добър гастроентеролог Бургас

  • 2 785
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте, налага ми се да направя гастроскопия и колоноскопия в Бургас.
Моля, напишете, ако имате опит, при кой гастроентеролог сте ги правили и дали сте доволни?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 23
Здравейте, малко късно отговарям, може би, но потърсете др Айтач. В Лайф Хоспитал преглежда. Имам отлични впечатления от него. Аз съм си Тома Неверни и ходих за второ мнение при една професорка в ИСУЛ, оказа се , че всичко, което Айтач каза е вярно. В последствие го препоръчах и на близки, всички са много доволни

# 2
  • Мнения: 6 076
Другата седмица имам записан час при д-р Айтач и ще мога да споделя впечатления, ако не ви е спешно.

# 3
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Аз съм много разочарована от Айтач,Йорданов и Костов. За сериозни неща не разчитайте на бургаските лекари. За жалост от горчив опит говоря.

# 4
  • Мнения: 6 076
Може ли по-конкретни впечатления от Айтач да споделите и от кой гастроентеролог в Бургас все пак имате положителни впечатления.

# 5
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Не ми се описва, не искам да се връщам пак в онези дни на разочарование и болка, не пожела да ми даде направление за ямр, при положение, че съм с рецидив на тумор до ректума и така вече 4 пъти си плащам това скъпо изследване. От никой бургаски гастроентеролог не съм доволна, имах огромен и очеваден прблем, а те ме съветваха да ям мюсли и сини сливи. Никой не се сети какво ми е, не назначи изследвания. Попилях години в болки, хиляди за лечение и накрая ми откриха тумор от над 9 см. За сериозни неща не разчитайте на бургаските лекари, за съжаление говоря от много горчив опит. В болниците в София е пълно с окепазени от тях.

# 6
  • Мнения: 6 076
Лелка, благодаря за отговора. По принцип съм наясно, че в Бургас нямаме добри лекари, но нямам възможност за себе си да търся медицинска помощ в други градове. Налага се да разчитам на късмет и бургаски лекари. Ще споделя моите впечатления когато ми мине прегледа при д-р Айтач

Общи условия

Активация на акаунт