За столчетата за кола...пак

  • 2 203
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 723
Исайкова наскоро тук имаше тема за чиполино и бертони и мамите са много доволни, де да знам... аз затова се запалих, иначе се бях засилила към плей

А краш тестове минават повечето столчета, включително и REMI за 105 лева

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
Сега сравни тези възглавнички ,например с тази на Чико: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_42_125&products_id=2378
Разликата е огромна.
Криси е казала най важния +.Минават през тест.

А ,Никси,за разликата уверявам те като пипнеш 4 стола,във всички ще намериш разлика.Значи ние искахме Нео-нато,нооо разликата е огромна с Чикото.Но пък Бебе конфорт не може да се сравни с Чико например.

# 17
  • Мнения: 346
Ами по-широко е, по меко и удобно, става за по-големи деца (0-25кг), има 5 или 6 позиции между най-легнало и най-изпрвено (седнало), Тапицерията е много по добра - не запарва. И се захваща мнго стабилно за колата ми. Не знам дали ще те убедя, но...поне опитах  Wink

# 18
  • Мнения: 346
И аз да подкрепя за възглавничките - виж и тази http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5953&lang=1

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
Бертони-то -казах.Стола е ужасен.Дървен -разбираш ли.И май няма позиции на  гръбчето/ако питаш защо са ти-ми на дълъг път бебко може да иска да си подремне/...

А за количката само не ми казваш че съжаляваш че не си взела Чиполино например... Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 723
Така де, с какво не могат да се сравнят, не говорим за дизайн и десен, не се заяждам, просто найстина не разбирам
Абе гледам и не схващам каква е разликата във възглавничките, май ще трябва да ида в някой магазин да ми дръпнат една лекция

# 21
  • Мнения: 346
Галя може ли да видя твоето...?
Да -бебе конфорт са най добрите.Но доста скъпички.
http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5953&lang=1
Моето е ворото от допълнителните снимки - черното

# 22
  • Мнения: 2 723
Галя, кумата ни си взеха столче чико и съм жив свидетел как синът им е вит вода всеки път като го свалят от колата. А точно в този плей съм се загледала, но искам да проуча възможностите за спестяване на някой лев Confused

Исайкова, купих си лятна количка за 70 лева на бертони, защото останах без гръб да вдидам 20 килограмовото гюле  в багажника на колата Whistling

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
Да,за такъв тип възглавници говоря.Никси,обхващат главичката-тези.
galq,ква пара е play-я?Харесва ми

# 24
  • Мнения: 346
Така де, с какво не могат да се сравнят, не говорим за дизайн и десен, не се заяждам, просто найстина не разбирам
Абе гледам и не схващам каква е разликата във възглавничките, май ще трябва да ида в някой магазин да ми дръпнат една лекция
Ами най-добре на място - във магазина ще ти обяснят по-добре от нас...макар, че и там ще гледат да ти набутат най-скъпото  Sick

# 25
  • Мнения: 346
Да,за такъв тип възглавници говоря.Никси,обхващат главичката-тези.
galq,ква пара е play-я?Харесва ми
Беше 385 преди 4 месеца

# 26
  • Мнения: 2 723
Ами най-добре на място - във магазина ще ти обяснят по-добре от нас...макар, че и там ще гледат да ти набутат най-скъпото  Sick

Е точно затова питам вас.

А плея беше 300 и нещо  лева, по спомен

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
На място разбира се.Просто най добре ти ще разгледаш.Едно е на снимка-друго на Живо.
Чикото-запарва-и моята кшница запарваше.
То затова продават калъфи за лятото...
Но ако ще купуваш  едно от 4-те-премахни бертонито:)
Абе ти сама ще ги премахнеш всичките,като ги видиш на място Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
Мн е готин,но повече от 300 не давам за стол. Laughing

А казвам всичко това,защото обикаляме от 2/3 седмици .Всички магазини обиколихме в Сф.И сме запознати със столовете вече.Ако ще ходиш да гледаш-предлагам Малечко.Има огромеееен избор.

# 29
  • Мнения: 346
Галя, кумата ни си взеха столче чико и съм жив свидетел как синът им е вит вода всеки път като го свалят от колата. А точно в този плей съм се загледала, но искам да проуча възможностите за спестяване на някой лев Confused

Абе няма да те убедя май май   Laughing Проучи възможностите за спестяване на пари - няма лошо, ама аз до сега когато съм си купила нещо евтино (лош късмет сигурно) все ми е излязло скъпо - все купувам после пак по-скъпото ама нейсе... #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт