VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 2 /17.09.- 23.09.2018/

  • 110 414
  • 3 086
  •   1
Отговори
# 2 580
  • Мнения: 14 966
След тази мисия започва истинският  Брадър.
Дано това да се е разиграло днес и в лайфа да има отекване.
Много гадно с по триимата , ББ трябваше да отчете в грешните отговори, че две трети са били верни отговорите.
Това си беше мисия за провал.
И, да- на въпрос кой е най- глупав, цялата група трябваше да е на плаца. Заради товаа , че посочиха Ваня , а Ева - не. Тук Лорка трябваше да се протвопостави.

Извинете за логореята , бЕх до колоната, щот е три часа вечИ.

# 2 581
  • София
  • Мнения: 5 712
Значи, разсърдих му се на Папито, предлагам да мие кенефите, че нали обсъжда кой как ака, така ще има по-пълни наблюдения. А сводника да пере, че нали чакал да го перат. Мира да готви, че нали голяма домакиня го игра в черешката, а Ваня да й помага😂
Joy Много добре си ги наредила! Joy

# 2 582
  • Мнения: 258
Ле-ле колко глупави ми изглеждат повечето от хората в къщата.
Или се прикриват, или повечето са много ограничени.
И аз така мисля... но как определиха Стефчо на Гала за най-умен.... няма такъв цирк!:laughing:

Имам един въпрос, вярно ли е, че този 21-годишен младеж Атанас Колев е баща на детето на Мария Илиева??? Или само са имали връзка?

# 2 583
  • София
  • Мнения: 1 324
Не е Наско бащата

# 2 584
  • Мнения: 14 147
Тъкмо си мислех, че Плачков ми е неприятен с тази рехава брада и мазна коса, направо ми е гнусен и Кулето го каза на глас. Кулагин обижда грозно и унизително, а останалите са просто едни глупаци. И двата "лагера" са ми жалки. Миналия сезон искрено се ядосвах на готвача, на агресия ме избиваше. А сега гледам и единственото, което изпитвам е ... скука. А някои в темата как се разпалиха, чудя се от какво? Простащината извира и от двете страни, но едната има мъничко предимство - владее се. Сегашният ВБ бих описала с две думи - простащина и скука.

# 2 585
  • Мнения: 4 393
Е, къде е Кулагин, къде е гъз Петров, даже не знам защо се сравняват.
Последния няма кой да го бие по простотия, дори Плачков и Петко.

# 2 586
  • Мнения: 34
Еее слагате Кулагин на нивото на Миглена,моля ви, той си е досущ Луна!!!

О не Миглена не мога да я сравня с никой от участниците в момента.Имах предвите,че Кулагин е трън в очите на всички,както беше Миглена,само дето той е по цапнат в устата.

# 2 587
  • Пловдив
  • Мнения: 140
Константин към Кулагин : "Млъквай, млъквай. Мерси. Стой така."  Laughing Най-после да му се изрепчи и той.

# 2 588
  • Мнения: 6 485
От друго са ми вълненията. Нищо,де.

Петко дали ще му хареса да е Кулагин. Като отношение от другите говоря.
Моето предложение.

# 2 589
  • Мнения: 400
Ромската представителка диона имала "брада по бузите" Joy
Голяма звиздъ нема що.
Всъщност доста често се срещат жени с бради и космаци по бузите и ръките hahaha

# 2 590
  • Мнения: X
Във Фейсбук предлагат Пацо да спи в стаята на Кулагин 72 часа,това ако го направят няма да гледам.

# 2 591
  • София
  • Мнения: 5 712
Кулагин само спечели от участието си в Брадъра!
Преди да влезе едва ли е имал и един фен, а сега, както виждам и от темата, заформи доста голяма фенска маса!
За разлика от останалите, които по-скоро загубиха, разкривайки се...  Wink

# 2 592
  • Варна
  • Мнения: 1 206
От толко викове и крясъци кой е по по най , не можах да разбера 2 неща:
1)Защо Весо се нахвърли така на Куул ? И
2)Защо му намекна нещо за някакъв асансьор?

# 2 593
  • Мнения: 1 058
ОФФФ започнах да гледам от повторението и се отвратих от тия елитни шутове набедени в бегето за петолъчки..то не беше агресия,клюки ,нападки ,обиди ,лъжи и..към Калугин,който според мен той Калугин е най точния играч вътре....единия Наско ли е който не знае как да разговаря неразбираем е с тоя диалект другия Петко ли е е той е цигански мафиот даже не е и мачо  селска пръчка в кръчма ...абе всички са тъпи та порят и после Калугин им е виновен....потресена съм от тази интелегенция.....както се казва в една песен Курви в душата....това са звездите на бегето....

# 2 594
  • Мнения: 36 666
Във Фейсбук предлагат Пацо да спи в стаята на Кулагин 72 часа,това ако го направят няма да гледам.
Пацо има агитка (може и да е от фалшиви профили - може самият той да си коментира) - нали и тук във форума писа някой от феновете му. Аз също няма да гледам ако той престъпи прага на къщата.

Общи условия

Активация на акаунт