Браво,Biotherm,коремът ми се прибра най-после!

  • 45 239
  • 332
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Има го в Beauty Zone  на Витошка срещу Дика, мисля че има пълната гама продукти newsm78

# 16
  • Мнения: 2 006
Браво Simple Smile
Аз съм фен на биотерм и благодарение на серията акнопюнт сега имам страхотна кожа на лицето Simple Smile
Винаги съм имала проблеми с кожата, но нещата се подобриха значително Simple Smile
Продуктите на Биотерм не са много скъпи !
Крема за целулита също е добър, но отстъпва на кларинс, а са почти на една цена Simple Smile
http://www.biotherm.nl/_nl/_nl/default.aspx

Последна редакция: сб, 10 юни 2006, 12:25 от A.A.M.Belev

# 17
  • Мнения: 5 103
А имат ли хидратираш крем за тяло ??

# 18
  • Мнения: 13 512
Да, в момента даже  го има на промоция с Абдо Шок-а за 85 лева. Много изгодно излиза.

# 19
  • Мнения: 4 806
Надин, кое с Абдо шок е в комплект на промоция?
Антицелулитния ли?
А промоцията е на аптеката, или на фирмата вносител?

# 20
  • Мнения: 13 512
Надин, кое с Абдо шок е в комплект на промоция?
Антицелулитния ли?
А промоцията е на аптеката, или на фирмата вносител?
Има го в два варианта- с Celluli Choc и с Drain' Choc Body Contour. Обикновено промоциите са на  фирмата-производител, а не на продавача.

# 21
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
напълно е възможно да се свалят. и аз ще опитам за корема. до преди няколко дни ползвах този на Кларинс и наистина свалих за 2 седмици без диета и упражнения- по 3-4 см от талия, бедра и задник. верно е че са скъпички, но на мен поне ми писна да давам пари за уж евтини, които нямат този ефект......

# 22
  • Мнения: 13 512
напълно е възможно да се свалят. и аз ще опитам за корема. до преди няколко дни ползвах този на Кларинс и наистина свалих за 2 седмици без диета и упражнения- по 3-4 см от талия, бедра и задник. верно е че са скъпички, но на мен поне ми писна да давам пари за уж евтини, които нямат този ефект......
Кой на Кларенс?  Total Body Lift   или  Body Firming Cream ?

# 23
  • Мнения: 4 806
благодаря ти, мила Eve-nadin.

А дали знаеш разликата между двата продукта? Има ли отзиви за тях на други дами?

А Кларенс има ли БГ?

# 24
  • Мнения: 7 186
Намерих адреси, където продават Biotherm:

Biotherm

София, Фраком, ул. Фр. Нансен 19
Екстраваганс, ул. Сан Стефано 18 и бул. Витоша 59
Леро, ул. Леге 3
Престиж, бул. Янко Сакъзов 44
Козметик Плюс, бул. Витоша 45

Пловдив, Леро, ул. Патриарх Евтимий 13

Варна, Долче Вита, бул. Княз Борис I 34

Бургас, Еврос, ул. Апостол Карамитев 4

Стара Загора, Феери, бул. Цар Симеон 104

http://www.eva.bg/krasota_i_zdrave/miniukazatel/e1169.html

 Peace

# 25
  • Мнения: 13 512
благодаря ти, мила Eve-nadin.

А дали знаеш разликата между двата продукта? Има ли отзиви за тях на други дами?

А Кларенс има ли БГ?
Celluli shock третира целулита, а  Drain' Choc  има дрениращо действие. Препоръчаха ми Celluli shoc и бих взела него  в комплект с Абдо шок.
Кларенс има също в Долче Вита.

# 26
  • Мнения: 4 806
не съм във Варна Simple Smile Затова са ми толкова смотани въпросите - другаде ще ги търся. Благодаря ти много, от сърце

# 27
  • Мнения: 13 512
не съм във Варна Simple Smile Затова са ми толкова смотани въпросите - другаде ще ги търся. Благодаря ти много, от сърце
Съжалявам,дано да си от един от изброените от  Lady Marmalade   градове,където се продават тези продукти.Ако не намериш, аз мога да ти  ги изпратя от Варна.

# 28
  • Мнения: 5 647
Намерих адреси, където продават Biotherm:

Biotherm

София, Фраком, ул. Фр. Нансен 19
Екстраваганс, ул. Сан Стефано 18 и бул. Витоша 59
Леро, ул. Леге 3
Престиж, бул. Янко Сакъзов 44
Козметик Плюс, бул. Витоша 45


 Peace

Да добавя и големия козметичен магазин в Сити Център София. И там  гледах, че има.

# 29
  • Мнения: 5 647
напълно е възможно да се свалят. и аз ще опитам за корема. до преди няколко дни ползвах този на Кларинс и наистина свалих за 2 седмици без диета и упражнения- по 3-4 см от талия, бедра и задник. верно е че са скъпички, но на мен поне ми писна да давам пари за уж евтини, които нямат този ефект......

Мария, за кой продукт на Кларинс става въпрос. По приницп на Кларинс всичко им е много хубаво и си заслужава парите.  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт