Лазерна, Фото или Електроепилация – 6

  • 47 916
  • 742
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 223
Искам и аз да пробвам нещо, но не днам какво. От известно време ми излязоха няколко бенки по краката. Старите пък малко май са порастнали. Какъв е най-безопасния вариант?
Четох, че не е добре да се нараняват при бръснене (не се е случвало)

# 211
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Къде ходиш Тарталета?

В Испания живея.

# 212
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Здравейте отново.Какво мислите за тези:
 http://epilation.versusbg.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1% … 1%86%D0%B8%D1%8F/

# 213
  • Мнения: 5 860
Какво да мислим? Едно от най-известните студиа в София. Александрит им е лазерът, добър е.

# 214
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Благодаря!

# 215
  • Мнения: 1 120
Някой правил ли си е процедура по обезкосмяване в студио Мърфи на бул. България. Дали им е добър лазера, казаха ми, че бил нов?
Направих 2 процедури подмишници, след първата беше супер. Сега интим, но се чудя изобщо има ли ефект, верно, че са минали 8 дни?!

# 216
  • Мнения: 3
Здравейте,
Нуждая се от вашата помощ/съвети...От известно време мъха по лицето ми стана по-видим и сякаш космите станаха по-дълги. Много е неприятноо...В интернет прочетох какви ли не маски за премахване на окосмяването по лицето, но не вярвам, че те ще ми помогнат, а кола маска ми звучи много болезнено. За това искам да попитам Вие как се справяте с този проблем и фотоепилацията наистина помага ли? Също така преди процедура фотоепилация задължително ли трябва да бъдат намалени космите? И може ли да ми препоръчате студио във Варна?



 

Последна редакция: пн, 11 фев 2019, 17:53 от Не се сърди, човече

# 217
  • Мнения: 491
Здравейте, какъл лазар бихте ми препоръчали:
1/ Александритен - Лазерен център Пловдив
2. / Duetto MT EVO
Благодаря

# 218
  • Мнения: 3
Здравейте,
Може ли да ми препоръчате студио за фотоепилация във Варна?

# 219
  • Мнения: 5 860
Според мен, лазерната е по-ефективна. Защо си се спряла точно на фото?

# 220
  • Мнения: 3
Преди време една приятелка си е правила фотоепилация и била много доволна, поради тази причина и аз реших да опитам, но ако наистина лазерната е по-хубава бих опитала нея. Става въпрос за процедура лице така, че бих се доверила на по-сигурното.

# 221
  • София
  • Мнения: 361
Лазерна е в пъти по-добре от фотоепилация.

# 222
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Преди 7 години ходих на фотоепилация на лице /горна устна/ и не видях никакъв ефект.
Преди 3 години започнах лазерна епилация - вече 90 % от космите ги няма повече от година. Вече ходя само на поддържаща процедура 1 път в годината.
Така че аз препоръчвам лазер, не фото.

# 223
  • Мнения: 4 769
Моля някой ако може да ми помогне с информация!  Търся адрес на студио за лазерна епилация в София, кв. Гео Милев. В интернет нищо не намирам.

# 224
  • Мнения: 237
Чудесна тема- аз отбелязах  90-99%- преди 5-6 години си купех фотоепилатор ( преди това ходих на лазерна)  и съм изумена! При положение, че моите косми са русоляви, а уж казват че маха тъмни само- ами на мен ми трябваха 6 месеца курс вкъщи- всяка седмица се фотоепилирах и след това 2-3 години НИКАКВИ косми! Направо ми промени живота хаха след това се появиха малко и сега пак правя курса, но вече почти няма и следа отново Wink

Общи условия

Активация на акаунт