'Bir Umut Yeter' *Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги* тема 12

  • 33 415
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 13 804

    Две статии, свързани с рейтингите:
    (превела съм само това, което се отнася за "Една надежда стига")

Новите телевизионни сериали на Канал Д са чудесни в социалните медии,
в рейтингите, в тръс!

Понеделник, 8 октомври 2018 г., 11:50 ч

„Една надежда стига“
Много сериозен отзвук в средата на социалните медии, но сериалът в рейтингите не можа да намери надежди. Феновете на Хазал Субашъ вдигнаха социалните медии. Оказа се обаче, че вдигането на рейтингите не е същото като вдигането на социалните медии.

Феновете на Есра Билгич също бяха ефективни. Феновете на Толгахан Сайъшман не поддържат сериала толкова силно.

В резултат на това „Една надежда стига“, която имаше голямо влияние върху социалните медии с публикуваните 2 епизода, не показа много присъствие в рейтинга Sonuç

Това показва, че голямото въздействие на вълната от социални взаимодействия върху социалните медии са празни приказки.

Потребителският профил на социалните медии и профилът на телевизионния монитор са много различни.

Това не бива да води до заключението, че социалните медии са незначителни.

Въпреки това, фактът, че големите взаимодействия в социалните медии имат ограничен принос в рейтинга, трябва да се приеме сега.


Канал D, атакува с представянето на новите сериали!
8 октомври 2018 г. понеделник, 12:44 часа

Подробности от телевизионния вестник - Екранът на канал D започна да излъчва в новия сезон, но се наблюдават проблеми в рейтинговата ефективност при всички сериали, които се излъчват.

Канал Д, работещ за повишаване на интереса към сериалите си, подготви видео за новите си серии и го сподели на социалните медийни платформи.

Съобщението на канал D за зрителя е:

Помолете за повече с канал D! Повече конкуренция, повече надежда, повече сълзи, повече емоции, повече смях, повече живот, повече приключения, повече драма! Този сезон очите ще продължат да бъдат в канал D.

Последна редакция: пн, 08 окт 2018, 17:47 от Emiliya

# 691
# 692
  • Мнения: 13 804


     Софи,, бях ти обещала, но направих само това. Приключа ли  с новата тема ще продължа да правя и гифчета.

      

# 693
  • Мнения: 847
Ето така ви препоръчвам да се грижите за съпрузите си:

https://vk.com/tolgahan_sayisman?z=video-45712272_456240029%2F80 … pl_wall_-45712272
    Снежи, не давай "лошия пример" за пример! Маминият хубавец пак е изпразнил кредитната си карта, за да облече "алабамата".


Еми, от скука върша глупости. Извинявайте! Но като я видях как се перчи и ми вдигна адреналина. А с други не мога да го споделя. Вие ще ме разберете.



Последна редакция: пн, 08 окт 2018, 18:06 от Snezhana.

# 694
  • Мнения: 13 804
     Снежиии, майтапя се! От един час съм на компютъра, довършвам тема 13, доскуча ми и клипчето с Алмеда добре ме "нахъса". Гледах го два пъти, за да не изпусна някой детайл от държанието й пред камерата. То са стойки, то е поза - еййй, "луд умора нема" - казват шопите! Та и при нея е същото. Види ли камера - готова е да позира. А с клипа какво се случва, май не е успяла да го пласира?! Толга не може да помогне - заето е момчето да вдига рейтинг и да страда заради лъжите и манипулациите на  екранна си съпруга. Хайде, изгледай 2 епизод, че както съм набрала на Елиф ...

    Но пък тези двамата са спокойствие за душата ми!

    

    От Максим Солдатов:

   

# 695
  • Мнения: 10 446
Hands VNature BoomУуаа..страхотна Нур,как я мачкаха в началото вкл и Назан..
като я върнаха при братята и в гетото
 много се чудех от къде си помпа самочувствието.
Yum


     Софи,, бях ти обещала, но направих само това...

      



# 696
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Аз тъкмо се нагласих да гледам епизода и не мога да открия работещ линк с руски субтитри Pensive

# 697
  • Мнения: 10 446
Ето така ви препоръчвам да се грижите за съпрузите си:

https://vk.com/tolgahan_sayisman?z=video-45712272_456240029%2F80 … pl_wall_-45712272


Nature Boom Какви грижи, забравихте ли за вица...

... *- А-аа..  любов... ако я пусна, веднага ще изтърчи да купи, поне сто  непотребни неща.."*

YumHands V


# 698
  • Мнения: 847
[b]Ева[/b], голяма любов, голямо чудо - невиждана и нечувана. Ето ги (рускините казват, че е нова):



Ами тя много погрозняла, или на мен така ми се вижда? А ето и коментара на мамашките:
 Сергей Сергеев
Что же страшненька такая!!!
Полина Луганская
Чо он так стал похож на свою жену. Как будто пластику делал

Я да си сложа гълъбчетата, че са балсам за душата ми:





Уфффф, днес само простотии върша. Ако съм развалила нечие настроение с прекрасния образ на албанската принцеса - съжалявам. Само тя ми е в главата като еталон за "Пази, Боже, сляпо да прогледа".


Последна редакция: пн, 08 окт 2018, 20:53 от Snezhana.

# 699
  • Мнения: 10 446
YumСНЕЖИ** обича си я Толгахан и то много,
мъж като него ,който е имал всяка която пожелае, не се жени ако не е влюбен,
при това не може да се каже дори че Алмеда го е вързала, защото е бременна..
любов е това,нас феновете ни дразни но живота си е негов..
мен ме дразни "красавеца" Месут ..като  видя Амине до него се потрисам, ама...
и там любов..!!
YumHeartbeat

# 700
  • Мнения: 847
YumСНЕЖИ** обича си я Толгахан и то много,
мъж като него ,който е имал всяка която пожелае, не се жени ако не е влюбен,
при това не може да се каже дори че Алмеда го е вързала, защото е бременна..
любов е това,нас феновете ни дразни но живота си е негов..
мен ме дразни "красавеца" Месут ..като  видя Амине до него се потрисам, ама...
и там любов..!!
YumHeartbeat



Ева, абсолютно си права, но какво да направя като така съм устроена - не понасям парвенютата и простащината. Да си глупак не е недостатък (не всеки може да е умен), но да си простак и да го показваш непрекъснато - дразнещо е. Да се обичат колкото си искат, все ми е тая, но да не ми развалят пейзажа. Когато искам да ми е гадно, отварям Инстаграма на Алмеда или на Толгахан - тя е на първа линия. Когато човек страда от комплекси за малоценност, така прави, като нея.
 Месут не ми е толкова противен - грозничък си е, ама какво да направи човекът (все едно е дялкан с теслата, а не е ваян с длето) - природа. Но и те не се натрапват непрекъснато.
Вярно, какво стана с Алабамата? Нещо май не се получи. Аз затова продължавам да си припявам песничката на Амине.
Стига съм философствала. Хайде малко хубави комшийски мъже, да оплакнем окото:









# 701
# 702
  • Мнения: 10 446
Nature BoomСнежи* съгласна съм за комшийските мъже..
как не можа поне един български модел и актьор да  имаме като тях.!?
Hands V



Nature Boom








# 703
  • Мнения: 3 373
И аз да добавя




















# 704
  • Мнения: 1 042
Ето така ви препоръчвам да се грижите за съпрузите си:

https://vk.com/tolgahan_sayisman?z=video-45712272_456240029%2F80 … pl_wall_-45712272

Водите го в магазина, оставяте го да се оправя сам, а вие се възхищавате на себе си и чакате да ви хареса и да плати!
Според мен госпожата много добре знае, че я снимат, така позьорски се врътка и цупи напомпаните си устни... много е смешна. А Толга явно много много не се интересува от мнението на албанката, щото човек сам си избира и мери и не чака нейното одобрение.

Общи условия

Активация на акаунт