какви дрешки на бебка за болницата?

  • 1 129
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Не във всички болници имат дрешки. Най-добре питай какво искат. В АГ във Варна, където аз раждах, детето беше с наши дрешки. Акушерките искаха да го повиват, аз не исках и сама си го обличах. Леко раждане!  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 629
Ако е топло обличай бебчето или само по боди с къс ръкав, или с тениска / потник и къси панталонки /пола. Без чорапи и ританки. Претоплянето на бебетата е много опасно

# 17
  • Мнения: 1 440
Добре де, някъде във форума се обсъждаше, че на новороденото е много важно крачетата да с чорапки, пък ако ще ръцете и нослето да са студени  newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 39 761
Дрехи ще ти трябват за изписването. Продават се комплекти за изписване.
Мама ми донесе комплекта за изписване в б-цата, акушерката облече Дияна.
Можеш примерно да приготвиш ританки, боди, блузка, чувалче. Ако изписваш бебето в чувалче може да го облечеш по-леко, но според мен е по-удачно да го облечеш в дрешки с дълъг ръкав. Шапка при всяко положение.

# 19
  • Мнения: 1 170
Ние сме за края на юни. Това, което реших е: боди с къс ръкав+ жилетка/блузка с дълъг ръкав+ ританки/панталонче с чорапки+ ръкавички+ одеялце (лятно). Мисля, че с такъв комплект времето не може да ме изненада ( освен ако глобалното затопляне не ни шамароса по- сериозно Wink ) Peace .

Общи условия

Активация на акаунт