На кафе с Гала/Ева

  • 111 456
  • 1 197
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 9 865
Днес Гала е в потресаващ тоалет, но още по-зле ми е в главата - прическа, грим...
И гостенка е ПетерБу със сина си, между другото, на мен ми е симпатична тая кукувица.

# 226
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 781
Това на главата на Гала "кукуригу" ли беше ? Grinning

# 227
  • Мнения: 10 376
Вече не мога да го издържам тоя кокошарник и престанах да го гледам. Прехвърлих се на Сашко и Деси, кафето вече е негледаемо.

# 228
  • Мнения: 3 025
Вече не мога да го издържам тоя кокошарник и престанах да го гледам. Прехвърлих се на Сашко и Деси, кафето вече е негледаемо.

И аз вече спрях да ги гледам. Когато и да го пуснех или Андреа е като пружинка пренавита и само глупостите и трябва да слушам или предаването им е повод някой да им направи коктейл да се напият, а след предаването може и да се довършват, не ме интересува мен това, но не са ми интересни определено вече. Или пък идва гост и му крият предмети и " топло", " студено", все едно са в детската градина. Вече ми е безмислено да го гледам и не го правя. Преди беше интересно, имаше някаква идея, гости, не бяха толкова хора.

# 229
  • Мнения: 15 313
Днес Зейнебкaтa се изцепи с един търнометър вместо термометър. Кaк бе, холaн по нaционaлнa телевизия се излaгaш тaкa. Ми обрaзовaй се мaлко, нaтисни си мaлко пaрцaлите (в нейния случaй днес - мечешките пaлтa ) и отвори някой и друг учебник или си нaеми някой дa те обучи. Срaмотa е дa се излaгaш тaкa в нaц. ефир, нищо, че не остaнaхa много зрители които дa гледaт предaвaнето, което спокойно може дa се преименувa "Нa рaкия и мезе в кокошaрникa нa Гaлa".

# 230
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Преди време се коментираше заплатата на Гала...сега с толкова помощници и ко водещи дали е намалена и колко ли получават останалите ...

# 231
  • Мнения: 15 313
Е, тя кaто Директор нa Зоопaркa сигурно е нaй добре плaтенa, a пaунa, мисиркaтa, юрдечкaтa, млaдото петле и дъртия проскубaн петел я следвaт според зaслугите си кой кого е успял дa нaдкудкудякa. Оф, стaнaхa зa смях тия. Мен ме е срaм дa ги гледaм, a зa тях не знaм.
Aууу, днес съм нa хейтърскa вълнa.

# 232
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 781
Днес като се появи Зейнеб и през главата ми започна да преминава една мисъл - как от едно малко нищо през предаване издигащо простотията в култ се превръщат в голяма работа някои, които явно си служат не с мозък ами доста по-надолу и................изгасих телевизора. 
Не са виновни те, а аз че ги гледам.

# 233
  • София
  • Мнения: 1 248
Престанах да го гледам това предаване, превърна се в прекалено пошло - то не се прескачат в коментарите, то не е Гала колко много обичала с*кса и как не можела без него, аман вече от простотии. Вместо да ме разтовари и наистина да изпия едно кафе и да изпуша една цигара, ме натоварва. Пускам си музика като стана - дъ войс или сити. По-добре ми е.

# 234
  • Viena
  • Мнения: 3 581
А, Гала защо непрекъснато прави комплименти на мякащата руса девойка?

# 235
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
"Господари на ефира"били свалени от екран....но Ева си е ок ,всеки ден я дават по тв Sunglasses

# 236
  • София
  • Мнения: 9 920
Верно е голяма тъпня, особено с тия коментитащите...
Даже я махнах от основните канали. Сложих BIT, HD качество е поне, но всяка вечер засичам или венетка или кобилкина... Бляк. Идеи за друга ТВ (обективна)?
Добре че БНт имат Култура БГ и 100 будни.

# 237
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Още ли я има BiT?
Не фалира ли?

# 238
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 781
    ............................ ТВ (обективна)?


Това някакво животно ли е? Не съм го виждала.

# 239
  • Мнения: 708
Мислех, че днес вече Евчето ще е измила косата си, но не, просто си е разплела ретро плитката и "блести" в стил и класа.
Няма ли кой да ги следи тия работи, бе?! Тя освен, че е плиткоумна, отвръщава и с външен вид. Гала може да я спретват куку, ама поне е чиста.

Общи условия

Активация на акаунт