Откраднат живот 57: Анатомия на гнева... С теб се чувствам цял

  • 35 181
  • 708
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 27 188
Лора - без коментар. тотално ми опротивя  ooooh!
Тони - без коментар. завършена психопатка. Тони махай се от там, тц тц тц горкия  ooooh!

Последна редакция: чт, 20 сеп 2018, 21:11 от Diavolo

# 646
  • Мнения: 9 624
Колко месеца им дадоха заедно? 6?

Никой не знае, те сценаристите си имат собствен календар Joy

# 647
# 648
  • София
  • Мнения: 8 933
И майката се качва с бебе в такси без столче за кола и тая майка е лекар...
То пък щото у нас е пълно с таксита със столчета. Иначе вече не виждам как ще скрият поредната лекарска грешка.
Гочева и Мазов са ми любими.

# 649
  • София
  • Мнения: 1 481
Зорница изобщо не ми харесва с този цвят коса. Тенът й изглежда жълто-кафяв. С черна коса беше хубавица.

# 650
  • Мнения: 6 833
Шипката изтрещя съвсем. Сега и с тази жалба съвсем ще лудне.

Галя не мога да я разбера, от къде сега дойдоха тези драми?
От какъв зор се цупи, тъпо е да очаква Пешето да се прави, че Албена не му е никаква.

Много беше тъжна сцената с Банков накрая.

Ухаааа утре ще гледаме мускули и ще хвърчи тестостерон 😀

# 651
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Мале, жените сме отвратително племе. Галя какво иска? Ревнува от евентуална роднинска връзка между дъщеря и баща? Това с писмото беше голям номер.

Банков ме изненада със сълзите си, но явно и при него процеса за преодоляване на загубата му сега тепърва започва. Преди го е играл корав мъж (каквито не са мъжете!)

# 652
  • Мнения: 7 776
И майката се качва с бебе в такси без столче за кола и тая майка е лекар...
То пък щото у нас е пълно с таксита със столчета. Иначе вече не виждам как ще скрият поредната лекарска грешка.
Гочева и Мазов са ми любими.
То в таксито няма😂😂😂, мама си го носи. Как го е докарала това бебе? Само на задната седалка се е търкаляло или го е държала...гаф е това за мен голям

# 653
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Зорница изобщо не ми харесва с този цвят коса. Тенът й изглежда жълто-кафяв. С черна коса беше хубавица.

Тенът е от морето, където беше седмици наред. Wink Някои жени са по-хубави с натуралния си цвят на кожата.

# 654
  • София
  • Мнения: 27 188
Банков все повече ми се издига в очите.

# 655
  • Мнения: 6 833
Зорница изобщо не ми харесва с този цвят коса. Тенът й изглежда жълто-кафяв. С черна коса беше хубавица.

Тенът е от морето, където беше седмици наред. Wink Някои жени са по-хубави с натуралния си цвят на кожата.

Така са я наплескали, че и сама сигурно не помни какъв е натуралния й цвят Wink
С тъмна коса си е по-хубава.

# 656
  • Пловдив
  • Мнения: 140
За пореден път се убеждавам, че част от жените в този сериал са напълно неадекватни.
Поведението на Лорчето продължава да бъде отвратително. Толкова искаше да бъде майка, успя да постигне мечтата си, а сега точно тя е тази, която й пречи. Ще бъде ли някога доволна? Thinking
Албена е абсолютна истеричка. Тони постоянно опитва да я зарадва, търси начин да й помогне, а тя се държи с него като с парцал. Силно се надявам момчето да я остави, не заслужава подобно отношение. Твърде добър е, за да стои с тази невротичка.
Държането на Галя също не го разбирам. Би трябвало да подкрепя Захариев относно дъщеря му, а тя хвърлила писмото. Open Mouth
Не ми хареса как съпругът на жената, която Захариев оперира, се сопна на Христо.

# 657
  • Мнения: 7 207
Аз пък Зорница я харесвам с този цвят.

# 658
  • Берлин
  • Мнения: 4 495
За мен това беше най-добрият епизод от началото на сезона.
София игра много убедително.
Врабчев се показа човек и Пенев не беше в ролята си на противен мазник.
Лора - разбирам я.
Мазов - кефи ме
Галето нямаше избор,нали Пешко е в сериала,та трябва да захрани с нещо интригата
Банков ми хареса
А тая шупка ли,щипка ли я наричате-много противно създание,изкудкудякала тотално

# 659
  • Мнения: 12 406
Аз пък Зорница я харесвам с този цвят.
И аз, изглежда ми по-нежна, по-млада и някак си по-крехка. Simple Smile

Галя ужасно злобарски се отнесе, много ме подразни.
Албена ще го побърка Тони. Ноо, за него е терапевтично да се научи да се погрижи за някого.

Общи условия

Активация на акаунт