Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 23

  • 46 439
  • 737
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 20 098
От мен - Тихолина.

# 331
  • Мнения: 3 127
Авиела - на 1 година

# 332
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
А от мен Трепна.....

# 333
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Т
Предполагам е същото детенце от отчетната на синът ми ( и той е на годинка). Бащата не е българин. Имат марка за бижута, която се казва по същия начин. Много красиво име.

# 334
  • София
  • Мнения: 2 432
Само да уточня, че Лариса е с гръцки произход, но е популярно в Русия

# 335
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Да, и аз се сетих за гръцкия град Лариса, но пак е рядко срещано за лично име, както и Любляна.

# 336
  • Мнения: X
Бранислава първо ми беше странно, после се сетих за Бранислав Нушич. Дали пък не е от сръбски произход?

# 337
  • София
  • Мнения: 2 432
Исталиян Исталиянов - от фейсбук

Както и Ана-Мария Монолоева-Игнатова. На тази ако баща й е Жан-Пиер или Иван-Асен ще е цялата в тирета.
Имам позната Мани. Младо красиво момиче, все не смея да я питам как реално се казва. Онзи ден се престраших, оказа се Анна-Мария. Писала съм тук и за друга, която от Анна Мария се прекръсти със съдебно дело на Мариана.
С тиретата и двойните имена трябва да се внимава. Някак ако се знае, че второто е за уважение към някой (човек. Светец, спомен) ми се стеува по-приемливо, защото няма да има натиск кое да се използва.
 И за Ангел Ноа съм ви казвала, на който всички роднини на майкъа и тя му викат Ноа, а на бащата - Ангел. Накрая се разведоха, де. Сигурно и този всекидневен спор им е добавил капки в отношенията...

# 338
  • Мнения: 5 386
За Исталиян предполагам, че е кръстен на някой Истатко - доста рядко име, но съществува, други редки имена са Нягол, Милети, Анани....

# 339
  • София
  • Мнения: 384
Адиел- момиченце.

# 340
  • Мнения: 7
Лични аз харесвам името Калояна, не че е странно, но е рядко срещано.

# 341
  • София
  • Мнения: 2 571
Чуто по телевизията- Дафко Мръвков.
Доцент Леандър Литов - физик на световно ниво. Само Леандър е доста странно, но в комбинация с Литов е  благозвучно.

# 342
  • Мнения: 4 009
Покрай Леандър се сетих за Леополдина, жена на възраст...

# 343
  • Германия
  • Мнения: 3 432
Покрай Леандър се сетих за Леополдина, жена на възраст...

Леополдина е името на болница в съседния град ( Германия). На мен името ми харесва, най-вероятно е женския вариант на Леополд, но аз за толкова години в Германия не съм срещала жена с това име

В този ред на мисли, децата на две приятелки се казват съответно Леандер и Леополд

# 344
  • Sk babe
  • Мнения: 194
Абигейла - бебенце.

Общи условия

Активация на акаунт