Коледни и новогодишни идеи и декорации 2018/2019

  • 143 738
  • 1 692
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 113
Много сладка идея!  Peace И не е трудно изпълнима. Сигурно ще пробвам.

# 91
  • USA
  • Мнения: 2 152
Една приятелка на дъщеря ми, всяка година си правят шкафовете на кухнята да изглеждат като подаръци с опаковъчна хартия. Търсих снимка, обаче намерих само едно видео, което двечките са си правили и взех скрийншот от него😊
Скрит текст:

# 92
  • Мнения: 18 562
Първата идея ми хареса. Тази не. Много ми е някак не знам-смесено с техниката, не ми се връзва. С по една панделка, по-дискретно ми харесва.
Аз не знам защо още нямам никакви идеи да ми идват на ум. Имам чувството,че предните 2 години много правих и сега се изчерпах и зациклих. Пък и ако сме у свекърите за Коледа не знам какво мога да правя там си украсява майка му,а тя се занимава с хенд мейд и нещата са на много високо ниво при нея. Разни къщички,дръвчета и такива. Но украсява съвсем семпло, дори елха нямат(прави само заради мен). Та нещо ново ми се иска,ама какво ли не знам и аз😊 Тази година ще инвестирам и заложа на играчки за елхата,защото нали взех грамадна и ми трябват доста.

# 93
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Аз май тази година ще правя червено-бяла украса, със зелени акценти.  Елхата няма да я пръскам със изкуствен сняг, ще я оставя зелена и червени и бели играчки, само се чудя какви гирлянди да сложа? Какво ще посъветвате?
2 години не съм украсявала в "традиционните" цветове и вече ми липсват Simple Smile
И аз ще си открадна идеята с панделката за входната врата, въпреки че едни съседи всяка година така я украсяват вместо с венец.

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 754
Първата идея ми хареса. Тази не. Много ми е някак не знам-смесено с техниката, не ми се връзва. С по една панделка, по-дискретно ми харесва.
Аз не знам защо още нямам никакви идеи да ми идват на ум. Имам чувството,че предните 2 години много правих и сега се изчерпах и зациклих. Пък и ако сме у свекърите за Коледа не знам какво мога да правя там си украсява майка му,а тя се занимава с хенд мейд и нещата са на много високо ниво при нея. Разни къщички,дръвчета и такива. Но украсява съвсем семпло, дори елха нямат(прави само заради мен). Та нещо ново ми се иска,ама какво ли не знам и аз😊 Тази година ще инвестирам и заложа на играчки за елхата,защото нали взех грамадна и ми трябват доста.





Какво е хенд мейд?
Аз започнах малко по малко да се подготвям, само не съм решила в какви цветове ще е елхата. Клоня към златно и ….

# 95
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Хенд мейд = hand-made = ръчно изработено (в случая - ръчно изработени декорации)

# 96
  • Мнения: 18 562
Ами занимава се с ръчна изработкапна най-различни неща. Албуми за деца, цялостна изработка на сватбени аксесоари и за кръщене,картички, бижута,коледни неща, кутии с декупаж. Такива неща. Но тя си е природен талант.
Аз много искам нещо в бяло,сребърно или златно. Даже искам са купя играчки още отсега. Но нямам идея къде ли можеда има.?

# 97
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Мис Бингли, в Практикер, Бриколаж няма ли още?

# 98
  • Мнения: 18 562
Нямам представа. Не съм ходила на там. Предпочитам от интеренет да пазарувам. А като дойде времето от Джъмбо и от местните магазини.

# 99
  • Мнения: 574
В Джъмбо няма начин да няма, е няма да е целия им асортимент все още, но....все пак Simple Smile

# 100
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Вярно, началото на септ бях в бг и вече имаше дребни коледни неща в Джъмбо. Но не беше пълно още, по-скоро беше разпродажба на летни стоки, както и ученически пособия.

# 101
  • Мнения: 922
От известно време се оглеждах и търсих дали вече е пусната за коледната тема. Благодаря  Flowers RoseFlowers RoseFlowers Rose
С кеф идвам при вас. Тази година имам спешна нужда да ми е много, много приятно и уютно.  Винаги украсявам дома за Никулден ден, но тази година искам изцяло нова украса и трябва от рано да се подготвя.
 За начало мисля да започна с камината. Миналата година тук имаше чудесни идеи, но нищо не съм си запазила… Искам и нова коледна елха – голяма към 2 м. И тази година ще заложа на играчки в червено.

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 754
Мерси за разяснението.
Мислех за елха в златно и още нещо, но май ще бъде само златно но различни фигурки - топки, панделки, звезди..
Иначе тази много ми харесва и тази..
От консерви направих подобни с декупаж, но не са закачени
За сега е това

# 103
  • Мнения: 18 562
Много са хубави елхите. Особено втората.

# 104
  • София
  • Мнения: 2 428
Тази година май повече ще ви чета, преместихме се при мама и мястото ми е много ограничено. Ще ви се радвам и ще събирам идеи.

Общи условия

Активация на акаунт