Спам тема (всичко ще си (по)кажете) от 16.09 до 23.09

  • 30 116
  • 1 409
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 10 704
Епа за него твойте кълки са километрични бре ! Отбележи си го Wink

# 736
  • Мнения: 11 505
Ма верно си е, Лане!

Хайче, как така си се минала, начи!

# 737
  • Мнения: 10 704
Кико, имаш шанса да го играеш като Анн Банкрофт ( Мисис Робинсън ) във филма "Абсолвентът" с Дъстин Хофман. Е не точно - филма мое се нарича "Инструктора", той да го играе хищен инструктор, който да си пада по невинна ( не чак толкова де ) спортуваща в залата. Гаранция филма ще взриви аудиторията Wink

# 738
  • Мнения: 6 387
Е,пак не видях!Не е честно!Дайте да се разберем в 14,00 например всеки по една Фотка?

Ич не са сирьозни тука, усобино мъжовете! Joy Ма то и язе да не гуворя, щот от вчера, та чак ся ви чета. Та уговорката за снимки требе да стане за около седмица напред и веднъж сутрин, веднъж следобед, та да обхване сички. И да нема неразбрали начи! Grinning

# 739
  • Мнения: 10 704
Това 14.00 по Гриунич или местно плантаторско време ?

# 740
  • Мнения: 6 387
Не знам, почвайте уговорките, аз шъ чита. Grinning Мен ако питаш и по двете времена. Grinning
Вчера ви показах принц Каспиян, но ви е не му се зарадвахте.
О, аз мнооо му се зарадвах, но съм го гледала в Западен свят. Фенка съм, на филма, де.

# 741
  • Варна
  • Мнения: 36 607
Ми не знам! И даже на промоция си купих една голяма кутия таблетки за миялната и ся кво, все минала се, ако мия на ръка таблетките артисват, ако пусна миялна пак съм прекарана щот няма медитация.

# 742
  • Мнения: 11 505
Кико, имаш шанса да го играеш като Анн Банкрофт ( Мисис Робинсън ) във филма "Абсолвентът" с Дъстин Хофман. Е не точно - филма мое се нарича "Инструктора", той да го играе хищен инструктор, който да си пада по невинна ( не чак толкова де ) спортуваща в залата. Гаранция филма ще взриви аудиторията Wink

Хубав филм е, гледала съм го, ама аз квото съм дърво не е ясно дали шъ ми се получи Laughing

# 743
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Е,пак не видях!Не е честно!Дайте да се разберем в 14,00 например всеки по една Фотка?

Ич не са сирьозни тука, усобино мъжовете! Joy Ма то и язе да не гуворя, щот от вчера, та чак ся ви чета. Та уговорката за снимки требе да стане за около седмица напред и веднъж сутрин, веднъж следобед, та да обхване сички. И да нема неразбрали начи! Grinning
ЗНАЧИ ,Джулая в новата тема да го организира!Дали по Гринуич,дали плантаторско да се знае! Joy
Джу,къде си цял ден никва те няма?

# 744
  • Мнения: 5 248
Ще пробвам да измия чиниите ама не знам дали ще релаксирам. Ако видя, че не се получава ще ги оставя.

# 745
  • Варна
  • Мнения: 36 607
Тоз Западен свят едвам изтраях първата серия на първия сезон да свърши. Да не би да ми казвате, че нататък бива? На мен никак не ми допадна.

# 746
  • Мнения: 6 387
Тоз Западен свят едвам изтраях първата серия на първия сезон да свърши. Да не би да ми казвате, че нататък бива? На мен никак не ми допадна.
Ами Хайче, трябва да пробваш по-упорито. И пак, дали ще ти хареса ... не се знае. Аз първата серия от нов сериал винаги си я изглеждам, та и за Западен свят така. След втората серия щях да се отказвам (нещо много неприятни емоции ми създаде), но аз щот съм "тъпа и упорита"
Скрит текст:
вижте как чинно си изчитам всичко тук; е, не знам докога де, че с това училище
  реших да изгледам и 3-та серия и после вече си го гледах с нетърпение. Обаче сериите е най-добре да ги гледаш 2 пъти. Винаги има нещо, което първия път не си забелязал. Тук във форума има и тема за сериала. Обаче то мина и 2-ри сезон, та има да гледаш ... (ако ти хареса, де)

# 747
  • Варна
  • Мнения: 36 607
А, два сезона, ти майтап си правиш. Че те ще ми стигнат само за седмица. Аз като се зарибя за сериал, нямам насита. Я питай Осмичка за колко време опатках осем сезона на зомбитата Simple Smile

# 748
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 839
Сериали гледам, ако хвана някой по телевизията. Обикновено късно вечер гледам по БТВ. Не знам защо всички интересни неща са след 12-1 вечер. Сега зяпам Друговремец, за него писах снощи. Знам, че засега е 4 сезона, три ги има дублирани на български. Книгите, по които е правен, са 9, на бг са издадени само три. Интересен ми е филмът, но някои неща ми идват малко в повече.

# 749
  • Мнения: 9 571
А, два сезона, ти майтап си правиш. Че те ще ми стигнат само за седмица. Аз като се зарибя за сериал, нямам насита. Я питай Осмичка за колко време опатках осем сезона на зомбитата Simple Smile
Инчето е аматьорка явно  Laughing Hug
Аз съм същата, хвана ли сериал докато не го опаткам целия не мирясвам. Сега гледаме един, на който първите серии не ни грабнаха кой знае колко. И си говорихме колко много епизоди имаме, само първи сезон са 22. Е, познайте? Вече сме на втори, а дори не гледаме всяка вечер Laughing И това за седмица  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт