Спам тема (всичко ще си (по)кажете) от 16.09 до 23.09

  • 30 112
  • 1 409
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 15 619
Опитва се да накъса диваните, естествено. И е скрил някъде ключовете от колата. Joy Чат пат пише и от лаптопа. Grinning

# 1 201
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Как така пише от лаптопа? Ходи по клавишите ли?

# 1 202
  • Мнения: 15 619
Да, ходи по клавишите, ляга, става. Оная вечер не бях затворила капака и посред нощ го включи.
Днес ще е дълъг денят. Да си пусна поне едно кафе..

# 1 203
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 839
Добро утро и от мен! Обещала съм палачинки за днес, ама първо да се разсъня, че тогава.
Луне, щерката имаше един котарак, голямо диване. Редовно в скайпа ми пращаше разни "съобщения". Само и единствено на мен, другите нямаха тази привилегия Simple Smile.

# 1 204
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Какви забавни котьовци, аз имам една мацка, която говори по телефона. Когато звъни, тя тича с мякане и си завира главата в лицето ми, докато говоря.
На живо също е много приказлива и ми лази по нервите.

# 1 205
  • Мнения: 15 619
Снощи, запътвайки се да си легна, гледам, че се беше прострял по дължина на моето място и няма как да легна спокойно. Дрисльо, мъж и сладко диване.  Laughing
Яна, харесал те е котьо. Laughing

# 1 206
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Ти да не си противник на ориза?

Ми не, не съм. Обичам го със зеУенчуции, както аз умея да си го приготвям - ако опиташ веднъж и ставаш зависимм...
Обичам и сутлаж на фурна.
И както казва Кика във всичките му разновидности и форми, стига да има мърша извътре за разкош.
Иначе тея измислени , абсурдни комбинации с домати или тиквички...буламач!
Янче - интересен нов аватар! Комплименти!😻

# 1 207
  • Мнения: 15 619
Мидко, напомняш ми за баща ми. Grin Майка ми беше отишла на гости на баба и аз, домакиня, готвя цяла неделя. Обаче моя милост много люби ориза, та цяла седмица готвих ориз с туй, ориз с онуй, па пак ориз с туй. Накрая баща ми, на предела на вкусовите си усещания и мераци, ми изтърси : Стига с тоз ориз, де! Аз да не съм китаец!
 Joy

# 1 208
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Опитва се да накъса диваните, естествено.
Ако не го научите от сега да си ги точи на правилно място...жална ви майка Crazy После няма отучване. Поне има избор на всякакви драскали - като постелка, за стена, за ъгли, лежаща. От въжета, от картон.

# 1 209
  • Мнения: 11 505
Пържени филии - изядени.
Ребра - мариновани.
Ся мога да почина малку Grin

# 1 210
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
ДУ раннобудни птички!Ментоф и той спи явно,но Джошуа победи!

# 1 211
  • Мнения: 15 619
Опитва се да накъса диваните, естествено.
Ако не го научите от сега да си ги точи на правилно място...жална ви майка Crazy После няма отучване. Поне има избор на всякакви драскали - като постелка, за стена, за ъгли, лежаща. От въжета, от картон.
Направиха му пън с въже, хич не го блазни.  Disappointed Relieved Иде ми да му сложа синджир, който стига само до стена и под.

# 1 212
  • София
  • Мнения: 6 308
Ъ, котки.....
Лигавщини. Simple Smile

Котката е досадно добиче.  Лично мнение, дан са засягат котколюбителите. Simple Smile

едит: Митак, тиквички с ориз, бива, стига да има нещо отстрани. Виж, домати с ориз и аз недолюбвам. Simple Smile

# 1 213
  • Мнения: 10 704
Денят се очертава ... странен. Баси, нещо някой неща не вървят ...

# 1 214
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
И аз на моята Мишел О`бама и бях купил специална дъска с навито конопено въженце, до драска там, но уви. Не го погледна дори. И за миг не си въобразих да я превъзпитавам... же..котките де са най- проклетите животинки приятели на човека...
 Що бе Лан? Ко стаа..

Общи условия

Активация на акаунт