Фермата 4 - Съединение - тема 2 (17.09. - 23.09.)

  • 47 261
  • 805
  •   1
Отговори
# 480
  • London
  • Мнения: 6 732
Гледайки й роднините във Фейсбук малко трудно ще повярвам, че Радилена е адекватен човек без разни отклонения, съвсем сериозно.  Ами щом жените ги уважават в отбора им значи близначките не са серт...., ако имаше нещо първи Нина, Лили и Росица щяха да замрънкат срещу тях. Мъжете просто....как да го кажа, понеже са трътлести и явно не толкова визуално барби изражения и веднага залитват по кухата обвивка на празноглавата Радилена, жалко, но факт и в реалния свят. Същото беше и с Росица....забравят, че с един човек вечер и две думи трябва да размениш, не само да му гледаш снажното тяло.

Промото за днес
https://www.facebook.com/fermata.btv/videos/237756946898745/

Нещо не схващам защо Лилия казва, че белката ( на това ми заприлича ) отивала при Христина, те не са ли в отделни къщи?

Аман с майки и татковци на Фермата.....възрастните играчи винаги умеят да се изложат във всеки формат с мерене на нещо си.

Тари, по-комичното е, че като не си за завери БАРЕМ не ги предлагай да се излагаш само. Искам да видя реакцията на Симеон когато някоя от жените предпочете мъжете от другия отбор, заслужава го. Нина помня неотдавна каза... Има нещо в Симеон, което не разбирам, някак странен е, не е себе си. Симеон като говореше за Росица - Тя още не е една от нас. Ще излезе доста непостоянен и объркан и в съждения и в дела. Дано скоро ме опровергае, защото от моя фаворит е на път да се срине до обратното.

# 481
  • Някъде там
  • Мнения: 4 829
Сега и гледах визитката на тази Радилена.Признавам си,че така и не успях да я гледам и не проявявах интерес.И докато търсех визитката случайно намерих това.  Simple Smile
Радилена Миткова е родена през 1993 г. Учи в СОУ "В. Левски", гр. Кула, Видинска област. Носителка на Втора награда от средношколския конкурс за поезия "Възкресения, 2006", Добрич.
https://liternet.bg/publish17/r_mitkova/index.html

Поетеса била Laughing

# 482
  • Мнения: X
Благодаря за разяснението, Tary. Сега се сетих, че вярно имаше такъв момент. Нещо ги иронизират май близначките тия момчурляци. Те са доста ревниви момичета и от самото начало подпитваха я Симеон, я Роман дали случайно би си паднал по Рачето. Затова сега изборът на Симеон им се видя като предателство.
Не знам защо на мен Симеон ми изглежда лишен от всякаква емоция. Изражението му е като на робот и ми се струва, че не е особено склонен към съчувствие и съпричастност. Такъв човек трудно може да бъде отборен играч, та камо ли особено лоялен към съотборниците си.

# 483
  • London
  • Мнения: 6 732
Благодаря за разяснението, Tary. Сега се сетих, че вярно имаше такъв момент. Нещо ги иронизират май близначките тия момчурляци. Те са доста ревниви момичета и от самото начало подпитваха я Симеон, я Роман дали случайно би си паднал по Рачето. Затова сега изборът на Симеон им се видя като предателство.
Не знам защо на мен Симеон ми изглежда лишен от всякаква емоция. Изражението му е като на робот и ми се струва, че не е особено склонен към съчувствие и съпричастност. Такъв човек трудно може да бъде отборен играч, та камо ли особено лоялен към съотборниците си.

Тогава защо според теб предложи братство?

# 484
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
Лично мое мнение,но смятам че това предаване е снимано лятото и даже е избран и победителя просто сега всичко се пуска да се гледа и се пази в тайна.Затова и срещате участници по-улиците защото е приключило.Преди години,когато стартира още първият сезон имах позната,която приятелят и беше оператор и от нея знам,че лятото снимат и после се излъчват само,че са задължени да пазят тайна кой е  победил.Така,че и сега не се знае нищо
От сезон 1 знаем, че гледаме 5 седмици назад. И миналата година бяха някъде толкова. Почват им снимките нач. на август.
Във Варна и август имахме липа.

# 485
  • Мнения: 4 402
Благодаря за разяснението, Tary. Сега се сетих, че вярно имаше такъв момент. Нещо ги иронизират май близначките тия момчурляци. Те са доста ревниви момичета и от самото начало подпитваха я Симеон, я Роман дали случайно би си паднал по Рачето. Затова сега изборът на Симеон им се видя като предателство.
Не знам защо на мен Симеон ми изглежда лишен от всякаква емоция. Изражението му е като на робот и ми се струва, че не е особено склонен към съчувствие и съпричастност. Такъв човек трудно може да бъде отборен играч, та камо ли особено лоялен към съотборниците си.

Тогава защо според теб предложи братство?

За да изпъкне с нещо. Според мен и изказванията му за деца, внуци и ала-бала пак са със същата цел. Може би усеща, че е доста.. хм, невзрачен като присъствие и опитва тактики да бъде в центъра.

На Радилена стихотворението, което е публикувано, може да не е шедьовър на поезията, но не е никак лошо. Интересно откъде този изказ, при положение, че като говори пред камерите имам чувството, че речниковият й запас е около 1000 думи.

# 486
  • London
  • Мнения: 6 732
Може на хартия да се изразява далеч по-добре отколкото устно. Няма да е нито първата, нито последната, но и аз като я гледам все едно е на шепа антидепресанти, едни усукани движения на забавен каданс хах.

# 487
  • Мнения: X
Благодаря за разяснението, Tary. Сега се сетих, че вярно имаше такъв момент. Нещо ги иронизират май близначките тия момчурляци. Те са доста ревниви момичета и от самото начало подпитваха я Симеон, я Роман дали случайно би си паднал по Рачето. Затова сега изборът на Симеон им се видя като предателство.
Не знам защо на мен Симеон ми изглежда лишен от всякаква емоция. Изражението му е като на робот и ми се струва, че не е особено склонен към съчувствие и съпричастност. Такъв човек трудно може да бъде отборен играч, та камо ли особено лоялен към съотборниците си.

Тогава защо според теб предложи братство?
Поза. Нещо от рода на "кръвните братя" в детството.
Или някакво желание да се прояви като лидер в нещо, тъй като засега основно Нури води хорото, а те след него.
Ако не ме лъже паметта, когато той предложи да се закълнат с крилата фраза на тримата мускетари, емигрантската група се беше справила като цяло по-добре със задачите, но самият той, който се занимаваше с огнището, не се беше справил кой знае колко блестящо. Така на фона на общото справяне, неговото несправяне не се забеляза особено.
От него повече бих очаквала мъжка солидарност, отколкото раздаване за целия отбор. Плюс това, той е човек, който много си държи на личното мнение. Ако някой от "братството" малко му влезе навъпреки, не би го защитавал, ако не е убеден, че мислят по един и същ начин. Или ако всички са на един акъл, а той на различен, не знам дали така лесно би отстъпил пред мнозинството.

# 488
  • London
  • Мнения: 6 732
Спойлър
Скрит текст:
Близначката Ива ходи с някакъв боксьор грък.
https://mobile.facebook.com/kostas.gaitatzis.9?refid=13&__tn__=%2Cg

Профила му. Като на 18 ти си е сменила снимката на профила.....отделно има лайкове в неговия профил от нея, та май май.…..Радилена е спечелила. Имат снимки заедно още от 22 август? После от 17 септември? Питам се кога са били във Фермата тези близначки изобщо?

Ива и приятелството ми прие във Фейсбук. Е.... какво да говорим повече. Тия организаторите Иванчо и Андрей защо им дават да се показват в мрежата????

С майка си и баща си, за тези, които говореха за цигани и тем подобни щуротии. Няма нищо такова, с просто око се вижда.



Последна редакция: пт, 21 сеп 2018, 12:44 от La Catrala

# 489
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
Симеон ми е все по-изкуствен.

Роднините и познати на Радилена яко се излагат във фб. Много противни всичките.

# 490
  • Някъде там
  • Мнения: 4 829
Симеон ми е все по-изкуствен.

Роднините и познати на Радилена яко се излагат във фб. Много противни всичките.
Не следя фейсбук,не бих пратила и покана на непознат,ей така защото го гледам по телевизията Simple Smile
В профила си имам около 40-50 души.Роднини,близки приятели,съучиници и колеги. Simple Smile

# 491
  • София
  • Мнения: 20 104
Честно казано, не очаквах Радилена да избере близначката за противник. Сега нямам идея коя да подкрепям в неделя.  Laughing
Останалото сте обсъдили.

# 492
  • London
  • Мнения: 6 732
Симеон ми е все по-изкуствен.

Роднините и познати на Радилена яко се излагат във фб. Много противни всичките.
Не следя фейсбук,не бих пратила и покана на непознат,ей така защото го гледам по телевизията Simple Smile
В профила си имам около 40-50 души.Роднини,близки приятели,съучиници и колеги. Simple Smile

Може...аз имам Яни от Фермата, Тодор, Михо хах…. толкоз. Само, който по някакъв начин ми е станал приятен и искам да следя житието му и занапред под някаква форма. Не виждам лошо.
Скрит текст:
Дори сега си пишем мъничко с Ива.  Научих достааааа нещаааааааааа….а аудио с говор ми отговаря. Хриса харесва Ивайло хихи….потвърди.

Последна редакция: пт, 21 сеп 2018, 13:01 от La Catrala

# 493
  • Някъде там
  • Мнения: 4 829
Не мисля,че е лошо.
Просто аз не съм фен на фейсбук и не изпращам покани Simple Smile

# 494
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
Симеон ми е все по-изкуствен.

Роднините и познати на Радилена яко се излагат във фб. Много противни всичките.
Не следя фейсбук,не бих пратила и покана на непознат,ей така защото го гледам по телевизията Simple Smile
В профила си имам около 40-50 души.Роднини,близки приятели,съучиници и колеги. Simple Smile
От това, което написах как точно си направи извода, че съм пратила покани на някой си? ThinkingJoyЗа фейсбук страницата на Фермата да си чувала или чела? От 4 години коментираме какво се пише и там от време на време .


Катралааа , гив ми сикретс на ЛС Innocent

Общи условия

Активация на акаунт