Колко често се карте?

  • 5 163
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737

От известно време насам почнах да се изхитрявам.Оставам всичко в неговите ръце и просто се отпускам.Вместо да се товаря и уморявам в негово присъствие,аз просто релаксирам.Като толкова иска да поеме нещата,моля.Малко се отплеснах от темата,извинете ме.
[/quote]

Това е изключително сполучлива тактика. newsm10 , прилагам я от доста години по съвет на свекърва ми. Така почти няма недоволни.

В началото на връзката ни се карахме по-често, но това е естествено, все пак се изисква време за напасване на характерите. В последствие се осъзнава, че живота е твърде кратък, за до го пропиляваме в скандали,а и сега се виждаме значително по-рядко и просто не остава време за щуротии.

# 16
  • Мнения: 5 577
През повечето време сме сдърпани - все има напрежение.  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 631
Ами никога не сме се карали - много странно, но факт, а да кажеш, че сме заедно от скоро - минаха си 6 години и преди това се познавахме от 4-5.

# 18
  • Мнения: 179
Не винаги е караница,по-често спорим кой е прав.Почти през ден възникват някакви недоразумения - кой какво казал,пък другия не чул,произхождащите от това недомислици.Неизпълнени обещания,такива неща.

# 19
  • Мнения: 6 167
откакто сме се запознали ( 2004г) не сме имали нито един повод за дразнене или повишаване на тон. не знам какво е караница.
някои биха казали, че сме една много скучна двойка.

подозирам, че ще си останем такива... и слава богу Peace

# 20
  • Мнения: 4 806
искам да направя едно уточнение - съвсем точно съм написала "скандали", а не "спорове".
За мен това са две различни неща - съвсем естествено да има спорове понякога за дреболии.
Но скандал - с красъци, обидни думи, чупене на предмети, тряскане на врати, сълзи, обидни и заплшителни думи - това е скандал по моему - за дреболии е съвсем друго нещо.

Коренно различни са.

# 21
  • Мнения: 4 806
да, и за протокола

>> по работа - зависи от напрежението и от това, с какво точно се занимаваме в даден момент. Понякога с месеци не се караме (вдигаме скандали), а понякога по няколко пъти на седмица.

>> за ежедневни дреболии - почти никога, освен естествения пренос от работата (случва се понякога)

>> отскоро и съвсем спорадично, се появявят караници за възпитанието на детенцето. Но нямат нищо общо с тези по първа точка.

# 22
  • Мнения: 4 473
През повечето време сме сдърпани - все има напрежение.  Rolling Eyes

Мдаа....така е и при нас ooooh!

# 23
  • Мнения: 3 164
През повечето време сме сдърпани - все има напрежение.  Rolling Eyes

Мдаа....така е и при нас ooooh!

ей успокоих се Sunglasses

# 24
  • София
  • Мнения: 35 957
Много често се караме  smile3514 smile3516 smile3513

# 25
  • Мнения: 1 181
често се караме - т.е. аз викам, той мълчи. Ама най-гадното и това, което ме изкарва извън нерви е, че когато съм ядосана или сърдита за нещо той решава, че трябва и той да се разсърди. По този начин се стреми да отклони вниманието ми от това за което аз се сърдя към неговото цупене. Аз обаче наемам още повече и става една....  newsm61

# 26
  • Мнения: 14 654


По-скоро се притеснявай,ако всичко е равно в отношенията ви.Тогава най-вероятно няма какво да си кажете.Сталин е казал:Нет человек,нет проблем.Ако го перифразирам:Нет скандал,нет семейство Joy

все пак хората могат да си говорят и без да си крещят или спорят  Peace

# 27
  • Мнения: 22 926
Като прочетох  "Какво бихте направили да се сдобрите с мъжа си?" ми хрумна да ви попитам:
Колко често се карате с мъжа си/ жена си? При нас май става така, че все за глупости се дразним. smile3515 Нали знаете, че като си нямат проблеми хората сами си ги създават.
Ама напоследък доста честичко взехме да се караме по-сериозно и това ме притеснява. Защото преди беше по-склонен на компромиси, а сега си държи на неговото, дори когато вижда, че хич не е прав.  Twisted Evil
А вие как сте?

И  ние така.На мен ми минава,ама на него хич и се муси с дни...Ама пък така сме почнали да се дразним и аз не знам защо... newsm78

# 28
  • Мнения: 419
Повече спорим, отколкото да се караме, ама понякога спора преминава в караница. Ама това е само докато се уточним, не се сърдим.
и ние сме така Grinning

# 29
  • Мнения: 7 914
Е, случва се да се поскараме..... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт