Фермата 4 - Съединение - тема 2 (17.09. - 23.09.)

  • 47 330
  • 805
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 4 821
Нямам фаворит за спечелването,но съм сигурна,че не желая прогнилия от омраза Георги да печели.
Голям патриот,а собствената си история не знае.Голям родолюбец,а плюе по своите си.Голям мъж,aдмирации.
Подкрепям. Той е единственият участник който ми е откровено неприятен. Дори Христина предпочитам пред него.

# 571
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Прогнил с омраза? 🙄🤔

# 572
  • London
  • Мнения: 6 732
Гошо, сякаш спряха да го дават в последната седмица, откакто не е фермер съм го видяла има-няма два пъти.

Калоян, ме втрещи....аз на 19 години вече живеех сама и беше първото ми заминаване за Лондон. Повече не съм и живяла с родители, не ги разбирам такива хора. Ми става ясно защо не може да възмъжее, родителите не са вечни, а не се ли научиш сам отрано, като стане късно и се споминат няма да знаеш какво да правиш. Инвалидизирано е това момче, много кофти.


# 573
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Така си е, страшничко ми изглежда мъж на 21 г. да плаче за родителите си.
А защо невестулката е толкова страшна, не разбрах. Stuck Out Tongue
Добре, че Милена не се преби в обора, лошо падна.
А, и добре, че Ники дойде сам да им оценява изпълнението на задачите. Че Бети е ужасна, ужасно дребнава, та със сигурност поне една кошница щеше да им вземе. Wink
А Милена да не се фука толкова, не е баш нейна заслугата за изпълнените задачи.

# 574
  • Мнения: 35 180
Искам да попитам, кой ще поддържа маникюра на Милена през цялото време? Защото ВИНАГИ, ВИНАГИ е с перфектен маникюр, според визитката ѝ

# 575
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Пили си сама ноктите в 3 през нощта Grinning

# 576
  • Мнения: 9 144
е в момента няма и 20 дни от влизането им.  Нормално да е добър все още . За по-нататък ще видим, днес и  аз му обърнах внимание Simple Smile

# 577
  • София
  • Мнения: 4 429
   ДИРЕКТЕН  ЛИНК
   за епизода от тази вечер  -  21.09.2018

# 578
  • London
  • Мнения: 6 732
Искам да попитам, кой ще поддържа маникюра на Милена през цялото време? Защото ВИНАГИ, ВИНАГИ е с перфектен маникюр, според визитката ѝ

Каква е идеята в главата да си като Баба Яга и да имаш перфектен маникюр? Лично аз не я схващам?

# 579
  • Мнения: 35 180
Искам да попитам, кой ще поддържа маникюра на Милена през цялото време? Защото ВИНАГИ, ВИНАГИ е с перфектен маникюр, според визитката ѝ

Каква е идеята в главата да си като Баба Яга и да имаш перфектен маникюр? Лично аз не я схващам?
И аз... А и нейния хич не ми е перфектен, а кичозен!

# 580
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Калоянчо не му мястото в това предаване.Той хем не става за нищо хем циври повече и от жена.

# 581
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Човек се учи. Ти научена ли си на всичко от малка?

# 582
  • Мнения: 4 607
Първоначалното добро впечатление от Калоян при мен избледнява все повече. Странно ми е, че циври за мама и за тате, нормално е да му липсват близките, особено при положение, че живее с тях, но са минали 2 седмици все пак и чак пък толкова да циври, че дори да иска да си ходи... Странно ми е, че и жените, поне тези от неговия отбор, се справят по-добре от него с коването и триона примерно. Роси и близначките чисто физически са по-силни от него, но Нина и Лили са си слаби и не особено яки. Вярно, че не всеки става за такава работа, но пък да изкривиш всеки забит пирон... все пак е отишъл във Фермата, да беше потренирал предварително малко. Сега въобще не е полезен и в крайна сметка, похвално е, че иска да се учи, но и никой не е длъжен да го чака да се научи.

Милена въобще не ми допадна като фермер. Оставям това, че половината неща не ги беше разбрала, да кажем, че е жена и няма толкова опит в тези неща, оставям настрана и ревовете, но не знам колко пъти я чух да каже нещо от рода на "Не знам как ще го направиш, не ме интересува, но искам да е направено!" За мен това е неадекватно и да беше веднъж, да кажем не е преценила, а то... Това не е лидер, все пак ти трябва да ги управляваш тези хора и да им дадеш максимално подробни насоки и информация какво как трябва да стане, дори и да не знаеш, да направиш всичко възможно да помогнеш, да ходиш да питаш по-опитните в дадена дейност, да искаш съвети и после да ги предадеш на другите. И това, че тя като шеф си взела най-леката работа също не ми хареса.

Христина в последния епизод ме позабавлява, но си остава дразнител №1, като вече си го дели първото място с Ивайло. Чак ми е странно, че спортист, макар и бивш, е с такова пораженческо мислене. За него все нещо е невъзможно, няма как да стане и т.н. Симеон също ме дразни много вече, още в началото имаше нещо, което не ми харесва в него и сега се затвърди окончателно. Тотално неадекватен и същевременно някак сдържан и прикрит.

От дуелистките предпочитам близначките пред Радка, малко пресолиха манджата последните епизоди, но все пак са ми симпатични, а Радка по-скоро ми е безразлична, с тенденция понякога да е дразнител. Напоследък започна да ми прави по-добро впечатление, но все пак предпочитам близначките, много по-интересни са ми.

# 583
  • тук и там
  • Мнения: 11 697
Не знам дали ще имам възможност да гледам дуела,но симпатизирам на близначките.И аз съм на мнение че пресолиха малко манджата последният път,но са ми по-интересни и симпатични от Радилена.
Калоян не знам защо е във този формат..Нито разбира от селска работа,нито го влече като гледам...

# 584
  • London
  • Мнения: 6 732
А, забелязахте ли, че игрите все са избрани с преимущество за високия човек. Целенето в кошове.....визирам и после дините. По един начи цели човек висок като Радилена, по друг като си нисичък.   по-трудно е. В този ред на мисли са й дали първоначално предимство с предложените игри.

Друго, което забелязвам е че тукашните имат много мърляви стаи и не са прибрани.

Общи условия

Активация на акаунт