Парфюмни размисли и страсти - 219

  • 78 136
  • 739
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 767
Вчера препускайки през БЗ /защото ме чакаха/ ей-така за проба си пръснах Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto.Досега винаги съм го пренебрегвала.Дали заради хладното време, но бях очарована от трайността и развитието му.Умерено малко мускус,вишна, бадем,роза.Уж сладко, но някак премерено и многопластово.Прибрах се и до заспиване на китката го усещах.Сутринта след банята слагам якето и отново аромата го усетих.Явно е новата ми любов.Дори не обърнах внимание на цената за 30 мл.Някаква идея? newsm78

# 616
  • Мнения: 111
Очаквай страст- преди време, четейки тук си вЗех това:
https://www.fragrantica.com/perfume/Agent-Provocateur/L-Agent-11214.html   -красота, но не моята-пазя си го, тъй като има нещо особено, което ме побърква, но хората около мен, колкото и пъти да съм го носила- не го понасят( иначе са ми свикнали на тежките и странни миризми) 🤨
Много траен и шлейфов
Благодаря Heart
Аз исках точно L'Agent, но сега не го намирам никъде из българските сайтове.. дали не са го спрели от производство?
Представям си, че може да е твърде фатален, но това не ми пречи, стига да подбирам кога точно го нося.
Petale Noir би трябвало да е малко по-лек в това отношение. Grinning

# 617
  • Мнения: 31 412
Лагента мирише на запалени гуми и е фатален, и наистина труден аромат. Но пасне ли е секси и властен, макар и да се носи рядко, и да иска специално настроение.
Petale Noir е боза за мен и изключително небалансиран парфюм. Бутилката му е уникална, но сока вътре не ми е ок. Смятам, че той е най-нехаресваният аромат на Агента. Никога не го купувай насляпо.

Последна редакция: пн, 15 окт 2018, 17:21 от densi

# 618
  • Мнения: 111
Благодаря много, златни сте. Simple Smile

# 619
  • Мнения: 74
Не зная и се извинявам, ако е нередно, но някой да има нещо на Fragonard , с което не се долюбва и му е замислил раздяла или пък идея от къде мога да поръчам, освен e bay?

# 620
  • Мнения: 375
Не зная и се извинявам, ако е нередно, но някой да има нещо на Fragonard , с което не се долюбва и му е замислил раздяла или пък идея от къде мога да поръчам, освен e bay?
Ето:
https://www.fragonard.com/en/?country=BG

# 621
  • Мнения: 6 640
Не зная и се извинявам, ако е нередно, но някой да има нещо на Fragonard , с което не се долюбва и му е замислил раздяла или пък идея от къде мога да поръчам, освен e bay?

Аз смятам да се разделя с Belle Cherie Fragonard.

# 622
  • Мнения: 36 192
дами, текущата тема не е за размени

# 623
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Молбата ми е да надникнете в това. Знам че вече го няма. https://www.fragrantica.com/perfume/Rochas/Aquawoman-1427.html, Моля за някакъв чуден заместител.

amia_a, не съм като момичетата с познания в тази област, но понеже четох в руската фрагрантика, та там рускините са щастливи, че имало заместител на любимия им Аquawoman-rochas.
labrex, Kissing Face Hug , наверно този Nuage е  марка за имитационна парфюмерия. Може би руски заместители. Тоест абсолютно е безнадеждно да се снабдя с подобен продукт.
Четох в отзивите, че се доближавал до мъжкия вариант на Acqua di Gio na Armani. Ще го видя. Само остава да си закупя и ползвам мъжки парфюм Flushed JoyJoy

Да, за съжаление е руска марка за такава парфюмерия. Снощи порових дали не се предлага и у нас, но не попаднах никъде на техни имитации, а пък самият сайт доставя само на територията на Русия. Ще ходя и аз да видя рефанската имитация, харесвах навремето кривата му бутилчица. Simple Smile И не само нея, де! Peace

# 624
  • Мнения: 435
Днес съм с червеното Нарцисо и цикламен шал, който е поел от аромата му и супер много ме радва.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Спазваш лесните правила за парфюми Simple Smile Снимах специално за теб от списанието:
Скрит текст:

# 625
  • Мнения: 31 412
Да бе, как ли пък не. Някои от парфюмите са оцветени и оставят петна, а от често пръскане винаги се захабява тъканта. Аз нося рядко шалове, но са предимно от коприна и не бих пръскала нищо върху тях, защото не желая да имат петна и да се съсипят.
По същата причина пазя много бели/светли памучни тениски и винаги внимавам като се пръскам, защото остават много грозни жълти петна.

# 626
  • Габрово
  • Мнения: 1 024
Момичета,кои са ви любимите парфюми на Jo Malone..

# 627
  • Мнения: 435
Аз също не пръскам  върху дрехи, върху шал - внимателно и отдалече.

# 628
  • Sofia
  • Мнения: 7 054
Онзи ден душих десетина аромата на Jo Malone на лондонското летище и нищо не ме грабна - твърде унисекс, неутрални и цитрусово-тревисто-билкови ги намирам, утихват бързо.

# 629
  • София
  • Мнения: 13 768
Аз пък много харесвам огромните шалове от пашмина и/или кашмир. Те носят много на аромати и не се повреждат от парфюмите.
Jo Malone - English Oak and Haselnut, Osmanthus Blossom, Wild Fig & Cassis, Wood Sage & Sea Salt, Amber & Patchouli, Myrrh & Tonka.
Наистина са основно унисекс. Съпругът ми има 3 от посочените аромати. Аз също ги нося с удоволствие, но искат определено настроение. Не са за всеки вкус.

Общи условия

Активация на акаунт