Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 27

  • 16 087
  • 724
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 4 059
Хахахахах браво, Доне Animal Joy Cat

# 646
  • Мнения: 9 374
Хаха това беше много добро, Доне. Ама дай продължение де, не оставяй Марио да получи инфаркт. Joy

# 647
  • Мнения: 4 059
Нека се гърчи Animal Joy Cat

# 648
  • София
  • Мнения: 9 563
Ауу, какви сте зли. Горкият Марио, с какво го заслужи. Той се реваншира на Зори във ваната след мача

# 649
  • Мнения: X
Стоят в лекарската стая Марио, Банков, Пенев и Тасев. Влиза Романова.
Р - спешно е нужен хирург във втора операционна. Доктор Огнянова поиска да отиде някой.
М - аз! Втора операционна ли казахте?
Р - доктор Ковачев, имах предвид Владов или Тасев. Вие с доцент Банков току-що  излязохте от операция.
М - благодаря, доктор Романова (крещи от коридора)
Р - какво му става, защо ме изблъска така?
Владов - амииии не я дава. Нали знаете, доктор Романова, Огнянова с който почне да оперира, с него става гадже.
Банков - Владов, айде да мълчиш!

Марио влиза в операционната. Зорница се усмихва лукаво при вида му.
З - благодаря за бързата реакция, доктор Ковачев. Наложи се и хирург да помогне.
М - доктор Огнянова, разбира се.
З - знаете как е в медицината, доктор Ковачев. Първоначално е едно, а като отвориш раната, картинката коренно се променя.
М - не мога да съм по-съгласен с Вас, доктор Огнянова. Скалпел, моля! И пригответе два микулича.
З - звучите доста принципен, доктор Ковачев. Дали сте такъв и в личния си живот?
М - доктор Огнянова....
З - Кая ще пуснеш ли музика? Да, онзи диск, трак 5
М - доктор Огнянова, знам, че ме наказвате...
З - моля да се фокусирате върху операцията.


При мивката. Размиват се.
М - Зорница, моля те, да поговорим...
З - преди това трябваше да си говорил с Владов. Пламена е била с него. А ти, господин Не-помня-нищо, цяла вечер си показвал наши снимки на приятелката ѝ. Доста си отегчил момичето. Айде, имам да пиша ИЗЕ-та. В 7 те чакам при колата.

# 650
  • Мнения: 12 437
Ауу, какви сте зли. Горкият Марио, с какво го заслужи. Той се реваншира на Зори във ваната след мача
Какъв ти реванш, мен ако питаш Зорница е приела оставането да играе като неочакван подарък и възможност необезпокоявано още тази вечер да се натъпче с шоколад Joy

# 651
  • Мнения: 4 059
хахахахаха Доне, можеш да напишеш цял сезон. Animal Heart Eyes Cat Позволявам ти

# 652
  • Мнения: X
хахахахаха Доне, можеш да напишеш цял сезон. Animal Heart Eyes Cat Позволявам ти
Защото има хепи енд, а? Joy
Признай си, че за секунда реши, че Марио този път е преспал с Пламена

# 653
  • Мнения: 9 628
Тя Ди вече го  бе изпепелила при появата на Пламена Joy

# 654
  • Мнения: X
Тя Ди вече го  бе изпепелила при появата на Пламена Joy


Вярно си е Joy

Но никой не очакваше, че всъщност и Банков е невинен и не е преспал с нея Joy

# 655
  • Мнения: 9 374
 Донето ни поддържа съспенса тук. Joy Трилъри може да пише хахаха.

# 656
  • Мнения: 4 059
Тя Ди вече го  бе изпепелила при появата на Пламена Joy

# 657
  • Мнения: 9 628
Сетих се за думите на Ева, когато каза, че Зорница не е казала нищо за връзката си с Банков,  и му каза да не я мрази за това, което чувствала - това не го разбрах, защо да я мрази?

# 658
  • Мнения: X
Това изобщо не го помня.
Майче, не се вглъбявай толкова. Ето нещо по-приятно за вглъбяване



Виж го какво обидено-наранено сладурче е Тонишко Heart Eyes Идва ти да го утешиш Joy

П.С. Трилъри най-много обичам

# 659
  • Мнения: 9 374
П.С. Трилъри най-много обичам

И аз, вчера гледах един на кино и съм мнооого доволна. През цялото време стоях залепена за стола. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт