На кафе с Гала/Ева

  • 111 509
  • 1 197
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 9 865
И шнолката... кърти.

# 136
  • софия
  • Мнения: 2 463
тази Ева толкова да не пасва на този формат....за водеща не става, да се примери. Да си стои в господарите, за друга камера не става., никакво присъствие няма. Дори онази малката по-добре се вписва

# 137
  • Мнения: 11 568
Аха, то фикус по- добре би седял, отколкото това малоумно русо чудо.

# 138
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
На колко години е?

# 139
  • софия
  • Мнения: 2 463
в главата ми се върти '87 набор

# 140
  • Мнения: 9 865
Май е на 33 години Евчето.

# 141
  • Мнения: X
Евчето е много напориста, но май амбициите и са многократно по-големи от възможностите.

# 142
  • Мнения: 5 820
   Вчера гледах малко предаването "На Кафе" и направо скандално беше. Гала и онази малката лигла се качиха върху масата. Нямам думи.

# 143
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Лигльовци и льольовци събрани накуп,толкова ли не се виждат отстрани колко са фалшиво пренавити и комични Angry
Кой им е сценариста,Тара ли е още или друг?

# 144
  • Мнения: 14 635
Ще трябва да погледам малко от селската седянка.По прочетеното от последните две страници,разбирам,че непрекъснато изненадват зрителя продължават да рият дъното.И такова нещо е имало?
https://www.blitz.bg/layfstayl/shoubiznes/skandal-reporter-razkr … i_news642855.html
Не знам кой идиот е автора на тази концепция ''Животът е хубав''?Или е препратка към групата водещи?Живота е хубав и безгрижен,когато плещиш глупости в ''На кафе'' и получаваш пари за това. #Crazy

# 145
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
...и тя му отвърна..."Почивай в мир,Саше"..,простачка,няма никакво чувство за хумор..всичко е било по сценарии,който тя неуспешно изигра Angry

# 146
  • Мнения: 1 187
Украсата е потресаваща. Като цигански пазар за елхи

# 147
  • Мнения: 1 187
Къде е патрашка бе?

# 148
  • Мнения: 1 058
Offffffff тези па всичко знаят от всичко са преминали и прочие ..боклуци са за мен/екипа на кафе/ особенно лиглата с очилата и геа дето с баща си пиел ракия-смешници.Та от къде на къде трябва някой да си спомня някой си от преди 10 год. ми може би плондера Боби не е за спомняне бе..може би не се е отчел с малкия си пълшок подобаващо ,за да бъде запомнен,а квазамодото Никита да си гледа нейните мръсни чаршави и чичковците дето им свири за жълти стотинки,но тъй като в къщата са все мърши никой не успя да и затвори изкривено-мръсната уста пфу!..Хайде да си ходи тоя боклук,че да живне що годе къщата все пак идват празници или ще ни я оставите вътре белким на Никулден да лапне някой голям шаран на брадъра......

# 149
  • Мнения: 5 820
     Уникална украса имат! Grinning

     А Гала с този костюм - нямам думи.

Общи условия

Активация на акаунт