Високо ЧХГ

  • 6 049
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Да, положителен е.

# 16
  • Мнения: 3
Здравейте! Вчера си направих кръвен тест и резултата ми е 65 606.64.
Първият ден на последният цикъл беше 08.05. На 13, после на 17-18 бяха опитите за бебе когато се е получило. По изчисления съм 5г.с и 2дни. Как мислите с този висок резултат дали не са близнаци? След 3 дни ми е прегледа, но вече нямам търпение.

# 17
  • Мнения: 93
Здравейте днес си направих кръвен тест в лаборатория за потвърждаване на бременност и по стойностите съм в 4г.с. .
Според вас нормално ли е чхг-569,86. Все още не съм посетила гинеколог

# 18
  • Мнения: 1 333
Здравейте днес си направих кръвен тест в лаборатория за потвърждаване на бременност и по стойностите съм в 4г.с. .
Според вас нормално ли е чхг-569,86. Все още не съм посетила гинеколог
Повторете изследването след 48 часа - за да се види дали нараства правилно стойността и дали се развива бременността (след 48часа стойността трябва да се е удвоила). При закъснение от 10-14 дни и стойност на ЧХГ над 2000 може да отидете на лекар за потвърждаване на бременността.

# 19
  • Мнения: X
Здравейте!  Първи ден от закъснението ЧХГ 62, след 48 часа - 153. Дотук добре...В петък бях на преглед /11 дни закъснение,  вагинален ехограф/ и не се видя нищо. Абсолютно нищо, дори точка. Гинеколожката ми назначи отново ЧХГ  - излезе 3526 - това е началото 5 гестационна седмица /референтни стойности 217 – 7 138/.  Днес 5 гестационна и три дни /по календар от приложението/ стойността е 6328. По груби изчисления, ако се удвои до края на пета може да задмине 12000, което е много над референтните. Възможно ли да е моларна бременност? За съжаление тя се диагностицирала късно...Писах на лекарката, нищо конкретно не каза, утре съм на преглед, но не ме свърта.

Общи условия

Активация на акаунт