Фермата 4 - Съединение - тема 2 (17.09. - 23.09.)

  • 47 260
  • 805
  •   1
Отговори
# 645
  • London
  • Мнения: 6 732
Всяка година се знаят още края на октомври всички финалисти, да е за сефте да се чудим кое и защо се знае предварително. Първо, хората ги виждат навън.....няма как да се скрият в миша дупка, второ почват разни роднини да шушукат тук и там ( майката на Радилена например красноречива беше, че пилци се броят на есен и дъщеря й си е била дуела), това не е останало скрито за всеки имащ Фейсбук и влизащ в страницата на Фермата. Та за какво скрито покрито говорим изобщо? Даже имаше периоди със някакви снимки, които лъснаха много рано от студиото на Фермата където се видяха и отпадналите преди две години. По отношение на дядо Ивайло... за вас, ако е нормално в скута на бащите ви да стоят некви пикли, да обяснява той кой се дупи докато я снима, все да вървят в тандем заедно все едно са си набори, за мен не е. Това е женен мъж, на години, има достатъчно мъже за компания там, аз не виждам Дидо или Митко или Нури да си позволяват подобно държание с някое специфична жена, поправете ме ако бъркам?  И като чуеш...., че хората и там са го усетили същото и логично да съставиш мнение, защото ти гледаш някакъв запис кратък, а хората са там целодневно и се виждат някои неща. Не мисля, че това е някакъв топ сикрет…. дето съм казала, нито съм казала кои са отпадналите до момента, нито кой ще е фермер, нито какви скандали ще има и тн….така че не виждам какъв е проблема с информацията, не се е разкрило нищо кой знае какво което не се загатва и без да се казва или потвърждава от някой.


Днес питах Яни дали ще влиза като гост тази година и той каза, че не знае, но се надява. Надявам се отново да има гости, миналата година беше много приятно като влязоха бившите фермери.

# 646
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Никой не знае в такава среда как ще реагира, когато не се чувства добре.

# 647
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ако Ивайло имаше някакви задни мисли, никога не би споменал това как се била надупила Хриси. Аз поне така мисля. Ако човек върши нещо такова, обикновено го прави скрито, а подобно изказване би го издало.
Ако пък има нещо пикантно там (което ще е част от сценария, естествено), то кой знае какъв хонорар са му платили на Караньотов, да се излага така.

Последна редакция: сб, 22 сеп 2018, 19:05 от Ензим

# 648
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
т.е. за теб е нормално 60 годишен да говори как се е надупило 20 годишно момиче, което го нарича тате?

# 649
  • Мнения: 14 830
Писах вече, че Караньотов ми е може би най неприятен от мъжете.
Нищо от това което прави не е нормално- нито отношенията с Христина,  нито отношението му към Гери,нито мрънкането му, нито иронията с която говори/ особено с жените/, нито факта че се е взел за " звезда на звездите"

# 650
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В темата би следвало да се коментира това, което се излъчва, а не клюки, болни фантазии, облечени в "участник ми разказа".

# 651
  • London
  • Мнения: 6 732
Ако Ивайло имаше някакви задни мисли, никога не би споменал това как се била надупила Хриси.

Звучи ми абсурдно това изречение, хората не правят нещата по калъп. Факт е, че се случват някакви неща извън общоприетите норми и дават повод за грозни догадки. Дали има задни мисли или няма....е много широкоспектърен въпрос, който може много да варира в една или друга посока. На тази възраст човек трябва да е наясно как да се държи и кое е общоприето и кое не, снимането на надупено момиче на годините на дъщеря ти определено не е това.

# 652
  • Мнения: 1 976
Искам да ви помоля най-мило и чистосърдечно да НЕ споделяте тук кой излязъл, кога излязъл и такива клюки. Твзи, които искат да знаят, могат спокойно да си следят фб страницата. Умишлено страня от нея, моля ви, нека не си разказваме края на филма преди да е започнал. Благодаря Simple Smile

За Америка- братовчедка ми живее там от години и днес точно това коментирахме, като се чухме, че американците бързо бързо си изритват децата и само бг семействата там така си туткат дечицата до 30, разбираш ли, да не му е мъчно на дЯтето Stuck Out Tongue Winking Eye

# 653
  • Мнения: 6 185
Искам да ви помоля най-мило и чистосърдечно да НЕ споделяте тук кой излязъл, кога излязъл и такива клюки. Твзи, които искат да знаят, могат спокойно да си следят фб страницата. Умишлено страня от нея, моля ви, нека не си разказваме края на филма преди да е започнал. Благодаря Simple Smile

За Америка- братовчедка ми живее там от години и днес точно това коментирахме, като се чухме, че американците бързо бързо си изритват децата и само бг семействата там така си туткат дечицата до 30, разбираш ли, да не му е мъчно на дЯтето Stuck Out Tongue Winking Eye
Когато е в спойлер  и е уточнено за какво иде реч ,не виждам защо да не се пише,като има и любопитни хора  Peace А който не иска да знае ,да подминава скритите текстове.Няма само на лични да се хабим  ooooh!

# 654
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Аха, и после, когато червенописецът цитира отворените спойлери, какво, ще има пак сърдити, и с право ще се сърдят.

# 655
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
....така че не виждам какъв е проблема с информацията, не се е разкрило нищо кой знае какво което не се загатва и без да се казва или потвърждава от някой.
Проблемите са два основни според мен. Първо - има хора, които не искат да знаят какво се случва - видя се, пишат го, при това нееднократно. Има и такива, вкл. и аз, които не следят ФБ страницата, и също са в неведение за някои неща. Например ако не бях прочела тук, че е имало изказвания от роднините на Радилена за това, че печели, както и един намек-вече не помня от кого, че
Скрит текст:
видял близначките навън
, нямаше да съм почти сигурна, че Ива ще отпадне. Така двата часа утре са ми безсмислени, ще гледам с превъртания. Което не ми е драма, но има хора, които искат да си гледат едно към едно. Затова и са ЛС-тата, миналата година също имаше хора с инфо за финалистите, който пожела, на ЛС го получи. И се оказа вярно.
И второ - дори и да е вярна информацията ти за Ивайло и Христина /за какво ти е това ровене, писане, питане...-убий ме, не разбирам/, не е нормално страници наред да се коментира само това, и то основно от теб. Досажда, омръзва, писва. Както виждаш, доста от пишещите не го вярват, аз също, въпреки, че точно тези отношения не са ми идеал за отношения баща-дъщеря. Но докато не излъчат в ефир нещо конкретно в тази връзка, което да видя с двете си очи, няма да го повярвам. И затова отново ще кажа - темата е за предаването, и това, което се случва там. Ако някой от участниците извън него нещо си прави с някой си, това си е негова работа, има доста теми за жълтурии и клюки.

# 656
  • London
  • Мнения: 6 732
Мога да кажа същото по въпроса за Нури и историята, който се дъвче и преповтаря от първи епизод. Все пак всеки е свободен да обсъжда каквото реши. Ако на някой не му се е обсъждало това, да не пробва да води дискусия по въпроса с коментари за същото. Аз ако не бяха вашите постове с Ензим....по същия въпрос отдавна да обсъждам нещо друго, ама на ….трябва 20 човека да се изредят да четат лекции и да ти обясняват къде какво да пишеш. Спирам по въпроса!

# 657
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
 Grinning Никой не ти казва къде какво да пишеш, друго казвам поне аз, ама ти обидена го играеш.
Вместо да се фръцкаш, разбери какво ти казваме. Дали ще го направиш или не, си е твоя работа.
Що се отнася до Нури, съм напълно съгласна, и това съм го казвала, че става досадно и за него едно и също да се преповтаря.

# 658
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Добре, Мери, Ензим не ми отговори, питам теб тогава:
 за теб е нормално 60 годишен да говори как се е надупило 20 годишно момиче, което го нарича тате?


Явно аз съм със съвсем друго разбиране и НЕ не говоря за идеал в отношенията баща-дъщеря.

# 659
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
 Grinning За мен не е нормално да му седи в скута, този коментар съм го пропуснала, и не, не е от най-нормалните. Но само по него не бих си правила някакви изводи за това, за което намеквате. Може да е защото аз съм буквалист и вярвам само на това, което виждам и чувам. Нека го кажем така - не харесвам Ивайло, защото е дървен философ, мрънкач, всезнайко, с огромно его и нереално високо самочувствие. Това видях в предаването досега. Не съм видяла друго, ако се случи - още повече няма да го харесвам. Но не бих си позволила да пиша за човек неща, които звучат грозно и са на база предположения. Peace
И с това и аз спирам по този въпрос.
Ама Тиф, не е нормално и да пишеш на участник /този профил може да е на всеки бай дЪ уей, може и мой да е Wink/ и да го разпитваш за такива пикантерии. Нездраво любопитство е това, неприятно ми е на мен. И после да го изтипосаш в темата. Спойлер, мойлер, все тая. Ако има желаещи за информация - има ЛС.

Последна редакция: сб, 22 сеп 2018, 21:05 от Merri_An

Общи условия

Активация на акаунт