VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 2 /17.09.- 23.09.2018/

  • 110 145
  • 3 086
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 68 647
Аз сякаш съм се извисила...духовно някак...и ги гледам изотгоре, като мравки...и никой не ме дразни.Joy Дет се вика нищо не ми трепва...

# 1 306
  • До морето
  • Мнения: 7 063
Под " Други щяха да са ми номинациите, ама....." какво имаше предвид Стефан? Освен да е мислил да номинира Ваня,  ама  "защитния щит" го е прецакал....

# 1 307
  • Мнения: 3 025
Добре, че е забранено насилието в къщата, че тоя Кулагин как изнервя всеки и е на един шамар живот. Навън може да си позволи такова поведение само със себеподобни... иначе незнам...

# 1 308
  • Мнения: X
Кулагин Президент!
Или поне председател на НС Simple Smile
Само и единствено заради него все още гледам ВБ.
Смачкай Ваня,мачкаааай Grinning
Стефан сериозно ли се възмути за това с бутилката,а дали забрави как заплашваше Нора че ще ѝ хвърли бутилка в лицето??!

# 1 309
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 874
Не, просто са очи в очи, затова...

# 1 310
  • Мнения: 36 484
Кулагин е на 32, Ваня Костова е на 61 - обидно е да я сравнява с баба си.

# 1 311
  • София
  • Мнения: 20 082
Под " Други щяха да са ми номинациите, ама....." какво имаше предвид Стефан? Освен да е мислил да номинира Ваня,  ама  "защитния щит" го е прецакал....
Според мен искаше пак да номинира Петко и Яна, но ББ го прецака, като не позволи номинациите да са стратегически.

# 1 312
  • Мнения: 336
Добре, че е забранено насилието в къщата, че тоя Кулагин как изнервя всеки и е на един шамар живот. Навън може да си позволи такова поведение само със себеподобни... иначе незнам...
Това говори лошо за другите около него значи. Simple Smile

# 1 313
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Кулагин чак днес го забелязах какви ушенца на елф има. До сега само мега потресващите му вежди ми грабваха вниманието.

# 1 314
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Божка само ще я слушам, не ща да я гледам.

Нямаше грам истина. Joy

# 1 315
  • Мнения: 3 076
Оф...за гъбичките се хванаха ли...

Ооохххх...някой ми е изпил енергията. Нямам сили да гледам...ооххх...Head Band
Не ти стига ендРОфин

# 1 316
  • София
  • Мнения: 20 082
Контурирах си носа и скулите и съм готова за номинациите. 😂

Ееее... Ама защо така несериозно подхождаш? А челото и челюстта кой ще ти ги контурира?  Laughing

# 1 317
  • Мнения: 1 949
О небето се разцепи отвориха се дверите на Ада...не мога да повярвам , но Кулагин е прав. Много нагло се направи Ваня че и драма вкара. Стефан бих гласувала да си ходи

# 1 318
  • Мнения: 36 484
Ако са номинирани Божана и Диона заедно с Кулагин, една от тях ще излезе преди него. Поне така си мисля.

# 1 319
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Боже, тази е на рецитал....
Наду ми главата.

Общи условия

Активация на акаунт