Лекари в БУРГАС - 2

  • 87 372
  • 871
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 184
Лелка били казала при кой доктор и къде ходи? И аз имам проблеми със стомаха и няма оправяне. Благодаря ти!
Консултирахте ли се с лекар в Бургас ?
Аз имам проблеми .Може би за колоноскопия ,но не знам . Мислех при д-р Динко Динев да отида .

# 421
  • Мнения: 1
Здравейте момичета. Можете ли да ми препоръчате добър гинеколог в Бургас,който си разбира от работата.Преди ходих при Парушева,но не съм очарована.Изкара ме,че имам киста,а в действителност нямаше нищо.Ще Ви бъда много благодарна.

# 422
  • Мнения: 1 176
Има ли добър детски кардиолог в Бургас? Преди години ходихме до София, но силно се надявам вече да има надежден специалист тук.

# 423
  • Мнения: 6 092
От моя личен опит:
1. добър гинеколог - д-р Калчева, но няма договор с касата
2. добър детски кардиолог - д-р Ралчев а (били сме един път при нея по стечение на обстоятелствата, но съм с много добри впечатления)


ПП Функционалните кисти изчезват с цикъла. Как разбрахте, че д-р Парушева е сгрешила?

# 424
  • Мнения: 104
Момичета, препоъчайте добър кардиолог за Бургас.Какво ще кажете за доктор Мекенян.

# 425
  • Бургас
  • Мнения: 2 452

2. добър детски кардиолог - д-р Ралчев а (били сме един път при нея по стечение на обстоятелствата, но съм с много добри впечатления)

Може би имате предвид д-р Пепа Ралева? И тя, и съпругът ѝ, и дъщеря им са кардиолози. За кардиолог Ралчева в Бургас не се сещам.

# 426
  • Мнения: 6 929
Търся детски ортопед за профилактичен преглед на проходило дете -дъщеря ми Simple Smile Без Колев че ще има час с направление чак за юни

# 427
  • Мнения: 1 176
Да, били сме при д-р Ралева, но не е нашият доктор. За д-р Ангелова, която преглежда в МЦ “ Д-р Стайков” имате ли впечатления?

# 428
  • Мнения: 6 929
Моля за мнения за добър педиатър и личен лекар искам да сменя на дъщеря ми(ако може да е в Славейков)Първия път като се наложи  док.изобщо не ми вдигна детето беше с т.над 39 и хукнахме в спешното....Сега, да знам че е събота,но от три ден е с т.вдига,сваля (първия ден й се обадих изписа нещо явно не помага) ...няма оправяне,звъня не вдига изключен телефон ми дава.
Та поне някой да вдига телефона / да връща обаждане ...все пак това са деца.

# 429
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Здравейте, каже за добър физиотерапевт или остеопат в Бургас.

# 430
  • Мнения: 6 929
Търся добър детски хирург относно консултация,съмнение за пъпна херния на дъщеря ми.

# 431
  • Мнения: 5 998
Търся добър детски хирург относно консултация,съмнение за пъпна херния на дъщеря ми.
Д-р Евгений Бенчев в окръжна.

# 432
  • Бургас
  • Мнения: 360
Д-р Бенчев детски хирург в МЦ Н.Чудотворец към УМБАЛ Бургас.

# 433
  • Бургас
  • Мнения: 141
Здравейте, има ли някой с мнение за доктор Бойка Христова от МЦ Младост? Става върпос за операция на перде на окото.

# 434
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Здравейте , също така търся добър дерматолог в града.

Общи условия

Активация на акаунт