Първият звънец ша бий, Кукундрела иска да са скрий... в бурканя с лютеницъ - 92!

  • 32 436
  • 739
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 30 061
А, Сиренци, дубре душла и на теб! Завий са да не земийш да настиниш....

Кой ко шъ пий.....избур има:

# 151
  • Countryside
  • Мнения: 11 655
Их, Наталчу, хич не убичам водкъ, ну щом пуставяш нищата така Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green  и за дисерт вину  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green 

# 152
  • Мнения: 1 297
Кукита, хилой, изтървал съм ви дълбоко и безвъзвратно. Из съм бирата, пийте бира.

# 153
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Где жориш, Ментосо?
Тъкмо викам тез нащи петли фанаха гората, изгубиха са.
Ай, ся вече си си на местото.

# 154
  • Мнения: 1 297
Где жориш, Ментосо?
Тъкмо викам тез нащи петли фанаха гората, изгубиха са.
Ай, ся вече си си на местото.
Ще фирна и на Онз. bouquet

# 155
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Где жориш, Ментосо?
Тъкмо викам тез нащи петли фанаха гората, изгубиха са.
Ай, ся вече си си на местото.
Ще фирна и на Онз. bouquet
Фирвай му, че да го питам жив ли е от как стана първи клас. Joy

# 156
  • София
  • Мнения: 6 314
Жив е, спазва стриктно правилата.
Поглежда от време, на време, добре сте, значи всичко е наред.

# 157
  • Мнения: 1 297
Привет, Онз. Как е първолака, или е още в джоджена. hahaha

# 158
  • загубено
  • Мнения: 6 601
Натали,мразя водка и аз,но отборно ще се жертвам. Виното е просто задължително Wink

Онзи,правилата са за да се нарушават .Sunglasses Sunglasses

# 159
  • Мнения: 1 297
Натали,мразя водка и аз,но отборно ще се жертвам. Виното е просто задължително Wink

Онзи,правилата са за да се нарушават .Sunglasses Sunglasses
Не ти се е зъбил шапкарят. hahaha

# 160
  • Countryside
  • Мнения: 11 655
Въйй, кфа дискусия съ зъформилъ! Изтървалъ съм, тука с ини водки съ зънимаах... Привет на мъжурята, беши ги фанълъ липсътъ...ай по-честу дъ списвъти!
Ай, кафе

Нерче, глеам инакъф фкус за мъжети имами, как шъ ги делим? Пу за мени водкъ днес Mr. Green
Чи тряяя и Джейк да нъглеждам, снощи Хъшиту ми гу проводи Mr. Green

# 161
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Морнинг.
Въй, днес охраната ми се накара, баси тея чича ноу важни са навсякъде. Joy Joy Joy
Туй щото влязох 3 крачки след бариерите на входа, че класа на дятиту влизаше навътре.
У градината дресирах едни такъв хахав, ся и с тоя ша са разпраам. Тактиката е - такива все едно ги няма. Като доди да ти са пъне, спираш и си говориш с детето или просто се обръщаш и заминаваш без да реагираш на напъните му. Joy Joy Joy
Ай днес съм на тийм билдинг. Подържайти лудустта. Hug

# 162
  • Мнения: 30 061
Морнинг.
Въй, днес охраната ми се накара, баси тея чича ноу важни са навсякъде. Joy Joy Joy
Туй щото влязох 3 крачки след бариерите на входа, че класа на дятиту влизаше навътре.
У градината дресирах едни такъв хахав, ся и с тоя ша са разпраам. Тактиката е - такива все едно ги няма. Като доди да ти са пъне, спираш и си говориш с детето или просто се обръщаш и заминаваш без да реагираш на напъните му. Joy Joy Joy
Ай днес съм на тийм билдинг. Подържайти лудустта. Hug

Ваййй, Цеци, при тебе йе интересну нескъ! Пръву ядосване, после разпускане....да не ти е скучну.


Сиренци, тенку за кафету... bouquet

Саму аз ли шъ съм на джин....?!?  Whistling Flutter

Има еднъ темъ о Клюкарникъ - Красиво мъжко лице.....одете там да плакнете очите.  Mr. Green Peace

# 163
  • Countryside
  • Мнения: 11 655
Наталчу, джин да е, таман няя гу дилиш с никуй! Цец, нидей мълча ми кажи ко ши пийш на тим билдингъ?

# 164
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Кот са зели кулегити, Сиринци. За мен по-важно е ко ша ям. Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт