Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 327 316
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 1 467
Да Малю е малко странно, но при положение че единият родител не е българин, ми се вижда съвсем нормално и честно.

# 1 126
  • Мнения: X
Цитат
Филипа идва от Филип и от това че те със сестра му са много близки и Ети искала и София и Сиена да са така.😊
Името точно това ще им гарантира, да са близки и вечно да се обичат...такива примери имам пред себе си с братя и сестри, че името е най-малката причина да са си близки. Пепе мисли някак повърхностно и има странни изводи.

# 1 127
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Хахха, стилът на Галя е като на ъндърграунд мутреса и чалга звезда в едно.
Важното е, че се харесва Simple Smile
Видимо е заможна, като гледам къщата Simple Smile

Малю пък ми харесва на мен, звучи интересно.

# 1 128
  • Мнения: 18 562
То е нормално да е чуждо името разбира се, но никога не съм го чула, а и поне да беше самото име по-нормално, някак не мога да го възприе като име това, особено пък за момиче-жена. Добре, че е второ и едва ли ще го наричат така детето.
За Снежана и аз точно си мислех кое ми е странното в нея и Маманорге го каза. Семпли ежедневни визии и пуловерчета за зимата + вечерен грим, тъмни червила, вамп стил. Това не мога да го възприема. Така се харесва сигурно. Тя от друга страна е тип Снежанка-и аз съм така, тъмна коса и сравнително светла кожа и такъв грим е вероятно подходящ за нея. Но не върви някак на ежедневието и визиите, които показва. Особено онези лилави и тъмно кафяви червила, така и не можах да ги харесам.

# 1 129
  • Някъде там
  • Мнения: 16 144
Малю е името на сестрата на Филип.Той е искал името на детето му да включва и това на сестра му.А Ети решила, че ще е хубаво другото дете да носи пък негото име...Сложна система 😃
Честно казано имената и на двете  звучат добре според мен.

# 1 130
  • Мнения: X
На мен и двете имена на дъщеричките и ми харесват!

# 1 131
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Филипа е женският еквивалент на името Филип. Аз много харесвам Филипа и ако малкият беше момиче, щеше да се казва Филипа.
P.S. Познавам Филипа, която е българка и е родена през 80-те години. Явно и тогава е имало родители с по - различно мнение по въпроса. Simple Smile

# 1 132
  • Мнения: 18 562
Родители с различно мнение и различно от масовката винаги е имало и ще има. И на мен много ми харесва Филипа, въпреки, че малко ми е мъжко.

# 1 133
  • София
  • Мнения: 11 778
Ами уважила е сестра му, това е първото име на сестра му, може там да не е странно. И аз кръстих сина си с име което в моята страна не съществува, всички ме гледат странно, пък тук всяко второ дете се казва така. Те там бързо го прекръстиха от Калоян на КалИян или Калин, и се пулят всеки път като му чуят името, ама много държах да го кръстя на мъжа ми който е българин.

# 1 134
  • Някъде там
  • Мнения: 16 144
https://youtu.be/T0RR_FF5uV8
Ето клипа с обяснението.
След седмата минута разказват за името.

# 1 135
  • Berlin
  • Мнения: 11 280
Ей, аз пък мислех, че е с френска жилка - София Маю, а то било Малю. Добре звучи иначе.

# 1 136
  • София
  • Мнения: 1 584
Момичета, не ви ли се струва, че темата тотално се измести и от идеята да се обменят линкове към интересни блогъри и влогъри се превръща в изключително грозно оплюване?
Факт е, че за мен е още по-неприятно да чета такива неща за хора, които познавам и знам колко са мили и свестни в действителност, но дори и за непознати или дори реално неприятни хора не е редно да се говори с толкова злоба. Едно е градивна критика за съдържанието на блоговете/влоговете, а съвсем друго е кой е дебел, кой фъфли и кой къде живее и какви са му роднините.

# 1 137
  • Мнения: 2 223
Black Hole, спести си уж небрежния сарказъм. Ти си даваш мнението, аз  моето и толкова. Ако знаеше колко кифли навънка, които едвам могат да се подпишат, си записват децата с второ и трето име на бащата и без "ова", само щото е модерно и звучи чужбинско, без изобщо да знаят защо го правят, щеше да разбереш за какво говоря. Далеч не е мислене, камо ли пък "out of the box"

# 1 138
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Breedlove, споделенето от теб мнение е обобщаващо, т.е. за всички, които правят и/или мислят по - различно. Ако беше уточнила какво имаш предвид, нямаше да последва и моето мнение.  И, да, аз също изказах мнението си по темата.

# 1 139
  • Мнения: 653

Мари72, моля за линк към канала на Васил Василев.


https://www.youtube.com/channel/UC80RUXjFEUMMqy3pg1hBNrw - Това е каналът му.

А мамите на момчета запознати ли са с т.нар. геймъри ютубъри? Там има също интересни индивиди. Но по-интересното е, че масово гаджетата им покрай тях си направиха канали. Давам пример с Galka Power, която е гадже на Dido D. И двамата са интелигентни млади хора, правят разни експерименти, а тя има и рубрика, в която разказва странни истории.
В другата крайност е гаджето на PicPukk - Nicole Andonova. Изключително несъдържателен канал има, много лигавене и глупости, но е супер популярна. Наскоро видях, че са записали заедно песен. Дори и най-добрата й приятелка има канал, който също се разви много бързо.
Гаджето на Pavel Kolev също отскоро има канал, както и това на Лъчо от Скандау. И двете правят идентични видеа, но също имат много фенове покрай половинките си.

Общи условия

Активация на акаунт