"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 3

  • 42 789
  • 738
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 36 766
Дъгичке и на мен есента не ми е любим сезон, единственото, което ми харесва са багрите, които са ми любими  Hug Особено в планината има такова разнообразие на цветове и нюанси в зелено, червено, оранжево, жълто кафяво - в нито един друг сезон няма такава цветна палитра....Обичам да пътувам в началото на есента и да се наслаждавам на тази красота в която природата е незаменим художник......
Снощи видях клипчето с песента от сериала - и на мен много ми хареса, но не го сложих, защото никой не беше писал след мен....чаках с нетърпение някой да пише, за да споделя с вас клипчето.....Страхотно е...... Peace
Благодаря за преведения 8-ми епизод - бях се отказала да проверявам, защото момичетата бяха писали, че преводите ще закъсняват...но са го пуснали точно навреме за което много им благодаря  Hug Hug. Въпреки служебните и лични ангажименти правят всичко възможно да ни зарадват и да изгледаме епизода преди излъчването на новия.....
Надявам се днес да ни пуснат втори фрагман......да  не ни оставят само с един.....



Цитат
_Моя падчерица,слишком алчная,она доставляет мне много проблем.Она хочет денег,хочет отобрать у меня все что я имею,она ужасный человек_

# 106
  • Мнения: 4 779
И аз видях клипчето вчера сутринта, но от телефона не знаех как да го споделя в пост. Страхотно е, песента също, гледах го сигурно 5 пъти  Joy
Довечера ще опитам да гледам с вас, ще разчитам на коментарите ви , че хич ме няма с турския и руския  bouquet

# 107
  • Мнения: 1 223
Здравейте! Настъпи астрономическата есен. Лятото си замина, но при мен все още е един летен ден. Надявам се и при Вас да е така...

Дженк продължава да се тревожи за Мерт. Този Дженк е добър, но това със снимката в следващия епизод ще е доста прибързано решение. А и... Наистина Дженк вярва, че Азра го е изиграла. Да спре с тази наивност и да разкаже на момчето всичко. За запознанството ѝ с Фериде и цялата истина. В крайна сметка познава Дженк доста по-отдавна отколкото Фериде. Да тръгне да помага на непознатата жена и да нарани Дженк, който ѝ помагаше толкова много. Ох... Толкова е объркано всичко с тях... Не искам да защитавам Азра, защото и аз да бях на мястото на Дженк щях да повярвам във вината ѝ, но... Казва истината, когато Дженк я притисна до масичката в ресторанта. Да, Дженк винаги се бие, когато има причина, но наистина е доста гневен. Може и да се опита да я разбере... По някакъв начин... Но може би, ако бях на мястото на Дженк и аз щях да се държа по този начин.
Мислите между Азра и Дженк в кухнята направо си ме убедиха, че те вече изпитват някакви чувства. "Целия свят да разруша, ще е малко заради теб", "Сляпа си за любовта ми", "Толкова съм ти ядосан, колкото те обичам"... Това доказва, че Дженк вече е влюбен в нея. Дори си го призна, когато гледаше снимка с баща си.
Като гледам Арда и Мелис и всички братя и сестри в сериалите ми става много мъчно, че аз нямам брат... По-голям от мен, който да ме закриля.

# 108
  • Мнения: 1 223
Нова снимка

Все пак ще вземат Мерт от Фатма. И Джансу се забърка в тази работа. Джансу уж не е чак толкова побъркана, колкото майка си... Може и да помогне на Мерт. В крайна сметка тя е била като кака на Мерт... Обичала го е, той нея също. Докато Сумру не го обичаше и на нея ѝ е все тая за детето.

