Истина ли е това?

  • 2 739
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Ами ние и без това започваме ремонт на банята, ще накарам мъжа ми да махне тоалетната чиния и да си имаме дупка  Mr. Green

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Ами ние и без това започваме ремонт на банята, ще накарам мъжа ми да махне тоалетната чиния и да си имаме дупка  Mr. Green
И като стъпиш накриво някоя нощ докато ти се спи и хоп! в дупката - кво прайм?

# 17
  • Мнения: 1 150
Ами ние и без това започваме ремонт на банята, ще накарам мъжа ми да махне тоалетната чиния и да си имаме дупка  Mr. Green


Сложете си такава   Mr. Green

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Ами ние и без това започваме ремонт на банята, ще накарам мъжа ми да махне тоалетната чиния и да си имаме дупка  Mr. Green


Сложете си такава   Mr. Green



Чудесна идея!!! Mr. Green

# 19
  • Мнения: 7 914

 #Crazy

 Sick Много ми е гнусно това, честно! и защо е толкова дъла частта за клечене? newsm78

# 20
  • Мнения: 13 512
Точно поради здравословни причини мюсюлманите  са ползвали такива тоалетни. Казват им  "хаммам араби", коео означава арабска тоалетна. И досега в някои къщи/ богати/ има и от двата вида тоалетни.В останалите- вече се поевропейчиха и ползват  седящи тоалетни.

# 21
# 22
пълният вариант на статията се намира на http://squat.beinsa.info

# 23
  • Мнения: 574
Що бе ,то може и прав да си вършиш работата ,пак си е природно. Пък кат лекнеш и може да си уцелиш краката. Яяяя си карам аз по вредният начин , пък след години ша си кажим кой от кво е умрЕл.

# 24
  • Мнения: 742
бля-бля,бля-бля пълни глупости

# 25
  • София
  • Мнения: 6 477
Да, аз за пореден път чета тази щуротия. Особено ми е забавно как като бях с големия тумбак бих се сгъвала в такваз тоалетна? А хората, които имат проблеми с коленета изобщо не ги виждам на такава тоалетна....И сега малко за разведряване - а как ще си решава човек кръстословицата ако клечи? newsm78 Или ще научи испански както моята братовчедка, която казваше, че само във WC-то й идвала музата да учи езика на Сервантес? Joy Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 822
#Crazy
Sick Много ми е гнусно това, честно! и защо е толкова дъла частта за клечене? newsm78
Пък кат лекнеш и може да си уцелиш краката.

Второто е отговор на първото...Да си измием краката в случай,че ги уцелим... Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 13 206
Тая тема колко пъти ще се пуска се чудя аз!

Общи условия

Активация на акаунт