VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 2 /17.09.- 23.09.2018/

  • 110 217
  • 3 086
  •   1
Отговори
# 2 925
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Добро утро и от мен.
Аз наистина чопнах една мекичка. Stuck Out Tongue Winking Eye

Връщам се да ви чета, като гледам Кулагин и Ванко са на прима виста.

# 2 926
  • София
  • Мнения: 1 034
Попаднах на тази статия - https://trafficnews.bg/absurdi/predi-godini-kulagin-bil-zapalen- … ar-snimki-115806/
Не знам до колко са истина нещата, но психологически ми пасва с това, което си мислех за Кулагин, че е един тъжен човек, ненамерил себе си, който се чувства неудобно в собственото си тяло. За да се почувства значим търси потвърждение отвън и понеже не се харесва, е намерил нещо с което да се представя и да си вярва, че това е самият той, тоест професионалното му лице.

# 2 927
  • Мнения: X
Искам да имам ролеви модел в къщата.

Объркала си формата.

Факт! Smile Smile Smile

Ама поне един симпатичен да има там бе, някой, с който да се идентифицираш поне малко, поне частично.
Интересно ми е защо са толкова фалшиви вътре, срамно ли е истинското им Аз?
Само се лежи по диваните, яде се и се пие, и си хващат ръцете за групови молитви. Толкова ли няма някой, който да изрази смислена позиция за нещо, да покаже характер и темперамент. Може би точно тези ВИП-ове изобщо нямат характер или позиция??

Това да се крещи за някакви глупости не е позиция, поне по моите критерии.
Някак си... няма плътност в образите, това ми липсва. Дори Кулагин ми е недостатъчен, въпреки че е ярко присъствие, каквото и да си говорим. В него е най-малък фалша, според мен, за това е с толкова много почитатели, независимо огромните му негативни качества.

# 2 928
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Срамно е, така са свикнали, в тези среди, в които уж са те покажеш ли истинското си лице край, това им е ежедневието, свикнали са да имат друго "аз", иначе няма да могат да пребъдат.

Стефан Галкин е изключително неприятен човек, а влезе с такъв хъс и нагласа, но рязко обърна колелото срещу себе си. Кулагин си го знаем, другите двама обявени за алфа - Петко и Ванко, лично мнение - удари единия, за да падне другия, какво са постигнали, че да се накичат с тази титла, единият е срам и позор, другият е съдържател на чалготеки, не виждам с какво могат да бъдат хора важни за обществото. Диона и тя е едно голямо недоразумение, за Ваня и Ева също много се изписа няма да се повтарям, Ричито знаете, че ми е слабост, другите някак си остават в сянка, видяхме по нещо и от тях, надявам се да има и още, като цяло таз годишният брадър е пълно разочарование.

# 2 929
  • София
  • Мнения: 7 886
Не сме видели ол старса. Там може да е още по голямо разочарование.

# 2 930
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
След това ще има и ол старс ли?
Това съм  го проспала.....

# 2 931
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не сме видели ол старса. Там може да е още по голямо разочарование.


Трябва да сме оптимисти. Винаги може да бъде и по-зле.

# 2 932
  • Мнения: X
Ще има Ол Старс Simple Smile
Те там ще е мазалуту.

# 2 933
  • Мнения: 2 333
Според мен ще вкарат някой нов да пораздвижи блатото.

# 2 934
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Ако не се лъжа, съфорумка писа, че в сайта на предаването има 4 празни "кубчета", така че със сигурност ще вкарат някого.

# 2 935
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ако не се лъжа, съфорумка писа, че в сайта на предаването има 4 празни "кубчета", така че със сигурност ще вкарат някого.

И предишни години имаше. Останаха празни.

# 2 936
  • Мнения: 1 950
Определение за психопат
Психопатът е човек, който няма съвест, съзнателност, но не защото му липсва интелектуалният капацитет да разбере разликата между редно и нередно, а защото липсва емоционалната връзка с когнитивността, мислите и т.н. Някои от характеристиките на това включват поразителна липса на съпричастност, липса на загриженост за другите хора, възприемане на другите хора просто като предмети. Когато нормални хора обработват емоционален материал, има голяма активация на части от мозъка, предназначени за емоционалното реагиране на събитията и отговарящи на емоционалността. При нормални хора може да се различи емоционално наситено от неутрално събитие, но при психопатите това е невъзможно. Части от лимбичната зона и части на мозъка, отговарящи за емоционалността като цяло – хипокампус, амигдала – при психопатите не функционират.
Психопатите са патологични лъжци. Техните отношения с другите хора са практически дефинирани от манипулация и експлоатация. Психопатът не вижда никаква причина, поради която да бъде честен или грижовен, загрижен за другите хора. Те обикновено са много добри в лъжите, понякога са способни да объркат дори опитни разпитващи. Понеже те са неспособни на срам или страх,(ето от къде идва безкрайното спокойствие на Калцунин) езикът на тялото при тях или тонът на гласа им, и други подобни знаци, никога не ги издават, както обикновено се случва с другите лъжещи. Всъщност те абсолютно не се страхуват от това да бъдат хванати в лъжа. Когато те са поставени в ситуация да отговарят на реални въпроси и да се сблъскат с реалните факти, те, без дори да направят пауза, ще преработят своята история така че да пасва на фактите и да изглежда консистентна. Това непрекъснато преработване на тяхната история води до противоречия, които оставят слушателя объркан.
Според Хеър, множество психопати са очарователни на повърхността и имат изключително умение да показват емоции (докато всъщност не изпитват такива) и имат невероятното умение да манипулират другите.(По горе една потребителка се чудеше защо е очарована Термин, често използван е 'сладкодумен', означаващ импровизирано умение в речта, което е често неискрено или повърхностно, привидно. Те имат по-малко социални задръжки и вътрешни възбрани, и са по-екстровертни, доминиращи и уверени в себе си. Те също така не се страхуват да причинят обида, да бъдат отхвърлени или да бъдат разочаровани. Тези неща, когато се случат, те ги отхвърлят и не се чувстват обезкуражени от това да опитат отново.

Въпрос за 5 лева- на кой ви напомня това описание

# 2 937
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
На който му се гледа Мира-по бнт в момента...мислих,че е приключила с предаването...явно си е снимала предварително епизоди

# 2 938
  • Мнения: 3 865
Петко винаги ми е бил противен, ама нещо взех да си променям мнението за него - забавен е и мислим еднакво. Симпатичен ми е за компания, но не бих си го прибрала в къщи - прекалено ми е властен и донякъде обсебващ - командирите ме задушават. Яна ми е много фалшива - усещам я, като безскрупулен лицемер, готов на всичко за да си обслужва интересите. Очевидно е влязла в брадъра не да бъде себе си, а да прави добро впечатление. А как се омяуква покрай богатия си мъж... личи си, че не е луда от любов по него, а по-скоро се държи така, както той харесва за да я обича и прави всичко за нея. И го постига - в тяхната връзка Петко обича, а Яна е интересчийката

# 2 939
  • Мнения: 68 668
Отивам да си лъскам перлите...по-забавно ще ми е от мириното развлекателно предаване...Sleeping

Общи условия

Активация на акаунт