Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 11

  • 74 054
  • 735
  •   1
Отговори
# 315
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
С топла вода и веро ще стане, но ще има много търкане.

Не знам за какво пространство става въпрос, но има много евтини балатуми, което според мен е по-доброто решение: http://temax.bg/category/260/balatumi-moketi-i-izkustvena-treva. … tml?ProductSort=1
https://www.praktiker.bg/bg//Интериор-и-декорация/Мокети%2C-балатуми-и-изкуствена-трева/Балатуми/c/P13040203.

# 316
  • Мнения: 705
Намерих тубата, перос се казва. Бях забравил че и неговото име е перос, понеже аз, използвам прах и омекотител перос. Този препарат също е перос, чисти всичко и ароматизира. Аз, с него си чистя дори первазите на прозорците

# 317
  • Мнения: 10 375
Между другото цената на балатумите изглежда ниска, но тя е за квадратен метър, а не за линеен.

# 318
  • Мнения: 1 033
Балатума ще светне с медикс за фурни. Изпробвано е. Напръскваш с медикс, напръскваш с вода, разнасяш с мопа, постоява така и след това пак с мопа събираш чернилката.

# 319
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Аз точно затова попитах за какво пространство става дума. Ако е малко пространството лично аз бих си купила нов балатум, не че няма да измия и този, който е отдолу, преди да сложа новия. Все пак тя споделя, че има малко дете.
Нека сама да прецени.

# 320
  • Мнения: 547
Много благодаря за съветите момичета. Hug Кухнята не е голяма,  около 10-15м2 e . Ще пробвам да изчистя първо, а пък ако не става ще говоря с хазяина да го сменим ние. Simple Smile

# 321
  • Петрич
  • Мнения: 123
Препоръчайте ми хубав препарат за пране на килими.

# 322
  • Мнения: 21 275
Скрит текст:
Този дали е добър препарат ?

# 323
  • Мнения: 1 275
Аз съм доволна от Медикс за килими и дамаски.Сигурно има и по-добри препарати,но съм малко консервативна и си действам с него.

# 324
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Скрит текст:
Този дали е добър препарат ?
Да, супер е. Ползвам такъв и съм доволна.

# 325
  • Мнения: 21 275
Щях да взимам препарата за под на Чисто днес ,но шефката ми донесе от Гърция на Детол такъв за под и един спрей.

# 326
  • Мнения: 1 795
Здравейте! Имам един проблем - съдът, в който е четката за тоалетна, уж е иноксов, но постоянно по него се образуват едни налепи, бели и грапави. Опитвах с какво ли не да ги чистя, дори и с метална гъба, и не може да се почистят напълно. Да добавя само, че тази четка изобщо не се мокри и не ми е ясно откъде се вземат тези неща по нея, сякаш са от котлен камък. Може ли съвет как да ги премахна? Ето и снимка, дано се забелязват добре.

Миналата година попаднах на едно клипче във ФБ- с паста за зъби и стара четка. При мен поставката за Тоалетна хартия и другите поставки в банята  са същите  постоянно, въпреки честото чистене, пробвах с паста и четка- блесна. Само, че аз оставих пастата малко да поседи (10-20 мин), а в клипчето показваше слагаш и изтъркваш, явно то е за по малко замърсени повърхности

# 327
  • Варна
  • Мнения: 987
Взех този препарат против загорели мазнини от немските магазини - Born
Чисти страхотно,направо е вълшебен Simple Smile


# 328
  • София
  • Мнения: 971
Момичета, имам въпрос с повишена трудност. Става дума за кожени ботуши с подплата която мирише много силно на някаква непозната за мен миризма, но не е мирис на крака. Има ли някакъв препарат, който маха миризми без да се отпира?

Последна редакция: пн, 04 мар 2019, 20:15 от ляля

# 329
  • Мнения: 789
Здравейте на всички! Имам нужда от вашата помощ.Излезе ми малко мухал в едната стая,на която стената е към банята.Пробвай да го обработя със САВО и с белина,стана по-зле.Беше жълто,вече е черно.Направо не знам какво да правя.

Общи условия

Активация на акаунт