'Bir Umut Yeter' *Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги* тема 12

  • 33 504
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 847

Здравейте, момичета!


„Хубавите неща се случват на тези, които вярват.
По-хубавите се случват на онези, които са търпеливи.
А най-хубавите неща се случват на тези,
които не се отказват“
Антон Чехов


   
   
Снежи,
 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Пожелавам ти много здраве, усмивки и късмет!
Никога да не се чувстваш тъжна и винаги да усещаш спокойствието и топлината на домашното огнище!

    
     Наздраве!

 



Еми, Феми, благодаря ви от сърце! Двама красавци с чаши насреща ми - прекрасно е! А единият дори с цветя! Колко е вълнуващо да получа цветя от "маминия хубавец".

Феми, споделям мнението ти: "Както усещахме  една кадърна сценаристка и Толга не се оказаха достатъчни при тази конкуренция."

Последна редакция: нд, 07 окт 2018, 11:34 от Snezhana.

# 661
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Добро утро!
Снежи, бъди жива, здрава и благословена!

Снощи не изгледах целия епизод, кофти работа без превод. Очаквам превода. А дали изобщо ще има следващ епизод? Не мога да повярвам за рейтинга 😣🙁. Как ли се чувства Толгахан 🙄🙄

Отново от Максим

# 662
  • Мнения: 3 378
Здравейте, момичета.


Снежи,честита и здрава бъди! Пожелавам ти да имаш много хубави дни и да срещаш добри хора!





# 663
  • Мнения: 14 391


     Феми, аз продължавам да вярвам, че сериалът "Една надежда стига" ще се задържи на екран! Само рускините прогнозират със задоволство евентуален край на тази продукция! Досега рових в турските сайтове, няма нищо, свързано със спирането на сериала. Да, рейтингът не е добър, но интересът към сериала е огромен!

Цитат
Увы, но хоть сериал и сменил день трансляции, рейтинги от этого не взлетели... 😔 И если в категории Total сериал немного прибавил (+ 0,36%), то рейтинг категории AB (образованная и обеспеченная аудитория) со 2 серией стал ещё ниже, потеряв (- 0, 23). Остаётся надеяться, что отрицательная тенденция не сохранится. 🤞🏻

В конце концов, даже если турецкий зритель не опомнится и не примет историю BUY, нас ждет качественный 6 серийный мини-сериал, что собственно тоже не так уж и плохо.

# 664
  • Мнения: 1 347
За мен е грешка преместването в събота. Четвъртък си беше перфектен. В събота дават Ранобудната птичка, която си е с висок рейтинг. В по-голямата част гледах Една надежда стига, защото очаквах че няма да има реклами и ще свърши по-рано и ще се прехвърля на Ранобудната птичка. . . но това разпокъсване до кога ще е не знам Simple Smile

# 665
  • Мнения: 847
Момичета, много сте мили - благодаря ви. Какво му трябва да човек? Една добра дума!!!
Цвети, Велвет, Еми, Феми, Ева - просълзихте ме! Вашите пожелания тъпкано да ви се връщат - бъдете все така добрички и благословени!

Ето ви един нов Йълмаз в знак на благодарност:



# 666
  • Мнения: 14 391
За мен е грешка преместването в събота. Четвъртък си беше перфектен. В събота дават Ранобудната птичка, която си е с висок рейтинг. В по-голямата част гледах Една надежда стига, защото очаквах че няма да има реклами и ще свърши по-рано и ще се прехвърля на Ранобудната птичка. . . но това разпокъсване до кога ще е не знам Simple Smile
    sevgito, наистина събота не беше най-удачният ден за излъчване на сериала "Една надежда стига". В събота е започнало и дълго чакано музикално шоу "Гласът на Турция". Нормално е в почивен ден зрителите да се ориентират към нещо разтоварващо, затова и всички драми имат спад в рейтинга.
    Аз продължавам да живея с .... НАДЕЖДА, че сериалът, който определено ме заинтригува ще продължи да се излъчва и ще бъдем свидетели на нещо наистина интересно!

# 667
  • Мнения: 14 391

    На официалната страница на 'Bir Umut Yeter' е публикувано само това:

Цитат
Мисля, че се нуждаете от повече драма, Йълмаз, Умут, Дерия, Елиф.
     Но феновете продължават да пускат видео от 2 епизод и да изказват одобрението си!
     А рекламата върви с пълна сила:

Стилната риза на Йълмаз в сериала 'Bir Umut Yeter' е на  LOFT.

# 668
# 669
  • Мнения: 10 489
HeartbeatУсмивка от позитивната красавица Амине за повдигане на настроението..
ако много хора го загледат, рейтинга ще се вдигне, ако ще и в понеделник сутринта да го излъчват!!





Revolving HeartsHands V

Sparkling Heart



# 670
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Снежи, честит рожден ден - да си здрава, щастлива и много слънчево от емоции да ти е всеки ден, като днешният 💐

Нова от Амине, чудесна е

# 671
  • Мнения: 3 378
Ето още нашата красавица



















малката Амине

Последна редакция: нд, 07 окт 2018, 19:47 от Цвети &

# 672
  • Мнения: 14 391
 
    В очакване на превода на 2 епизод от "Една надежда стига".

    Йълмаз Карабей  в лицето на Дерия разпознава истинската майка на Умут. Страховете му се потвърждават. Извършена е непростима грешка. Лъжата е пред очите му! Как трябва да постъпи?! Да разкрие всичко на Дерия, да облекчи страданието й, но да нарани собствената си съпруга. Възможно ли е? Ами Умут - как ще реагира детето, разбирайки истината. Труден избор трябва да направи Йълмаз - да живее цял живот в лъжа или да постъпи честно и да признае! И в двата случая най-много ще страда той, най-много ще изгуби той и наказаният отново ще бъде той - капитан Йълмаз Карабей!




    
     Момичета, пуснете линк с превода на руски език, когато излезе!

   

   

Последна редакция: нд, 07 окт 2018, 19:48 от Emiliya

# 673
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Превод още няма 😑, явно чакат да се събере сумата и тогава да го пуснат рускините.
Амине е приказна на новата снимка, една рускиня съдейки по облеклото и е решила, че Амине е в Швеция.
Страхотен кадър

Руководство телеканала D разочаровано результатами сериала Достаточно одной надежды, который в четверг дал только 2,35% в тотале. Было принято решение перенести сериал на субботу. Всего канал договорился о покупке 6 серии Надежды. Однако все будет зависеть от сегодняшних рейтингов. если сериал даст рейтинг 4%, будет заключено новое соглашение и показ сериала продолжится. Если же рейтинги будут меньше 2,5% будет показано 6 серий, после чего сериал закроют. Однако, если результаты будут слишком низкими (менее 2%), то сериал могут просто снять с эфира без публикации уже закупленных серий. Будут ли они доступны в интернете, пока неизвестно. Как оказалось, доходы от рекламы не могут покрыть затраты на производство Надежды. Как стало известно, телеканал планирует поставить на субботний эфир сериал Великолепная двойка
😢😢😢😭

# 674
  • Мнения: 847
Миши, благодаря ти!!!
 За благодарност ти пускам едно усмихнато момиче



За всички пускам линк  на 2 епизод с превод на руски език:

http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/203 … sskom-yazyke.html

Приятно гледане!

Последна редакция: нд, 07 окт 2018, 20:43 от Snezhana.

Общи условия

Активация на акаунт