С каква прическа сте?

  • 4 197
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 455
Аз съм с дълга, филирана коса, а цветът ми клони към естествения в момента (тъмно кестеняв). От време на време (веднъж годишно) се боядисвам с Лореал Кастинг - цвят махагон!

# 16
  • Мнения: 2 257
  знам, че дългата коса е демоде, обаче за мен е по-важно как изглеждам и да се харесвам, а не каква е модата.  Peace
Ако косата ти е като на снимката в аватара ти, не я пипай за нищо на света - голяма кукла си, да знаеш! Извинявам се за любовното отклонение. Embarassed Grinning

# 17
  • Мнения: 1 558
Косата ми е черна, дълга след средата на кръста, права , отпред е малко по къса леко филирана, гледам винаги да е лъскава
Toва важи и за мен!

# 18
  • Мнения: 1 492
  знам, че дългата коса е демоде, обаче за мен е по-важно как изглеждам и да се харесвам, а не каква е модата.  Peace
Ако косата ти е като на снимката в аватара ти, не я пипай за нищо на света - голяма кукла си, да знаеш! Извинявам се за любовното отклонение. Embarassed Grinning
Подкрепям Peace
Моята е дълга ,светло кестенява, скоро ще правя пак кичури, че зачезнаха вече.

# 19
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Косата ми е дълга, постригана на етажи , чуплива. Отпред имам по-дълъг бритон, сресвам я на път по средата. Суша я като я навивам навън.
Сега съм боядисана по-тъмно от преди.
Това е моята боя:

Денис_д - много ми харесва цвета на боята.А как се казва цвета?Нали имат някакви имена.Скъпа ли е тази боя?
  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 080
Eй с такава - тази в дясно Flutter Цветът си е естествения.

Biby, познавам мацката с късата коса,бяхме колежки в университета....и ти си ми леко позната,но знам ли от къде....

Аз съм руса, с коса до рамената....

# 21
  • София
  • Мнения: 122
Филирана оттук оттам,средна дължина,оставена с естествения си цвят,тъмно кестеняв!Хич не е в най-доброта си форма...години наред бях със сравнително по- дълга коса и сякаш се харесвах повече!

# 22
  • Мнения: 6 155


Biby, познавам мацката с късата коса,бяхме колежки в университета....и ти си ми леко позната,но знам ли от къде....



 Laughing Това е братовчедка ми  Grinning

# 23
  • Варна
  • Мнения: 472
Моята коса е на черта до раменете или съвсем малко по-надолу   Laughing

Зимата беше дълга до кръста, но доста поизтъняла и цъвтяща  Cry

Чакам с нетърпение да порасне и се чудя дали да не си я направя пак на пластове или само отпред да бъде на етажи  Thinking

На пластове се разбира да е скъсена и отпред и отзад, а на етажи само отпред (нещо като по-дълъг бретон) нали?  newsm78

П.С. ако някой ми е разбрал въпроса ще се развам да отговори  Embarassed

# 24
  • Мнения: 7 474
Моята е така, но руса!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 481
Косата ми е черна, права, дълга до средата на гърба, без бретон. Нося я на конска опашка или пусната на среден път, понякога и на плитка  Wink Не харесвам прически, които изискват голяма поддръжка, защото не мога да търпя лак, пяна или гел, нито тупирано. Боядисвам си косата с къна, иначе ми е тъмнокестенява  Flutter

# 26
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Сега прическата ми е като тази на аватара. Но всеки път трябва да я суша със сешоар, защото ми е чуплива, а аз искам права коса.

# 27
  • Мнения: 4 629
Боядисвам си косата кстенява. Силно филирана ми е, горните пластове са много къси  Peace

# 28
  • Мнения: 814
Средно дълга, филирана с бретон и на руси кичури Flutter. Обаче не я ли издухам ставам като разплетена дамаджана Sick.

# 29
  • Мнения: 1 181
средно дълга коса (малко под раменете), начупена, с бретон, леко на етажи, цветът е нещо средно между кафяво, червено и оранжево.

Общи условия

Активация на акаунт