Лекари в БУРГАС - 2

  • 87 732
  • 871
  •   1
Отговори
# 705
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Дами, познавате ли човечен и разбран хирург,който да ми предвижи документите по здравна каса за ядрено магнитен резонанс. Трябва да правя за трети път за година и парите вече им идват нанагорно . Гастроентеролог ми отказа, защото образуванието било в малък таз.

# 706
  • Бургас и предградието
  • Мнения: 41
Дами, познавате ли човечен и разбран хирург,който да ми предвижи документите по здравна каса за ядрено магнитен резонанс. Трябва да правя за трети път за година и парите вече им идват нанагорно . Гастроентеролог ми отказа, защото образуванието било в малък таз.
Аз от 28,02 чакам и накрая може да пише " неодобрено"!
В момента нямало пари и било мъка.....но мисля ,че зависи и от доктора.
Обяснено ми бе ,че поради липса на пари с приоритет били спешните случаи....

# 707
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Явно пак ще се плаща.

# 708
  • Мнения: 1 078

Както винаги. Аз за едно коляно не успях преди 1г. Трябва се пребия пред кабинета,че евентуално да ми дадат🤷🏾♂. За какво ги плащаме тези осигуровки не знам 🤷🏾♂

# 709
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Аз наистина искам да спра да плащам осигуровки. До момента всичко си плащам ,и изследвания и операции и скенери,и ямр. Така или иначе нищо не съм видяла от тъпата здравна каса.

# 710
  • Мнения: 1 078
Аз наистина искам да спра да плащам осигуровки. До момента всичко си плащам ,и изследвания и операции и скенери,и ямр. Така или иначе нищо не съм видяла от тъпата здравна каса.

Лелка виждам,че сте от Бургас.Тук пък още по-смотани лекари имаме. Един читав УНГ не мога да намеря.Не че няма специалисти ама 🤷🏾♂. Търся лекар за един папилом на меко небце. Най-вероятно ще се премахва,но все пак искам да направя още 1 консултация а с УНГ.Но в Бургас трудно се намира. Бях при д-р Генчев(един синуит не видя).Иначе папилома няма как да не се види 😂.Бях при др.Михова-заради слуха-една кофа лекарства без ефект 😂. Скоро трябва да отида пак,но не мога да избера при кой.

# 711
  • Мнения: 6 130
Аз съм доволна от д-р Ламбов и за УНГ само него търся за себе си и детето.

Търся информация за д-р Костадинов ендокринолог - мнения и месторабота.

# 712
  • Мнения: 1 078
Аз съм доволна от д-р Ламбов и за УНГ само него търся за себе си и детето.

Търся информация за д-р Костадинов ендокринолог - мнения и месторабота.

Отзив за д-р Костадинов не мога да ви дам,но аз съм доволна от д-р Цветанка Мекенян. Силно препоръчвам. За д-р Ламбов,д-р Аврамов чувам много лоши отзиви 🤷🏾♂.Не знам ,защо..

# 713
  • Мнения: 4
Здравейте. Можете ли да ми помогнете, в коя болница в Бургас работи д-р Герганова - уролог? Звънях в МБАЛ и Николай Чудотворец, но ми казаха, че вече не работила при тях.
Благодаря предварително.

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Доктор Герганова се пенсионира

# 715
  • Мнения: 321
Здравейте, търся мнение за доктор Петров, хирург, който преглежда във военна болница. Благодаря.

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Търся информация за д-р Костадинов ендокринолог - мнения и месторабота.
  Аз съм доволна. Преди около 2г ходих в центъра на Москва. Не знам там ли е още.

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 380
Здравейте.  д-р Петър Шивачев, детски кардиолог, преглежда ли още в Бургас и ако да - къде?

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 260
Здравейте, може ли да препоръчате гастроентеролог в Бургас....

# 719
  • Мнения: 1 701
Здравейте! Моля някой ако е наясно, дали д-р Едуард Мекенян преглежда някъде с направления? И колко евентуално се чака. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт