Невероятно,но факт!!!

  • 1 436
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 760
По добре е да се поизчака!
Не съм сигурна, че разбирам кое точно те е афектирало толкова (каквото и да е първо се успокой! Само усмивки от тук нататък!  Laughing)Всеки ден в корема на мама е за добро. Това, че те разкарват ежедневно също няма как да се избегне - при такова разкритие трябва да се следи състоянието на бебчо.
Само не знам защо са решили да ти предизвикат раждането, ама явно си имат причини.
П.С. На мен до достигане на 4см разкритие ми беше най-трудното от раждането  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 683
Първо - СПОКОЙНО! Каквото ще стане, ще стане  Naughty
Моето разкритие хич го нямаше - 3 см и си бях в началото на 9 м, ама понеже неочаквано (по време на голямото тъчене напред назад) ми изтекоха водите ми включиха система. Аз лично съм доволна - БОЛЕШЕ, но родих за 3 часа  Hug/не за 30 както съм чувала!!! #Crazy/
Леко раждане и сладуранско бебче!  bouquet

# 17
  • Мнения: 38
Ами при мен положението е горе-долу същото: при преглед преди седмица се установи, че съм с 2 см разкритие, а същевременно бебето не е слязло съвсем надолу и имам по 5-6 неболезнени контракции дневно. С лекарката се разбрахме, че ако не родя до 15 юни, когато ми е термина, на 16.06.  трябва да съм в болницата и сигурно ще предизвикат раждането. Според мен би трябвало да се радваш, че имаш такова разкритие без болки, защото много майки си мечтаят за това. Успех! Не се тревожи и леко раждане!!!

# 18
  • София
  • Мнения: 280
Не се притеснявай по-добре е за бебчо да остане повече в коремчето ти  Grinning
Моя калпазанин не искаше да излиза, преносих го 1 седмица. Бях с 6 см разкритие и никакви болки. Накрая ми сложиха системите. Обикновено изчакват 1 седмица след термина и ако не се роди, тогава предизвикват разждането.
Както и да е важното е да си спокойна и всичко ще мине добре.

# 19
  • Мнения: 4 629
Моя приятелка е така вече от 2 седмици. Лекарите не предприемат нищо. На нея й остава още 3 седмици до термина

# 20
  • Мнения: 2 040
Лекарите си знаят работа ... не се ядосвай  Peace
Успешно раждане   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт