Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 23

  • 46 437
  • 737
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 457
Това ми напомни на една приятелка на майка ми, която се казва Янина Simple Smile , казват й Янинка Simple Smile
Тези дни си мислех за учителя ми до 4 клас - Илко му е малкото име. Никога не ми е било странно, но и до днес не съм чувала друг човек с това име Simple Smile

# 301
  • София
  • Мнения: 18 709
Познавам трима Илко- ци.И не са учители.

# 302
  • София
  • Мнения: 20 095
И аз имам съсед Илко.  Peace

# 303
  • Мнения: 786
Аз имам познат Илиян, на който викаме Илко, сигурно от там идва.

# 304
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 673
Абе, момичета, Злата е по-приемливо то ЗлатКа - което хем е синоним на плеймейтка (каквото и да значи тая дума), хем е дребно и зло създание от рода на поровете. Златина ми се струва май най-нормално звучащото. Естествено може и да се доокраси до Златомила, Златосвета, Златозара и т.н. Златни именца Broken Heart

# 305
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Златозара познавам и името ми харесва.

# 306
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
За познавам Златолина Simple Smile Работеше в Исперих и й викаха Алтън Simple Smile

# 307
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Аз пък познавам Илка.
И нося един Кътьо - момче на около 25

# 308
  • София
  • Мнения: 39 775
И Илко, и Златка и Златин познавам. На последният му казвахме "Злато" Joy

# 309
  • Мнения: 4 009
Градините продължават...
Славянка
Луиджи Телянков
Антелия
Маделин и Ганчо, брат и сестра
Полийн
Лейчо
И за десерт един Ебей...

# 310
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Всякакви варианти на Злат.... познавам - Златина, Златка, Злати, Златан, Златомир - той ми е ученик, 3 клас.

# 311
  • софия
  • Мнения: 2 463
Като дете имах две приятелки Ванина - сега се сещам,че повече никъде не съм срещала името

# 312
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Аз познавам едно момиче Ванина  - кръстена на баба си Вангелия Blush

# 313
  • София
  • Мнения: 8 122
Ебей?? Лейчо??

# 314
  • Мнения: 4 708
Ебей  #Crazy родителите са фенове на Ибей, но не знаят точното произношение  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт