VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 2 /17.09.- 23.09.2018/

  • 110 211
  • 3 086
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 611
Тук Божана ми готина, за разлика от готвачите.

# 1 126
  • Мнения: 630

Хахаха, Ричи какъв е тъпуняк, чак ме кефи:joy:.
Много съм разочарована от Ваня Костова, изопачи малко думите на Божана при готвенето на вечерята с рибата, май не беше баш така, че нямало да готви заради люспите.  Остави Норчето да готви просто, нали и без това искаше.
Мира само като й се сетя за предаването в неделя и ми се доспива.

Ричи към Нора - не бе, на визия си добре. Теб това ти е единственото JoyJoyJoy

# 1 127
  • Мнения: X
Диона що се мъчи да реве като вижда , че не И се получава....

# 1 128
  • Мнения: 36 499
Гледах частта с готвенето, не беше така. Божана дойде, след като Ваня я повика, и започна да чисти рибата (приготви си някакъв плик или чувал). Нора й каза, че по ресторантите я сервират с люспите. Божана хвърли плика и си излезе. Това беше.

# 1 129
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Кой набеди Ричко за мистър-красавец не можах да разбера?!

# 1 130
  • Мнения: 630
И аз да съм, и аз ще го хвърля, то счупи тъпомера кралицата.

# 1 131
  • София
  • Мнения: 7 886
Кой набеди Ричко за мистър-красавец не можах да разбера?!

Сигурно сам се е титулувал Simple Smile

# 1 132
  • Мнения: 4 393
Тя Божана от най-малката реплика се фръцва, и като й се помолят, пак се връща.

# 1 133
  • Мнения: X
Може да сте го гледали ББ при Господари на ефира, обаче аз чак сега си пуснах това : https://www.youtube.com/watch?v=6bWI_qo_WFE . Голям смях падна Grinning

# 1 134
  • София
  • Мнения: 1 583
Стана ми странно с тая риба и тия люспи и се помъчих да си припомня - ами, досега не са ми сервирали риба с люспи, а вкъщи задължително ги махам, защото обожавам препечената кожа.
Тази Диона (Денислава) ми става все по-антипатична, засичала съм я в онлайн тийн сериал във вбокс7, там има същия характер и ролята й е такава, самата тя е избухлива, неадекватна. Нора ми прилича малко от братята роми, има много гаден навик да си облизва устата непрекъснато, а и някак много противно премигва супер бързо, а за походката й да не говорим, малко като на мъж. А в муцуната като кон....
На мен фаворит за сега ми е Божана, беше ми фаворит и в Мастършеф. Тази жена няма цедка на устата, то й личи и именно това ме кефи, че е справедлива и много трезва, но не е простачка. Дано спечели и този формат. Петко също ме кефи, че е мъжкар. Лора ми е малко безлична към момента, не сме й чули гласа откакто е влязла, добре, че беше мисията вчера, че да си припомним, че е влязла и тя в къщата. На Ева също симпатизирам.

# 1 135
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Джентълментър.

# 1 136
  • Мнения: 3 331
Моите фаворити са Веселин и Константин. Добре, че са вкючванията по нощите, че да видим нещо различно от крясъци.

# 1 137
  • Мнения: 9 066
Изгледах сега живото предаване,ами сладури забавляват се.Папи HeartВаня наистина да се обажда само с пеене .Весо  е доста забавен и готин.РичЕто, и прическата като акъла му Simple Smile
Точно го каза някой по-горе това е манипулация от страна на Божка,фръцва се с цел да ѝ се молят.

# 1 138
  • Мнения: 5 682

Много съм разочарована от Ваня Костова, изопачи малко думите на Божана при готвенето на вечерята с рибата, май не беше баш така, че нямало да готви заради люспите.  Остави Норчето да готви просто, нали и без това искаше.
...
Всъщност точно така беше - Божана каза на Ваня, че няма да готви рибата заради люспите. Явно и на нея не ѝ е любима дейност чистенето им. Но когато Ваня каза, че Нора, която също не е чистила ще го прави, Божана стана "за да покаже" как се прави това и хвърли ножа след коментара на Нора.

# 1 139
  • София
  • Мнения: 7 886
Когато Ваня викна Божана да помогне с рибата, Божана тръгна да я чисти. Извади един плик за да не цапа, обаче Норка се намеси и рече, че и по ресторантите я сервирали с люспи. Това вбеси Божана и тя хвърли ножа.

Общи условия

Активация на акаунт