Спам тема (всичко ще си (по)кажете) от 16.09 до 23.09

  • 30 380
  • 1 409
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 2 990
Не само изглежда!Вкусно си е!

Дойде ми готварската муза Grinning

# 931
  • Мнения: 10 899
Джу, нямаш шанс - в един моент като те изпердаши хормона ще се разкриеш.Карай си с този - нищо му няма Wink

# 932
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 923
Докато не свърша с дрогирането, съм само на кисело мляко Wink.
Добре, че е хубаво времето, че да се проветри апартамента.
За десерти ще мисля, като приключа с неприятните, но неотложни задачи. Stuck Out Tongue

# 933
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Джу, нямаш шанс - в един моент като те изпердаши хормона ще се разкриеш.Карай си с този - нищо му няма Wink
Вярно е. Моят стил е характерено идиотски. За това и вече няколко човека от реала са ме разпознали във форума Mr. Green

# 934
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Много е вкусна-домашна бисквитена с шоколад и маскарпоне1
Шоколадово, с маскарпоне...ще го сънувам...
За такова нещо съм способен да убия...

# 935
  • Мнения: 11 505
Кико, довечера си на фитнес. Внимавай с туй уйски дан са лъзнеш под инструктора, че ...

Нема страшно! Сичко е пУТ контрол! Mr. Green

# 936
  • Мнения: 5 280
Петък е! Още малко и ще си ходя в къщи. Петък ми е ден за нищоправене Simple Smile

# 937
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 464
Кико, довечера си на фитнес. Внимавай с туй уйски дан са лъзнеш под инструктора, че ...

Нема страшно! Сичко е пУТ контрол! Mr. Green

# 938
  • Варна
  • Мнения: 36 862
Ха! Пък аз и трите почивни дни ще бачкам. Утре по задачи (имам списък), а неделя и понеделник поне до 13,00 в офиса.

Обичам така.

# 939
  • Мнения: 11 505
Бахахаха, Дени!!!!

# 940
  • Мнения: 10 899
Кико, довечера си на фитнес. Внимавай с туй уйски дан са лъзнеш под инструктора, че ...

Нема страшно! Сичко е пУТ контрол! Mr. Green
Точно това ме притеснява - да не направиш клек върку пудовката и да се изправиш с нея, стискайки я !
Бъди сигурна, че ако това го направиш - сите мъжове в залата ще кажат едно Ооооуууу и с болезнен поглед ще се хванат за ... кайсиите Wink

# 941
  • Мнения: 11 505
Няма такава опасност, Лане... я съм нежна дУша, нищо че съм мноу изпълнителна... чак такива подвизи не моа!

# 942
  • Мнения: 1 121
Кико, довечера си на фитнес. Внимавай с туй уйски дан са лъзнеш под инструктора, че ...

Нема страшно! Сичко е пУТ контрол! Mr. Green
Точно това ме притеснява - да не направиш клек върку пудовката и да се изправиш с нея, стискайки я !
Бъди сигурна, че ако това го направиш - сите мъжове в залата ще кажат едно Ооооуууу и с болезнен поглед ще се хванат за ... кайсиите Wink

Lan-a e прочел Черния обелиск и сега мечтае Wink
----------------
Янче, регистрирай ! Пиша в крайно необичайно време, Бг-мамското ЦРУ ми е изтървало геолокализацията. Пак.
Добро утро, Луна
Добро утро Zemphir@
Добро утро на Джуфката, изтормозена от толкова обожатели (и обожателки?)

# 943
  • Мнения: 6 433
Ай, съ разпиша и аз от Велинград. Тамън от сауната излизам, преди това бяха басейните. За кой да съ къпя утри?😀 Шъ му съ оттдам на тоз мързел най -накрая.

# 944
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Ай, съ разпиша и аз от Велинград. Тамън от сауната излизам, преди това бяха басейните. За кой да съ къпя утри?😀 Шъ му съ оттдам на тоз мързел най -накрая.
Ей, така се бичи айляк (по пловдивски) Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт