма как да не е наясно.Това се забелязва,ама на момента!

# 66
  • Мнения: 19 905
Ами, щом мъжът ти пърха от щастие покрай нея, най-вероятно улавя сигнали И от нея.
Ма много ги чакате тези ситуации, ще го чакам аз да ми пърха покрай булето от съседната двойка. Свий му малки сърмите и да не ти обяснява кой луд. И с нея бих си "поприказвала". Аз също съм на мнение, че тя знае и усеща и се прави на "дръж ми шапката, дай ми чадъра". По-радикални действия. Малко да се отръска и да стъпи на земята.

# 67
  • Мнения: 330
Значи, може мъжа ти да е бил подсъзнателно привлечен и дори да не се е усещал, че се държи различно в нейната компания. Ама ти си побързала да му отвориш очите и сега трябва да го дебнеш да не се влюби истински. Кофти.

Раздухването на проблема може да го увеличи многократно и да стане мазало, внимавай.
В случая не разпознавам подобна опция като подсъзнателно привличане. Все в един момент става напълно осъзнато. Зрели хора, семейни приятели от един Господ знае колко време и той рязко променя отношението си - нищо неосъзнато няма в това. Нима вариантът да мълчи и преглъща е по-добър? И нейният да си мисли колко е сляпа и заблудена жена му, че не забелязва, докато той се прави на клоун!
Адски отблъскваща гледка са мъже, които не съумяват да сдържат емоциите си, в присъствието на партньорките си... Прави каквото искаш зад гърба и, но с нея и в обществото - покажи уважение, не я наранявай и унижавай.

# 68
  • Мнения: 6 470
На мнението на Елронд.👍
И изобщо няма да се обяснявам пък аз. Да не са тийнове. Зрели хора ще ги уча на живот. Да,бе.

# 69
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 460
Е,Елронд тук ме изкефи на МАКС!

# 70
  • Варна
  • Мнения: 36 611
Аз бих прекратила тотално отношения с тази двойка. Ако мъжът се тръшне и откаже да спрат вижданията, тогава на съвсем друг тон ще ни е разговорът.

Има някакъв много нищожен шанс другата да не забелязва. Аз например съм такава, буквално трябва да ми наврат ситуацията в очите, кон с капаци съм. Но повечето жени имат усет и то добър.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 17:49 от HighSpeed

# 71
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 460
Според мен от километър забелязваш кога някой те наблюдава!

# 72
  • Мнения: 15 619
Според мен от километър забелязваш кога някой те наблюдава!
От най-невинните реплики се усеща. Щом едната е усетила, другата, не вярвам да не е наясно.
Не бих му поставяла ултиматуми да спираме да се виждаме. Напротив. Бих му обяснила в кратце, че щом аз знам и тя също знае и няма да бърша лигите му по някоя друга.   Без мен.  Да заминава да му ги прибърсват.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 17:38 от luna

# 73
  • Мнения: 2 052
Чуждата патка - фитка, са казали хората, и има нещо вярно в това. Има една такава междинна дистанция, в която хората не са ни непознати, но не им виждаме и гуреливите очи и всички грозни вътрешнозаводски моменти, от която някой може да ти се стори много близо до разни архетипни представи за красота, щастие и вечен мир в галактиката. Като цяло не мисля, че аргументацията "нямаш шанс при нея, не се излагай" е най-добрият избор. Човек трудно приема подобни изказвания, директно противопоставящи се на това, което му нашепва егото и нуждата му от валидация. Авторката нито му става по-мила, нито пък го засрамва като му заявява в очите, че за нея е прозрачен и поведението му е жалко, пък било и то точно такова.

При тези обстоятелства репликата "не си добре" е живо признание - подскача, че си го засякла, и първата му реакция е да те накара да се съмняваш в двете си очи и колко добре го познаваш. Мога да предположа, че от тази реакция допълнително те е заболяло.

# 74
  • Мнения: X
Скрит текст:
Чуждата патка - фитка, са казали хората, и има нещо вярно в това. Има една такава междинна дистанция, в която хората не са ни непознати, но не им виждаме и гуреливите очи и всички грозни вътрешнозаводски моменти, от която някой може да ти се стори много близо до разни архетипни представи за красота, щастие и вечен мир в галактиката. Като цяло не мисля, че аргументацията "нямаш шанс при нея, не се излагай" е най-добрият избор. Човек трудно приема подобни изказвания, директно противопоставящи се на това, което му нашепва егото и нуждата му от валидация. Авторката нито му става по-мила,
нито пък го засрамва
Скрит текст:
като му заявява в очите, че за нея е прозрачен и поведението му е жалко, пък било и то точно такова.

При тези обстоятелства репликата "не си добре" е живо признание - подскача, че си го засякла, и първата му реакция е да те накара да се съмняваш в двете си очи и колко добре го познаваш. Мога да предположа, че от тази реакция допълнително те е заболяло.

Идеята не е да го засрами, а да му "начука егото"...само си представи ситуацията:събрана приятелска компания, а мъжа й се прави на шут пред всички.Защото едва ли другите жени и мъже не забелязват изобщо новото, променено поведение на мъжа  й към една единствена жена от компанията.Сигурна съм, че и мъжката част забелязва, просто си мълчи от солидарност.
Та, когато на един мъж му се каже директно, че е станал за смях, че другите го гледат как се излага и се подсмиват тайно настрани (дори да не е съвсем така), едва ли ще му хареса и ще продължи да се прави на маймуна пред всички.
А ако не спре, или по-лошо, нещата се задълбочат, тогава проблема вече е сериозен.

Общи условия

Активация на акаунт