# 109
  • Мнения: 36 766
Привет момичета  wavey
Днешния ден и при нас беше лято, но синоптиците казват, че скоро тази магия ще се развали....
Мики - не се тревожи....не само ти не можеш да слагаш клипчета и снимки от телефона....И аз съм така.....Много често на телефона попадам на интересни неща, но не мога да ги сложа и след това ги загубвам...Разчитам на това, че все някое момиче ще ги сложи....
Селин и аз като теб се поставям на мястото на героите....
Поставяйки се на мястото на Азра  няма да скрия от семейството на Фериде за болестта й, въпреки нейните забрани.....Ще се опитам да подскажа на Дженк, че баба му е много огорчена, разказвайки му някаква измислена история с която той да се досети, защо баба му постъпва така....За Сумру не бих направила нищо с което да й спестя каквото и да било, особено след като разбра, че Мерт е бил с нея за последно.....Бих направила опит да кажа на Фериде, че може би и тя греши по отношение на семейството й....че може би тази крайна мярка, която предприе, би трябвало да е предхождана от открит диалог, в който всеки да сподели вижданията си и ако не постигнат консенсус едва тогава да предприеме тези крайни действия.....
Азра не познава Мелис, но познава Дженк и знае, че той не е хулиган, но не се противопостави на баба Хюсние, която най-вероятно си е направила изводите за внуците на Фериде от нейните разкази....Това трябваше да бъде знак за Азра, че Фериде пречупва през своята призма действията и бездействията на внуците си.....и може би не всичко е точно така, както го казва Фериде......
Между другото, баба Хюсние не охорактеризира по никакъв начин Арда, защото той е слабото място на Фериде, дори и слепия би го видял.....И Фериде не е казала нищо за него......
Селин не съжалявай, че нямаш по-голям брат....При еднополовите деца, връзката е по-силна - такива са моите впечатления....А по-големите сестри винаги обичат и подкрепят по-малките си братя, но обратното не винаги е така.....

На снимката виждам и други хора, които ще станат свидетели, че Сумру взема Мерт.....Интересно до кога Мерием ще мълчи и няма да отиде в полицията....Какви още доказателства са й нужни, че Сумру лъже...... Thinking

# 110
  • Мнения: 4 779
Мерием се страхува за себе си , те наистина си го отвлякоха това дете...
Може пък сега Сумру да вземе Мерт и да го върне на Азра все едно тя го е спасила, голяма съм мечтателка нали хахаха

# 111
  • Мнения: 6 599
Селин Hug, много хубав пост.
И при нас е още лято, нищо че настъпи есента.
Дано повече време се радваме на хубаво време, защото обожавам лятото и не ми се разделя с него.

Присъединявам се към мнението на Ани.
И аз някога мечтаех да имам по-голям брат, но когато хората пораснат, няма нищо по-хубаво за една жена от това да има сестричка.
Тя си остава най-близкия ти човек през целия ти живот.
Докато мъжете някак се отделят и се концентрират само върху собственото си семейство.
Поне в повечето случаи е така според моите наблюдения.

Ани, Hug така хубаво си го написала и аз съм съгласна с абсолютно всичко в последния ти пост. Чета те с голямо удоволствие.
И аз, ако бях на мястото на Азра бих постъпила точно както описваш.
Бих опитала по всички възможни начини да убедя Фериде, че тайните и лъжите не водят до нищо добро и че може би има друг, по-добър начин да накара семейството си да осъзнае кои са най-ценните неща в живота. И че да крие за болестта си е несправедливо и към самата нея, и към близките й.
Бих потърсила начин да смекча гнева на Дженк. И да го накарам да се замисли..

Но бих го направила на базата на сегашния си жизнен опит, който е два пъти по-голям от този на Азра.
На базата на моите грешки в живота и поуките, който съм извлякла от тях, на базата на всичко, което съм преживяла. Но едва ли бих постъпила така, когато бях на 20, на колкото е Азра. Едно момиче, което не познава злото и чистосърдечно приема хората за добри и има респект и уважение към мнението и решенията на по-възрастните.
От тази гледна точка преценявам постъпките на Азра и съм може би по-една идея по-толерантна и разбираща към нея. По същия начин подхождам и към Дженк.

Цитат
Може пък сега Сумру да вземе Мерт и да го върне на Азра все едно тя го е спасила, голяма съм мечтателка нали.

Мики Hug
Това не е невъзможно, и аз съм си го мислила.
Защото нали адвокатката или не помня кой точно каза на Сумру, че след като официално се води попечител на Мерт, може да й потърсят отговорност, че сама не е съобщила за изчезването му, защото пред закона тя е отговорна за детето след смъртта на съпруга си, а не Азра.
Но все си мисля, че тая змия ще измисли пак някакъв вариант да излезе суха от водата, без да се налага да прави това.
Може пък сценаристите да се вслушат в мнението на зрителите и да направят така, че ной-после Мерт и Азра да се съберат.

Приятен следобед, момичета!
Сега тичам по задачки, за да се освободя довечера и да гледаме заедно Дженк и Азра.


Альп был "пойман" журналистами и ответил на их вопросы 😍😅

*Как идет сериал?*

– Сериал идет хорошо, через 2 дня будет трансляция 9 серии, рейтинги тоже хорошие. Слава Всевышнему, пока все хорошо. И атмосфера на съемках хорошая, все хорошо.

