Лазерна, Фото или Електроепилация – 6

  • 48 160
  • 742
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 5 886
Момичета, някоя от вас да си е правила лазерна на Цялостна интимна област в "Леге Артис" (София)? Simple Smile

# 496
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 336
И на мене ще ми е интересно същото, но за Стара Загора.

# 497
  • Мнения: 5 886
Аз искам да питам нещо конкретно, затова задавам този въпрос. Simple Smile

Иначе, както писах и по-назад, лазерът в "Леге Артис" е може би най-добрият на пазара към момента. Така че колебания, по отношение на студиото, не бива да има никакви.

# 498
  • Мнения: 166
Гърне с похлупак, аз ходя там, предстои ми четвърта процедура. Ако мога да съм полезна с нещо, съм на разположение. Simple Smile

# 499
  • Мнения: 235
Епилацията  има ли някаква вреда за здравето ?

# 500
  • Мнения: 5 886
Огромна. Цялата тема е създадена, с цел да си вредим. Laughing

# 501
  • Мнения: 5 886
За съжаление в студио Естетико козметичката е в болничен в момента, а приятелка сподели, че заместничката й... е, да кажем, че трябва да събере още малко стаж Simple Smile
Уточнявам - работи във Варна.

Момичета, използвам горния пост, за да попитам: как се казва опитната козметичка, която практикува в "Естетико"? И, всъщност, само една ли е тази, която се справя добре? Не че ще се юрна до Варна, но разпитвам профилактично. Simple Smile

# 502
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Честно казано не помня.... само веднъж успях да отида при нея и така не запомних името й Grin
А иначе в Angel Face е Сузана

# 503
  • Мнения: 5 886
Да, за Сузана си записах, но се чудех коя е "старшата" в "Естетико". Simple Smile

# 504
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Ами то и аз съм си записала, ама кой да се сети да потърси в телефона Rolling Eyes Добре, че използва кодовата дума "записах" Grinning
Севдалина се казва "старшата"

# 505
  • Мнения: 5 886
Много благодаря! bouquet

# 506
  • Мнения: 2 853
Записвам се да ви следя! Дъщеря ми ще навърши 18 год след месец и проблема със подмишниците е голям.Обикновеният епилатор прави страшно големи подкожни пъпки.Изключихме го.Сега и правя коломаска с восън и е малко по -добре от към пъпки ама пак стоят доста тъмни подмишниците и целите са в белези от рани и подкожните пъпки.Тъмни са и космите а кожата не е много тъмна но не е и бяла ,а на подмишниците си е направо тъмна.....мислех да купя фотоепилатор обаче четох ,че още повече подкожни излизат....подходяща ли е лазерната епилация?

# 507
  • Мнения: 13 107
Записвам се да ви следя! Дъщеря ми ще навърши 18 год след месец и проблема със подмишниците е голям.Обикновеният епилатор прави страшно големи подкожни пъпки.Изключихме го.Сега и правя коломаска с восън и е малко по -добре от към пъпки ама пак стоят доста тъмни подмишниците и целите са в белези от рани и подкожните пъпки.Тъмни са и космите а кожата не е много тъмна но не е и бяла ,а на подмишниците си е направо тъмна.....мислех да купя фотоепилатор обаче четох ,че още повече подкожни излизат....подходяща ли е лазерната епилация?
Ако съдя по моя опит, аз моя фотоепилатор не мога да го ползвам на триъгълника заради по-тъмна кожа там. Мога само на най-ниските степени, които пък почти нищо не правят при мен. Ако кача на по-висока, ще се изгоря.
Иначе не знам къде сте прочела че от него излизат повече подкожни, странно ми звучи. На краката точно с фотоепилатора си реших проблема с подкожните, които при мен ставаха дори понякога след бръснене, а за отскубване не мога и да си помисля. Те не растат косъмчетата, няма какво да порасне подкожно...
За лазерна сигурно ще е добре, не помня кои лазери бяха цитирали че могат да се ползват без проблем и на по-тъмна кожа или с тен. Щом има и ранички и раздразнена кожа, не знам дали може да се третира в момента.

# 508
  • Мнения: 5 886
Диодните лазери са по-подходящи при тъмна кожа, спрямо Александритните.

# 509
  • Мнения: 235
Какво мислите за доюашните фотоепилатори, имат ли ефект?

Общи условия

Активация на акаунт