Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 779
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 5 160
  • Мнения: X
Доста полезно би било нашенските влогъри, да си вземат бележка от казаното тук, защото мнението на аудиторията е злато! А ние това злато им до доставяме на тепсия! Говоря за градивната критика. Добре, че някои влогърки се усетиха и влезнаха в правилния коловоз, така да се каже да бъдат по-харесвани. И питам се аз ако не бяхте изкоментирали флонгите на Пепето, абсурдният розов тон и баналното- майка, ВЛОГЪР, блогър щеше до безкрай да си го повтаря. Ето за това е добре, когато има градивна критика, да вървят нещата към по-добро. Следващия съвет към нея е :
Да не поставя Филип в ситуации, в които да изглежда нелепо и инфантилно, все пак е мъж на 30 години, не хлапе! Чопленето на семки и плюенето тук вече думи нямам. Разбирам желанието за весело настроение, но да бъде поднесено по друг начин. Последното видео не го изгледах, нещата клонят към изпростяване. Радвам се, че има млади хора, които искат да се развиват в дадена насока, но много моля като ще се снимайте намалете малко простотията във видеата и с една идея по- възпитано и обрано ако може!
На Натали Атананова - ами иска да спре със снимането, ами ако нямаш идеи, по-добре поспри се огледай как другите правят, разнообрази контейнта, спрете с безсмислените видеа тип боза.
Валери трябва да се фокусира върху интонацията и сдържаносттта на гласът си, това се тренира, т.е нещата са обратими. Пискливостта идва от несдържаността, а несдържаността от еуфорията. Мартин не му е мястото във видеата, на колко е 38? Улегнал мъж, защо се впуска с такива безсмислени неща?! Видеа тип бойстаг, ОК, но отваряне на дамски календари за козметика....Еми нелепо ми е.
Преди време ми плащаха пари да консултирам, т.е аз да давам съвет как нещата да потръгнат на добре, работата ми беше да наблюдавам, детайли, детайли, и стигнах до извода, че малките камъчета обръщат каруцата. Т.е дребните недостатъци понякога са спънката, избождат очите в не малко случаи.

Последна редакция: вт, 11 дек 2018, 13:30 от Анонимен

# 5 161
  • Мнения: 661
Не мога,да не отбележа,противоречията в тази тема..Когато Валери беше в Израел,и не направи влог,а направи само "33 блиц въпроса" оттам,защото си е почивала,били са на спа,както тя обясни,я "изядохте",че не е снимала,защото Мартин е бил на работа,и тя била сама по цял ден.. Сега Елица,като се снима "Защо се снима,а не си почива"??!! Последно??! Дръжте,едно становище,защото започвам да се обърквам...:Д
Аз нямам, нищо против, влогове от почивки,даже са доста интересни,тъй като не всеки има възможност да пътува,и е готино да разгледаш дори виртуално....По добре отколкото, видеа -"Нови придобивки",те са ми най омразни..; ))

# 5 162
  • Мнения: 1 050
Свърши ли почивката на Малдивите на Ели и мистър Бомбастик? Прибраха ли се?

# 5 163
  • Мнения: X
Сигурно, нали само седмица щяха да са там.

# 5 164
  • Мнения: 6 930
Натали Анастасова май се отказва от видеата, разочарована била. Тя имаше интересни видеа, особено ми харесваха тези, в които рисуваше в планера си, но за жалост, не особено полезни за хора, които нямат толкова свободно време.

