VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 2 /17.09.- 23.09.2018/

  • 110 192
  • 3 086
  •   1
Отговори
# 2 880
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Тая нощ ще ви прожектират ли на живо от къщата или чак в понеделник?

Не. Сигурно всички са в градски отпуск.

# 2 881
  • Мнения: 868
Айде...мийте зъби, туй-онуй .... и да лягаме Joy.... да не попаднете в мърлявата тройка там Stuck Out Tongue Winking Eye

Аз вземам приза най-мързелив участник и лягам...Sleeping

Тая нощ ще ви прожектират ли на живо от къщата или чак в понеделник?
Ами...няма.Те хората събота и неделя са почивка по домовете.
Филмът си е за през седмицата.

# 2 882
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 886
Като нищо може и Лорчето на финал. Нали тенденцията е все такива незабележими, кротички, дето нищо не са показали цял сезон, накрая и печелят... Аз все се надявам да видим нещо по-различно от нея де. Тя и Насето още са ми загадки.

# 2 883
  • Мнения: 868
Аз от Насето нищо не очаквам.

# 2 884
  • София
  • Мнения: 7 886
Лора се представи чудесно в мисиите. Не пишете глупости.Мия си зъбите Simple Smile)))
Хайде лека нощ.

# 2 885
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Аз днес изгледах снощния епизод.
Забелязахте ли Петко как надъхваше Ванко,че сигурно нямало да удържи на Кулагин в най-скоро време с един лукав поглед,но последния не отговори на провокацията.
Жалък ми е!

# 2 886
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ха, как ви изплаши ББ! Голямо хигиенизиране настана.

# 2 887
  • Мнения: 1 594
Елена Виан - модел от агенция ''Ивет Фешън'' - спрягана за дългогодишно гадже на Кулагин.
Скрит текст:
Скрит текст:

# 2 888
  • Мнения: 9 196
Това от черешката на тортата е уникално .. Joy

Трябва да гледам повече такива предавания, да си вдигам нервите и бръчките ...

# 2 889
  • Мнения: 1 950
Цитат на: Nina_Z link=topic=1063350.msg37392408#msg37уж392408 date=1537643552
Аз днес изгледах снощния епизод.
Забелязахте ли Петко как надъхваше Ванко,че сигурно нямало да удържи на Кулагин в най-скоро време с един лукав поглед,но последния не отговори на провокацията.
Жалък ми е!

Да , да той Ванко 1 не същия дол дренки. Само той видял нещо добро в Колугина. А не е видял нищо добро в момиченцата които е "скланял" към проституция. Много съжалителен човец . People Eyes

# 2 890
  • Мнения: X
Елена Виан - модел от агенция ''Ивет Фешън'' - спрягана за дългогодишно гадже на Кулагин.
Скрит текст:
Скрит текст:



Красива е!

Значи той е бисексуален?

# 2 891
  • Мнения: 36 487
Аз не виждам смисъл той да лъже, че е бил с жени. Все пак не е като да каже, че е бил на луната...

П.п. В случай, че не е ясно, исках да кажа, че му вярвам.

# 2 892
  • Мнения: 3 025
Ако е бил с жени е бил като жена с жена. В него аз не виждам нищо мъжко. Фръцка се повече от жена, стойки, гримаси, грим, гланц... Мислите ли, че някоя жена сериозно може да има връзка с него? Като характер нищо мъжко няма, интригант и половина- присъщо е за всички хомо... С тази девойка може като приятелки да са си легнали или по друг повод да са близки...служебен нещо, но за връзка нормална като  жена с мъж изобщо не ми се вярва.

# 2 893
  • Мнения: 36 487
Има много гейове, които са женени и си имат деца. Това си е тяхно решение, никой не може да ги спре, а и жените им нямат нищо против.

# 2 894
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 886
Лора се представи чудесно в мисиите. Не пишете глупости.Мия си зъбите Simple Smile)))
Хайде лека нощ.

Пиша глупости според теб ли? Защото не сме на едно мнение?
И Лора се представи, както и всички се представиха в мисиите, кой чудесно, кой добре, кой не чак толкова, кой изобщо...  Харесваш Лора - ОК, и аз я харесвам, дори да не ти е прозвучало така... Ама да ми казваш, че пиша глупости....
Лека нощ.

Общи условия

Активация на акаунт