Коледни и новогодишни идеи и декорации 2018/2019

  • 144 144
  • 1 692
  •   1
Отговори
# 1 605
  • UK
  • Мнения: 3 959
Как оправи снимките, аз не успях Simple Smile Благодаря Simple Smile

# 1 606
  • София
  • Мнения: 2 438
Как оправи снимките, аз не успях Simple Smile Благодаря Simple Smile
Невероятна красота! Поздравления Simple Smile усмихна ме, истински коледен дух

# 1 607
  • Мнения: 18 585
Малка госпожица,елхата ти е разкошна. Просто е много съразмерна и като от филмите. Истинска ли е? Не можах да видя добре.Наредена класически и с вкус.
Желая на всички ви весели и светли празници! Бъдете здрави и благословени!

# 1 608
  • Пловдив
  • Мнения: 1 872
Момичета влизам да ви пожелая Весела Коледа, много любов в сърцата, радост в душите и здраве на телата - за вас и вашите близки. Желая ви вълшебна Коледа изпълнена с приятни емоции и много топлина.
Тези дни ще вляза да ви покажа снимки от цялостната подредба и на масата, надявам се и вие да покажете след Коледа, но до тогава ......... много щастие и вълшебство от мен.

# 1 609
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 246
Как оправи снимките, аз не успях Simple Smile Благодаря Simple Smile

Simple Smile

Скрит текст:
забелязах, че когато качвам снимки пойнтера остава след jpg, не след тагчетата и ако не го преместя става мазало.
а после забелязах, че и при другите се получава така
Simple Smile Simple SmileSimple Smile

# 1 610
  • Мнения: 1 662
Ето и нашата скромна украса


# 1 611
  • Мнения: 5 319
Весели празници, момичета! Пожелавам ви сбъдване на всички желания!

# 1 612
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Весели празници, неуморни вдъхновителки!
След няколко часа мама и тати ще са при нас и нямам търпение да отпразнуваме първата ни подобна Коледа!
Бъдете здрави Kissing Heart

# 1 613
  • UK
  • Мнения: 3 959
Как оправи снимките, аз не успях Simple Smile Благодаря Simple Smile

Simple Smile

Скрит текст:
забелязах, че когато качвам снимки пойнтера остава след jpg, не след тагчетата и ако не го преместя става мазало.
а после забелязах, че и при другите се получава така
Simple Smile Simple SmileSimple Smile

Много ти благодаря. Ще опитам да оправя поста като имам време ама то няма значение де, благодарение на теб всички го видяха Simple Smile

За елхата съм писала, да не досаждам пак с подробности, изкуствена е но са всъщност четири или пет елхи в една, за да стане гъста и голяма. Клончетата на допълните елхи ги слагам между тези на голямата, а върховете им, които не се разделят на клончета - отдолу за допълнителна височина.

Въпреки украсата аз нямам настроение, приятелят ми решил да си отиде при майка си тази вечер, за него Бъдни вечер не е празник и нямат традиции, а аз се опитвам да спазвам нашите, но днес май не ми се занимава. Купих няколко неща уж да сготвя постни храни, но май няма да стане. За какво ми е, като съм съвсем сама. Даже майка ми ме чака да се обадя по телефона, но като знам, че са се събрали всички и празнуват и само мен ме няма, не искам. Само да им развалям настроението.

# 1 614
  • Мнения: 6 338
Весела Коледа и светла Нова Година! Малко снимки и от мен.



# 1 615
  • По света и у нас
  • Мнения: 189
Честита Коледа на всички! Много здраве и благополучие ви желая от сърце!


# 1 616
  • Някъде там
  • Мнения: 4 868
Честита Коледа!
Малката елхичка в една от стаите .


# 1 617
  • Мнения: 1 392
И аз да пусна нещо от мен . Не може да се сравнява с вашите красоти.  Някои украси са просто като от списание. Страхотни!!!



Весела Коледа!!!

# 1 618
  • Мнения: 1 536
Ето я и моята украса. Почти същата като миналогодишната.







нещо не се оправих с качването през сайта, досега не съм имала проблеми с него ама сега не иска. Ще редактирам после с линкове от другаде.

Simple Smile "стъкларийките" много ми харесаха.

и аз да се похваля с нещо дребно - сложих канелените плочки и ваниловите топчета от Джъмбо около свещите.
не ъм вярвала, че толкова ще се усещат Simple Smile Simple Smile: )
Невероятно красиво и стилно ❤
Поздравления 🤗

# 1 619
  • Мнения: 1 536


Весела Коледа и щастлива Нова година.
Здраве и късмет ви желая

Общи условия

Активация на акаунт