VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 2 /17.09.- 23.09.2018/

  • 110 498
  • 3 086
  •   1
Отговори
# 1 725
  • Мнения: 36 677
Орлин все пак е красив, как може да го сравнявате с Петко? Simple Smile Но пък Петко сигурно е по-богат...

# 1 726
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Професионализма на Яна изобщо не го оспорвам.Сигурно е така

# 1 727
  • Мнения: 19 043
Не ми хареса обръщението на Петко към бабата на Кулагин. Една баба не може да бъде нито майка нито баща на внука си, може да го храни и да  поддържа къщата, но не може да възпитава като родител...Грозно беше.

# 1 728
  • Мнения: 3 364
Орлин все пак е красив, как може да го сравнявате с Петко? Simple Smile Но пък Петко сигурно е по-богат...
Семейството на Яна е доста заможно. Хич не е опряла на Петко до парите.

# 1 729
  • Мнения: 5 453
Аргументите в ущърб на Яна тук са смехотворни. Да предположим, че някой от нас тук е виден професор, истински учен, единствен в своята област в най- стария български университет. Учен с международно признание. Това, че пишещите тук не го познават прави ли го по- малко ВИП в неговата сфера. Същото е с Яна- отличен танцьор и педагог. По- заслужаваща според мен да е във формата от Норки , Диони и хасковски гримьори. Не може това дали ние познаваме някого да е критерий за неговия професионализъм.

# 1 730
  • Мнения: 36 677
Добре де, но във Фермата и други подобни предавания също са се появявали богати и успешни хора, които може и да са ВИП, като отидат на ресторант или на бар, но не са така да се каже "звезди". Мислех, че ВИП Брадър ни показва именно звездите на България, а не просто хора, които са известни в собствените си среди.

# 1 731
  • Мнения: 5 913
А допускате ли, че между Яна и Петко има голяма любов и просто са си един за друг? И са се напаснали и си живеят прекрасно.
Или за тях не може да е така. Само форумците могат да са щастливо обвързани.

# 1 732
  • София
  • Мнения: 6 189
Със сигурност Яна е далеч по- голяма звезда от Ричард, Диона, Розмари, Кулагин, Нора. Защо търсите конспирация навсякъде, не разбирам. Нищо по- естествено не виждам от това майка да е до детето си, когато има здравословен проблем. Иначе и като семейство ми харесаха- намерили са си баланс, обичат се, живеят си в разбирателство.

# 1 733
  • Мнения: 36 677
Може да се обичат и да са се харесали, защото имат подобни характери, просто в темата имаше сравнения между Петко и Орлин, в полза на Петко. За мен това е непонятно - Орлин е по-привлекателен и (може би, не ги познавам) по-малко агресивен.

# 1 734
  • София
  • Мнения: 2 241
Яна стана гадже на Орлин в първото (ако не се бъркам, защото не съм го гледала) издание на Денсинг старс, както писах няма как да я поканят там, ако не е била професионалист. Това, че медиите започнаха да им обръщат внимание и то основно в жълти украски след като обявиха, че са двойка, не означава, че тя не е имала успехите си като състезател и не е била известна в спортните среди. Ние и имената на медалистите си научаваме по олимпиади, пък дъщерята на Орхан Мурад я дъвчем втора година в клюкарските теми само заради скандалния ѝ имидж. Смятам, че Яна е повече ВИП от "гримьора на звездите",  да не говорим за фитнес инструктура им.

milasara, писали сме едновременно. Simple Smile

# 1 735
  • Мнения: 5 913
Орлин ми е направо отврат.

# 1 736
  • Мнения: 3 364
Добре де, но във Фермата и други подобни предавания също са се появявали богати и успешни хора, които може и да са ВИП, като отидат на ресторант или на бар, но не са така да се каже "звезди". Мислех, че ВИП Брадър ни показва именно звездите на България, а не просто хора, които са известни в собствените си среди.
Коя истинска звезда /каквото и да означава това, защото за един ще е звезда, за друг - не/ ще се съгласи да участва?

# 1 737
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Това което аз си мисля е,че Петко я обича повече,но това е моето мнение

# 1 738
  • София
  • Мнения: 2 241
Това което аз си мисля е,че Петко я обича повече,но това е моето мнение
Вече споменахме, че Петко е Лъв, а един Лъв влюби ли се се раздава на 101%. Аз точно така го виждам и много ми харесва отношението му и изобщо връзката им.

# 1 739
  • Мнения: 4 393
Аз пък се чудя как ги правите тези анализи на Петко и Яна, че и на връзката им, като почти нищо не видяхме от тях, от нея конкретно пък съвсем нищо.

Общи условия

Активация на акаунт