Ох, като почнат да го играят недооценени ми е най-смешно. Какво очакват не мога да разбера, само защото са хванали една камера и са ни показали как са си украсили елхата и са разопаковали Х на брой поръчки да потекат реки от последователи и екзалтирани фенове?! И като не се случи в рамките на няколко месеца, бързо прегарят. Е тогава им лъсва истинската мотивация да правят видеа- чесане на егото и получаване на потупване по гърба. За Натали специално си мисля, че би имала много по-голям успех, ако заложи на видеа за живота си в САЩ, тия шопинг истории и празни опаковки са страшно банални вече, особено ако са основното в канала. Навява ми кофти чувство за безсмислено консуматорство. И аз пазарувам постоянно и се интересувам от нови козметични продукти, но при положение, че тубата е пълна с такава информация, искам и още нещо да видя- персонално личността на човека, с какво се занимава, какви интереси има. Тя например никога не е споделяла защо са заминали в САЩ, с какво се занимават или работят, какви цели има. Щото е пределно ясно, че ютюб не е доходоносна работа в нейния случай. Мъжа ѝ ли само работи, че тя нищоправи по цял ден, какъв е случая точно??. По едно време гледах Bitsbybee- беше интересно, защото сред момичешките теми имаше много за живота в сащ, неща за семейството и приятеля ѝ, за културата там. Скоро не съм я гледала, де, та не знам в момента какво прави. Та Наталито ще има много по-голям успех, ако прави такива влогове, отколкото дежурните "вижте как се гримирах" ( за какво, да отидеш до Таргет ли!?!) и тоновете грим от Улта и Сефора.

# 5 165
  • Мнения: 661
Доста полезно би било нашенските влогъри, да си вземат бележка от казаното тук, защото мнението на аудиторията е злато! А ние това злато им до доставяме на тепсия! Говоря за градивната критика. Добре, че някои влогърки се усетиха и влезнаха в правилния коловоз, така да се каже да бъдат по-харесвани. И питам се аз ако не бяхте изкоментирали флонгите на Пепето и баналното- майка, ВЛОГЪР, блогър щеше до безкрай да си го повтаря. Ето за това е добре, когато има градивна критика, да вървят нещата към по-добро. Следващия съвет към нея е :
Да не поставя Филип в ситуации, в които да изглежда нелепо и инфантилно, все пак е мъж на 30 години, не хлапе! Чопленето на семки и плюенето тук вече думи нямам. Разбирам желанието за весело настроение, но да бъде поднесено по друг начин. Последното видео не го изгледах, нещата клонят към изпростяване. Радвам се, че има млади хора, които искат да се развиват в дадена насока, но много моля като ще се снимайте намалете малко простотията във видеата и с една идея по- възпитано и обрано ако може!
На Натали Атананова - ами иска да спре със снимането, ами ако нямаш идеи, по-добре поспри се огледай как другите правят, разнообрази контейнта, спрете с безсмислените видеа тип боза.
Валери трябва да се фокусира върху интонацията и сдържаносттта на гласът си, това се тренира, т.е нещата са обратими. Пискливостта идва от несдържаността, а несдържаността от еуфорията. Мартин не му е мястото във видеата, на колко е 38? Улегнал мъж, защо се впуска с такива безсмислени неща?! Видеа тип бойстаг, ОК, но отваряне на дамски календари за козметика....Еми нелепо ми е.
Преди време ми плащаха пари да консултирам, т.е аз да давам съвет как нещата да потръгнат на добре, работата ми беше да наблюдавам, детайли, детайли, и стигнах до извода, че малките камъчета обръщат каруцата. Т.е дребните недостатъци понякога са спънката, избождат очите в не малко случаи.

Не съм, напълно съгласна.Да, обратната връзка е важна,но поднесена по интелигентен начин,и свързана с работата им.Над 10 страници назад,се коментират кг,ластици,пари,кой кого издържал финансово,кой работил,кой ще се жени,кой кога ще ражда,кой кого обича..Еми,сори ама това не е "обратна връзка" , а чисто злословене и "чесане на езици."..Съжалявам,ако някого обидя,но така изглеждат нещата, отстрани,и си е ФАКТ ! Wink

# 5 166
  • Мнения: 9 192
Не мога,да не отбележа,противоречията в тази тема..Когато Валери беше в Израел,и не направи влог,а направи само "33 блиц въпроса" оттам,защото си е почивала,били са на спа,както тя обясни,я "изядохте",че не е снимала,защото Мартин е бил на работа,и тя била сама по цял ден.. 


Гледах Валери само венъж и то клипчето за Израел и по-точно Ейлат.
Може и да е почивала,но реално там няма какво да снима.
Наистина.Плаж,хотели и една централна улица.Това е. Като нашия Слънчев браг.Още повече,че октомври и ноември си е главно за вътрешен туризъм,защото не е толкова горещо,цените са свалени и няма толкова чужди туристи.
Е,можеше да се сети да се гмурне или да отиде до Негев,но другия път.Обаче ако очаквате да видите "история" като в Йерусалим или поне бахайски градини ... то в Ейлат няма.
Незнам дали ако беше Тел Авив (примерно) щеше да си почива или да снима?