*Привыкли ли к новому стилю волос?*

– Привык, привык. Я надумывал отрастить немного, но решил еще некоторое время так походить. Смена – нормально, и в жизни, и во взглядах людей. Конечно, это хорошо действует на человека. Есть те, кому нравится мой старый имидж, а кому-то нравится тот, что сейчас. Ну а мы, итак, меняемся, исходя из персонажа.

*Ты берешь во внимание мнение своих фанатов о тебе?*

– Конечно.

*Связываешься с ними как-то?*

– Обычно, да, связываюсь с ними в соц. сетях. А также ценю тех, кто приходит лично увидеться.

*Чем ты занимаешься, помимо сериала?*

– Помимо сериала особо ничем не занимаюсь. Пытаюсь уделить время спорту, повеселиться с друзьями. Помимо этого, правда, ничего не могу сделать.

*Каждый день спортом занимаешься, то есть?*

– Уже не каждый. Раз в неделю.

*Личная жизнь*

– Из-за загруженного графика и соц.сетей не могу уделить время личной жизни. Но на самом деле, я доволен своим положением сейчас. Я сейчас в периоде, где нужно развивать себя.

*То есть, ты сможешь и без второй половинки рядом?*

– Пока да. Да и если бы у меня в жизни и был кто-то, я бы не особо мог уделять внимание.
– Сейчас, я считаю, еще рано. Но если встречу правильного человека, конечно же, решения меняются. Немногие говорят, мол я не готов или еще рано. Но когда появляется правильный человек, конечно же, задумываетесь.



https://youtu.be/kATJAoyUUbA

                       

# 112
  • Мнения: 1 223
Този път ни оставиха с един фраг. Мислих си, че ще ни го пуснат до 13 ч. , но не. Вече мисля че няма смисъл за фраг 2, защото след няколко часа ще гледаме вече новия епизод.

# 113
  • Мнения: 6 599
Селин, чудя се при тази никаква реклама на сериала, как изобщо постигат такива рейтинги.
Трябваше поне още един фраг да ни пуснат или поне малко откъсче днес преди епизода.
Много стиснати, бе... Grinning Grinning

Ето го и хаштага на днешния епизод.


**Последно желание**

 
Много интересно.


                       

                       


# 114
  • Мнения: 1 223
Дъгичке , нямаше логика да ни оставят без втори фраг. Има сериали, на които само на кръглите епизоди 10, 20... 120 и т.н. дават по два фрага, но поне да си направят такава схема. Какво е това в еп. 9 един фраг?? Или за всеки епизод по пълна информация с два фрага, снимки и озет, или през 5-10 еп., но да знаем, че трябва да очакваме нещо.
Има още някакъв нов клип в Инстаграм, но не мога да го кача. Песента там ми хареса, но ми стана ужасно гадбо като видях болезнения поглед на Дженк и сълзите на Азра... Кой може нека да го качи този клип...

# 115
  • Мнения: 6 599
Предполагам, че това е клипа.

https://vk.com/video-43001606_456239974

Музиката е разтърсваща.
Дженк замислен, Азра изгонена като мръсно коте плаче на стъпалата на къщата...
Пригответе повечко кърпички, момичета.

# 116
  • Мнения: 3 373
Здравейте, момичета.
Малко остана до началото, чакам линк за онлайн с руска озвучка.
Чета интервюто на Алп и се затвърждава мнението ми, че е много добър и честен в живота, много земен. При толкова почитатели не се е зазвездил, общува с тях в социалната мрежа. А когато реши съдбата, и любовта ще го навести.



Последна редакция: нд, 23 сеп 2018, 19:16 от Цвети &

# 117
  • Мнения: 1 223
Дъгичке , аз вместо кърпички си вземам чипс за пред филма, за да е точно като на кино, но в последните няколко епизода не мога и половината чипс да изям от напрежение какво ще се случи до края на серията. Че винаги напрежението ми губи апетита.

# 118
  • Мнения: 6 599
Селинче, не само чипс, но и чаша вино ще си сипя...
Но си права, че понякога от напрежение забравяме за занимавките.

                 

# 119
  • Мнения: 4 779
Този хаштаг "последно желание" звучи малко като сбогуване, намекват, че може да умре баба Фериде, но не вярвам да стане, поне не в тези серии. Или пък , че това ще е последният й рожден ден , затова последно желание ...

Общи условия

Активация на акаунт