Спам тема (всичко ще си (по)кажете) от 16.09 до 23.09

  • 30 373
  • 1 409
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 9 578
Джу, много сте сладки Heart Eyes
И си казвай годините веднага!
Ако знаете какъв комплимент ми направи тя като ме видя: " А, ти не си толкова дърта за колкото те мислих" Joy

# 766
  • Мнения: 10 898
Ъф корс, Лане... спукА ми гьона, хитлер...
Значи сега едвам седиш ...
После нямаше ли възстановителна процедура - нещо масажче, протеинов бар, ... ?

Осмичке, а ти на колко си .... така и така подде темата ?

# 767
  • Мнения: 11 505
После нямаше ли възстановителна процедура - нещо масажче, протеинов бар, ... ?


Фалафели.... Joy

# 768
  • Мнения: 10 898
После нямаше ли възстановителна процедура - нещо масажче, протеинов бар, ... ?


Фалафели.... Joy
А стига бе ! Скъса ти задника и после ти даде пакет вафли "Чайка" ?!?!  Mr. Green

# 769
  • Мнения: 9 578


Осмичке, а ти на колко си .... така и така подде темата ?


На две малки Joy

# 770
  • Мнения: 11 505
После нямаше ли възстановителна процедура - нещо масажче, протеинов бар, ... ?


Фалафели.... Joy
А стига бе ! Скъса ти задника и после ти даде пакет вафли "Чайка" ?!?!  Mr. Green

Не ве, аз сама си се наградих с фалафели, не фафли.... Хитлер ку разбере жива ше ме одере хаха

# 771
  • Мнения: 10 898


Осмичке, а ти на колко си .... така и така подде темата ?


На две малки Joy
На мен ми излиза 30+ значи ..

Кико, тоз направо е гений бре ! Скъсва и задника, а ти сама си купуваш вафлите след това.

# 772
  • Мнения: 11 505
Мани, то така със 'сичко при мене... все сама си купувам... патология! Начи кат сме почнали с кой на колко е години, да знаете аз съм на 28 Mr. Green (Лонгура съм го родила на 10) Laughing

# 773
  • Мнения: 9 578


Осмичке, а ти на колко си .... така и така подде темата ?


На две малки Joy
На мен ми излиза 30+ значи ..



Лане, шА тА замоля! Тук всички девойки сме 18+, а колко е плюса са само дребни подробности Wink

# 774
  • Мнения: 10 898
Мани, то така със 'сичко при мене... все сама си купувам... патология! Начи кат сме почнали с кой на колко е години, да знаете аз съм на 28 Mr. Green (Лонгура съм го родила на 10) Laughing
   Бре аз та мислех за дърта хърба с виснали .... а ти са оказа жена в кризата на средната възраст.На вафли мое да не го докарваш, ама убави торти прайш начи.

    Осмичке, към молбата какво ша приложиш - шамар или торта ?
    

# 775
  • Мнения: 36 176
последният врясък сред "оригиналните" теми
интересно ми е, ако се окаже, че някой прави по-малко секс от теб, какво правиш?
намаляваш скоростта, за да се равняваш по средната?
'щото ако други правят повече от теб, ясно е - напъваш се да ги изпревариш някак си - палиш, натягаш, вдигаш, ръчна ... изпреварване може и да ти се получи, но ... изоставане?

# 776
  • Мнения: 10 898
Нинам, сексуалните корифеи да отговорят Бубанке. Виж имаше един Манекен или нещо такова, той по памет беше доста видял , та от него мое се получи експертно мнение. Требе до него да се допитате.

# 777
  • Мнения: 9 578
Бубе, ще я оставиш ли образователната тема или да не се хабя да гласувам Laughing

# 778
  • Мнения: 11 505
Виснали, виснали, колко да са виснали? Все могат да се метнат през рамо, а както каза Осмичката... всички моми сме 18+
Ти, Лане съм сигурна си ни чичо Mr. Green

# 779
  • Мнения: 10 898
Ила Кике при чичо  - ей на и фотка ти давам Wink

Общи условия

Активация на акаунт