На кафе с Гала/Ева

  • 111 520
  • 1 197
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7 848
Темата набъва ли набъва. Оставам с усещане, че се гледа само за да плюе. Но си трябва. Наложително е!

Не, не защитавам Гала и крякащата седянка дето си спретват. Но вече На кафе, не е това, което беше. Писах преди, че тази говорилня ми е непоносима.
Та в тоя ред на мисли се загуби и задушевният и откровен  (не знам дали е бил откровен, но поне тих) разговор с  госта на кафе.

Сега си давам сметка, колко добре беше и със Стефан галкин, за десет минути се появяваше и той да каже някоя и друга премълчана истина и пак следваше разговор с госта.
А сега, от тема в тема, някакви недомислени интервюта *на крак* , тъпи игри с *Госта, специалнияТ* и ... мен, като един от най верните фенове на предаването ме загубихте!
Знам, че четете от продукцията.
Гледах предаването за разтоварване, в почивните ми дни през седмицата, но сега ме натоварва. Вече дори и за фон не си го пускам. И защо точно в тази продукция трябваше да се уредят всички безработни журналисти или влогъри, както се именуват сега и певци и... още сто и пет репортера? И, да, всички те трябва да хранят семейства, но аз си опазвам нервните клетки.
Та Бога братя, ползвайте дистанционното на телевизора!
С най - добри чувства!❤️

Пп помня предаването още преди Гала, с водеща Светла Иванова. Понеже не си причинявам Ь тв. съм фен на Нова. Но в сутрешната и част вече не.
Приветствам, че вечер се дават Бг продукции и филми.

Последна редакция: сб, 26 яну 2019, 09:28 от Билян@

# 301
  • Мнения: 6 529
Гала няма ли да се пенсионира скоро? Свалиха от екран Господарите, крайно време е и тя да си ходи

# 302
  • Viena
  • Мнения: 3 582
О, не мисля. Иска да е Опра, сама скоро го каза в ефир.

# 303
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 800
Биляна,  Hands Plus1 Hands Plus1 Hands Plus1

# 304
  • Мнения: 5 903
Голата преди беше по-обрана, владееше се, но с времето човек се изхабява и нервите не държат, разбираемо е. Сега, ако са хора от Нова, ще й спретнат едно пенсиониране, ама супер грандоманско, три дена ще ядат и пият и после ще назначат за водеща Одеал ханъм. Тя също е тъпа и мисля, че е достойна за баш водеща на На Кафе.
Пък другите, дето са на хранилка в предаването пак да си останат да дърпат заплати без да работят кой знае какво.
Сега, човешко е да си некадърен и да вземеш пари заради това.

# 305
  • Мнения: 9 865
Много сте точни.
Не знам дали се гледа за хейта, аз понякога гледам гост, който ми е интересен и харесвам, често гостът изпъква с интелект, а някои от отговорите или реакциите на глупав въпрос оставят усещане за "небрано лозе"... И дежурните реплики на водещата могат да те накарат да повръщаш, придружени с тези ъ-кания и а-кания, които тя никога не изчисти от речта си. А игрите в стил "Мармалад" са съвсем не на място.
Много по-добре беше преди със здравна рубрика, готварска, едно време имаше и направи си сам с Вихра, имало е рубрика за майчинство и родителство (но Гала вече тези неща не я вълнуват и само за парцалки и простотии се говори). Да ви кажа, дори безумната Папазова ми липсва. Стефан също беше добро попадение, на мен ми харесваше той.

# 306
  • Мнения: 109
По-нелепо е когато излъчват интервю взето от репортерите им на запис с някой,дават как ги обсъждат,правят физиономии...сещам се за фолкаджийката Емилия,дадоха Гала как обсъжда гъгрещия и глас...

Точно това, където ги дават как правят физиономии и коментират интервютата на запис е 1 към 1 изкопирано от едно гръцко предаване дори и дизайна на надписите, цвета абе абсолютно всичко, масата, как са седнали, студиото .. абе 1 към 1 ви казвам. Веднъж си разглеждам ютуб и в началната страница ми излиза някакъв клип с гръцко заглавие и thumbnail-a му беше както в на кафе като дават на запис интервютата и ми се стори много сходно, та реших да погледна и беше абсолютно същото студиото, коментаторите, масата на която седят водещата беше там където стои гала... и много ме е яд че не го запазих, а с тези гръцки надписи не мога да го намеря, не знам дали някой е попадал или знае и дали се е коментирало, но ще се опитам да се поразровя и да го намеря, а ако някой разбира гръцки и успее да го намери също ще е добре, не стига че на кафе не става вече, ами и всичко са изкопирали от до.... Joy

# 307
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
До колкото си спомням На кафе е копирано от гръцко предаване

# 308
  • Мнения: 109
До колкото си спомням На кафе е копирано от гръцко предаване

Именно.

# 309
  • Мнения: 9 865
То преди беше на гръцки продуценти, всъщност, те го създадоха. Ама да се понапънат сега великите бг продуценти да поизмислят нещо неизкопирано...

# 310
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
Случайно пуснах тв Bg on air,Джуджи води предаване,казва се "Фамилно"от 10,30-12,30ч.  Много разнообразни теми,гости,репортажи...спокойна обстановка

# 311
  • Мнения: 266
По-нелепо е когато излъчват интервю взето от репортерите им на запис с някой,дават как ги обсъждат,правят физиономии...сещам се за фолкаджийката Емилия,дадоха Гала как обсъжда гъгрещия и глас...

Точно това, където ги дават как правят физиономии и коментират интервютата на запис е 1 към 1 изкопирано от едно гръцко предаване дори и дизайна на надписите, цвета абе абсолютно всичко, масата, как са седнали, студиото .. абе 1 към 1 ви казвам. Веднъж си разглеждам ютуб и в началната страница ми излиза някакъв клип с гръцко заглавие и thumbnail-a му беше както в на кафе като дават на запис интервютата и ми се стори много сходно, та реших да погледна и беше абсолютно същото студиото, коментаторите, масата на която седят водещата беше там където стои гала... и много ме е яд че не го запазих, а с тези гръцки надписи не мога да го намеря, не знам дали някой е попадал или знае и дали се е коментирало, но ще се опитам да се поразровя и да го намеря, а ако някой разбира гръцки и успее да го намери също ще е добре, не стига че на кафе не става вече, ами и всичко са изкопирали от до.... Joy

Можеш да го намериш в "История на гледанията".😊

И аз харесвах КАфето, но и мен не ме кЕфи вече.😕

# 312
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
С греяна ракийка против грипа започнаха още в 9,30ч.

# 313
  • София
  • Мнения: 7 886
Сега поне имат оправдание Simple Smile

# 314
  • Мнения: 15 317
Точно с тaкъв коментaр идвaх и aз. Тия сериозно ли зaпочнaхa предaвaнето с дегустaция нa рaкии рaно сутринтa. Товa зaпочвa дa излизa извън рaмките нa нормaлното и допустимото. Дaли не трябвa дa се сезирa някой оргaн. Някaк не ми се виждa редно сутрешно предaвaне дa зaпочвa с aлкохол.

Общи условия

Активация на акаунт