# 5 167
  • Мнения: 931
Дайте линк към таз Натали(нещо не я намирам)..не я знам.
Меерси предварително

# 5 168
# 5 169
  • Мнения: 1 700
Мария Тодорова, напълно подкрепям казаното. На моменти, толкова много се изпростява и издребнява, че ми става неудобно да чета. Злато, поднесено на тепсия било, глупости. Има и ценни съвети, но обикновеното клюкарене не спада в така наречената "обратна връзка".

# 5 170
  • Мнения: 462
Абе ако аз бях мъж и четях БГ-Мама да говори как се очаква пръстен на Малдивите примерно, щях да ви послушам, че иначе е страшно.
Само искам да подчертая, че изненадващото даване на пръстени НЕ Е желателно. Не беше в моя случай.
Бяхме на дестинация, която съм желала цял живот заради Джералд Даръл (Корфу), но той избра да ми предложи точно когато тъкмо си бях сложила маска и шнорхел да поплувам и ме накара да ги сваля.
"Свали си маската, Наде, моля те!"
"Мм-н-нн-гннх."
"Маската и шнорхела!"
"Забрави! Слагала съм ги половин час с тая коса, дето влиза навсякъде!"
Махнах ги и получих пръстен по бански. Ааамаха... Накрая му казах, че ще се омъжа за него, само ако ме заведе на ресторант и ми хареса октоподът.
Та които мъже на влогърки четат, моля ви, подберете някакъв момент, когато не сме заети с любимото си хоби/спорт и не носим маска/шнорхел/бански/хавлии/потник и клин за бягане/тенис ракета и къса поличка, примерно.

# 5 171
  • Мнения: 3 788
Момичета, след консултация с модератор, пуснах нова тема, че тази стана много дълга:

http://www.bg-mamma.com/?topic=1080724

Дано ви хареса и нямате против!

Simple Smile

# 5 172
  • Мнения: 661
Много ми се иска,някоя влогърка да направи ревю на La Mer..Дали си струва да инвестираш и т.н. .Много искам да си купя околоочния крем,обаче е скъпичък, и без адекватно ревю,не бих си го взела..Гледала съм , чуждестранни ютубъри, смесени са им мненията за тази марка...Някой, дали е попадал на ревю на La Mer
на български ютубър,защото не съм попадала,но може да съм пропуснала ???! : )

# 5 173
  • Мнения: 462
Много ми се иска,някоя влогърка да направи ревю на La Mer..Дали си струва да инвестираш и т.н. .Много искам да си купя околоочния крем,обаче е скъпичък, и без адекватно ревю,не бих си го взела..Гледала съм , чуждестранни ютубъри, смесени са им мненията за тази марка...Някой, дали е попадал на ревю на La Mer
на български ютубър,защото не съм попадала,но може да съм пропуснала ???! : )

Не. Повярвай ми. Ако искаш скъпа козметика, Drunk Elephant е по-добър вариант, наистина. Никога няма да купя La Mer бяла козметика, докато не започнат да добавят доказани активни съставки и не свалят цената.

# 5 174
  • Мнения: 18 551
Мен ме заведоха да си го избера пък-пръстена! Да ми вземат мярка по точно. Просто ме изловиха един ден на компютъра да зяпам пръстени и на другия ден мъжо ме събуди -"Ставай,отиваме за гледаме пръстени". Жива ме ожалете сега. Всички гледат като гръмнати като им кажем. Е как така-амо то ти си знаела, ама как така не е било изненада. Еми-е така!
Предложи няколко месеца по-късно на Коледа, а изобщо не очаквах наистина. Знаех,че ще е някога си,но не и кога...
Понякога малко ме е яд, че нямах изненада, но при нас така де получи. Сега се шегувам, че съм си изпросила пръснена, а мм казва"глупости, аз и без това щях да ти предложа".
Та така. Но реално наистина много жени очакват предложение ако са на такива дестинации,за мен това е съвсем нормално. Нека й се случи ва Ели, пожелавам й го.

Общи условия

Активация на акаунт