Откраднат живот 57: Анатомия на гнева... С теб се чувствам цял

  • 35 302
  • 708
  •   1
Отговори
# 75
  • Берлин
  • Мнения: 4 649
Този епизод беше връх на недомислиците. То все се чудя дали аз нещо не разбирам и ми идва да ви питам,ама...
Лора и Евгения-пълен отврат днес (2та ми е отврат от еп.1 сезон1)
Зорница - опитвам да я харесам след хвалебствията ви,но...не ми се получава. Хею боли,хем сърби е нейната
Пападопулу и Вергов ме кефят с играта си,Марио и Карамазов са ми интересни. А Цонев ми преиграва тотално. Уф,мазницата Жекова и безтопковия Захариев и те тук. Новата сестра ми напомня на флегмата от с.1 Биляна ли,Боряна ли
Много хейтърски пост стана. Просто очаквам много повече от сериала,а засега ми е блудкав и недоизпипан

# 76
  • Мнения: 667
Леле на Вики как му увисна ченето като разбра , че е сгодена за Марио .

# 77
  • София
  • Мнения: 27 368
А от къде знаете че Ева ще умре? Казвали  ли са?

Гласувх че Огнянова и Ковачев ще се вземат Stuck Out Tongue Winking Eye

Няма сигурно инфо, от тук тръгнаха нещата след събиране на 2+2=4. Има не малко подсказки и намеци тук и там и така. Не мога точно да се сетя конкретните причини, някой може отново да ги сподели, но когато ги прочетох и аз за себе си се убедих, че е по-скоро така.
Но пак ще подчертая, дано да грешим. Simple Smile

# 78
  • Мнения: 6 833
Дано да бъркаме де. Ако има такова нещо сега може и да ги е яд, като четат толкова хубави отзиви за играта на Ана Пападопулу ама е късно да оправят бакиите. Не знаем (или поне аз не знам) за колко епизода са се договорили с АП, дали тя няма някакви други проекти и пр.

В този сериал никой не умира със сигурност, нищо не се знае 😉😃

Предположенията за смъртта на Ева тръгнаха от там, че пред журналистите Ана е говорила за образа й в минало време и е казала, че за нея е било чест да изиграе Ева.

Аз лично го приемам като някакво практично решение - няма как да се влачи цял сезон в болницата като признак. Няма как и да остане вкъщи, за да участва трябва по някакъв начин да прекарва време в болницата, а в нейното положение не е възможно да работи.
Та в този ред на мисли не виждам какво ще е правят, ако не я убият или пратят някъде.

Последна редакция: пт, 14 сеп 2018, 22:07 от Ванилия 🌸

# 79
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Всичко тръгва от изказването на Вергов, че ще има раздяла в сериала. Разделихме Ковачев и Зорница, уморихме Ева, гадаем в общи линии.

# 80
  • София
  • Мнения: 27 368
И нещо с изписването на АП в кредитите имаше, аз толкова не наблягам на детайлите, гледам за кеф. И се старя да не съм крайно критичен (макар да не се случва често), за това когато има защо винаги ги хваля и им давам добри отзиви, защото все пак си е родно. Този епизод имаше наистина отлични попадения. Simple Smile А че сценария е лесносмилаем и предвидим е ясно, все пак концепцията на шоуто е за максимално висок рейтинг.

Иначе по темата ако не уморят АП до 10 дена, аз спирам да вярвам в конспирацията за нейната кончина.  bowuu

# 81
  • София
  • Мнения: 9 563
Имаше изказване на статист във ФБ за съдбата на Ева. Колко е вярно и дали е е точно така предстои да разберем. За сега обаче Ева приема новината за Огнянова не толкова болезнено, значи едва ли ще го напусне за това. Възможно е след като разбере за бебето да избяга, но и това не го вярвам. А за Ани П се разбра, че е само временно в сериала.

Банков въобще не е отписал Огнянова. Личеше си и по реакцията му когато разбра за Марио и по ехидната и подигравателна усмивка в операционната. Надявам се обаче няма да го огрее и Зорница ще се освести скоро.
И защо продължава с тези лъжи. Преди лъжеше Зорница, сега жена си. Няма да излезе нищо хубаво от това.

# 82
# 83
  • Мнения: 2 365
Всичко тръгна от там, че в една от фейсбук групите, епизодичен участник е издал част от сюжета и впоследствие си е изтрил коментарите  Wink Cлед това изказването на AП в минало време и упоменаване на участието й като специално в началните надписи на сериала.

# 84
  • Мнения: 6 833
Всичко тръгна от там, че в една от фейсбук групите, епизодичен участник е издал част от сюжета и впоследствие си е изтрил коментарите  Wink Cлед това изказването на AП в минало време и упоменаване на участието й като специално в началните надписи на сериала.

Това съм го пропуснала. Нещо друго издал ли е?

# 85
  • Мнения: 2 365
Всичко тръгна от там, че в една от фейсбук групите, епизодичен участник е издал част от сюжета и впоследствие си е изтрил коментарите  Wink Cлед това изказването на AП в минало време и упоменаване на участието й като специално в началните надписи на сериала.

Това съм го пропуснала. Нещо друго издал ли е?
Hе знам. Hе членувам в групата и не съм видяла с очите си въпросните коментари, но тук беше писано за тях. Разбрах само какво е написал за Eва.

# 86
# 87
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 615
Много косвени улики навеждат на мисълта, че Ева е временен персонаж в сериала. Разбира се, надявам се да не я убият, но предвид жанра на сериала и развитието на сюжета досега, това е доста вероятно.Anguished
 
В анкетата гласувах само с една опция - Зорница и Ковачев ще се оженят, т.е. съм умерен оптимист. Кога ще стане това - не е ясно. Вероятно към края на сезона, мисля аз.
Разбирам позицията на Марио, който вероятно ще даде малко време на Зорница да реши с кого иска да е, но нея - не. Не прилича на влюбена жена на прага на сватбата си. В предния сезон създаде друго впечатление за чувствата си към него.
Не съм изненадана, че Ева и баща и разбраха от раз за аферата на Банков с Огнянова, знаем, че в тази болница нищо не остава скрито-покрито. Smirk
Приятно ми е, че се появи и Мазов, който разведри обстановката с няколко свежи лафа. Лорчето не я разбирам за какво се бори?Thinking След всичко което преживя в стремежа си да стане майка, сега отново не е доволна, но се надявам това да са единствените проблеми на това семейство в този сезон, защото знам, че можеше и по-големи гадости да им изсипят на главата сценаристите.

# 88
  • Мнения: 12 463
За Лора не съм оптимист, ще се върне на работа и ще се почнат проблеми.

За Зорница - аз съм останала с впечатлението, че тя е човек на действията (като цяло с Марио са доста еднакви) и не умее много да говори и да изразява чувствата си. Поради което я момента й се случва нещо, ама тя не може да го определи и се щура насам-натам и то още по-зле става Grinning Марио като я остави да преспи сама, ще й се наместят чакрите набързо.

Банков се държи много нагло на моменти, това с Пенев беше изключително грозно.

Марио пък няма нужда да се перчи като петле от първия ден.

Врабчев пък голяма мъжка солидарност показа.
С две думи тая вечер всички под ножа Joy

# 89
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
Само не ми е ясно Виктор какво ще прави ако/когато Ева умре? Ще пострада, да, но едва ли ще го гледаме цял сезон кахърен  тъжен. Не виждам с коя ще го сближат. Да го вкарат в безсмисления и почти класически любовен триъгълник - не ми се иска, но нещо шестото ми чувство натам води. А иначе много харесвах двойката Зорница - Виктор, да трудна беше за разбиране, но пък за първи път така се вълнувах, че забравях че е просто филм. И понеже си пуснах сериите от четвърти сезон си мисля, че ако той не се беше върнал с жена си, а тя - пред прага на брака, някак си лично щях да ги хвана за ръка и да ги събера. Ама не знам вече как биха го извъртяли за подобен развой, някак си да е финно и непошло. И понеже не ми хрумва такъв вариант, мерси за такъв вариант.
Гледах интервюто на Вергов от сутринта... Явно съдбата на героя му няма да е много весела - два - три пъти спомена за някакви тежки, тъжни сцени, а това за раздялата ми е интересно коя двойка ще разделят...Тя раздялата вече била започнала вика...

Общи условия

Активация на акаунт