Звездни компромати - 381

  • 73 369
  • 740
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 837
Раева тук ми харесва.
За Коцето какво да кажа - не е редно простотията да става норма, ама...

# 541
# 542
  • Мнения: 2 837
Добре де, бива ли толкова некадърен фотограф! Един няма излязъл като човек на страницата на Хайлайф!

# 543
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Браво на мис баба Дони, че е разкарала онази ужасна прическа и не е облечена и изглеждаща като мис баба Барби.

# 544
  • Мнения: 3 510

Кюрди са, братя. Баща им редовно "уважавал" Жасминчето. 😁 Това са факти, които са достоверни на 100%.
Ти лично им свети или те си казват сами, без бой?

# 545
  • Мнения: 5 001
Изплискахте легена вече! Много мразя да давам наклон, освен на децата си, но 2-3 съфорумки направо прекалявате..... гнусотия след гнусотия.

# 546
  • Мнения: 1 485

Кюрди са, братя. Баща им редовно "уважавал" Жасминчето. 😁 Това са факти, които са достоверни на 100%.
Ти лично им свети или те си казват сами, без бой?
Второто. Ама не мога да разбера какво толкова се възмутихте?! Или сте срамежливи моми. Спирам да ви пиша каквото и да било, само ще чета, че то не се търпи.

# 547
  • Мнения: 3 510
Не е възмущаване, а по-скоро е очудване каква простотия може да напише някой, за да привлече малко внимание.

# 548
  • Мнения: 276
Коя е съфорумката на снимките на Хай лайф? Пише ли в темата ?

# 549
  • Мнения: 6 833
Мъжа на Жасмина и този Лазгин братя ли са ? Турци ли са или ?
Кюрди са, братя. Баща им редовно "уважавал" Жасминчето. 😁 Това са факти, които са достоверни на 100%.

То и аз мога да напиша като достоверен факт, че и теб те “уважават” редовно...

# 550
  • Мнения: 14 418
Пише и за мен е най- добре изглаждащата дама на снимките!Просто класа!И на живо е прекрасна!

# 551
  • Мнения: X
Коя е съфорумката на снимките на Хай лайф? Пише ли в темата ?

С червената рокля на снимките Peace

# 552
  • Мнения: 276
Аха. Предполагам, че пише и в темата за естетичните корекции. Хубавка е. А този господин да не е съпруга и ?

# 553
  • Мнения: X
Ох, този Любен Дилов-син  Mr. Green

Скрит текст:









# 554
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
Няма корекции...Доста я критикуваха преди,но показа снимки от учен.години,естествени са и устните

Общи условия

Активация на акаунт