КРУИЗИ /Тема 12/

  • 61 210
  • 766
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4
Bled, благодаря много за изчерпателния отговор. Благодарение на изпратените линкове си правя план за цялата почивка. Снимките също са хубави. Радвам се, че все още има хора, които отделят време и енергия, за да помагат на другите. Цялата предоставена ми информация ми е изключително полезна.

# 181
  • София
  • Мнения: 3 771
Привет, имам бързо питане.
Ние се ориентирахме към P&O Brittania или Azura, другия ни вариант е Aida Perla.
Питането ми е - има ли БГ агенция, която ги продава, за да ми продаде и застраховка отказ от пътуване, или ако няма - откъде сте си правили тази застраховка сами.
Ние сме с дете, и винаги я правя, в случай че се разболее и не можем да пътуване.
Обаче досега сме резервирали само от БГ агенции, и те ни продават застраховката заедно с круиза.
Сега P&O по тел ми казаха, че не предлагат и трябва да си направя сама.

Където и както да е направена резервацията може да си правите външни застраховки, примерно в
https://www.worldwideinsure.com/cruise-travel-insurance.htm
https://www.allianztravelinsurance.com/travel/cruise
Така правя и аз...

Bled, благодаря много за изчерпателния отговор. Благодарение на изпратените линкове си правя план за цялата почивка. Снимките също са хубави. Радвам се, че все още има хора, които отделят време и енергия, за да помагат на другите. Цялата предоставена ми информация ми е изключително полезна.

Не съм ти пуснала кой знае какво, но бях изморена от път. Ако има нещо неясно питай отново.

# 182
  • Мнения: 1 199
Момичета, остават броени дни до нашия круиз- Мадейра и Канарски острови, който между другото се предлага в момента на много добри цени от 379Е за вътрешна каюта. Прерових доколкото е възможно темите, последно от вашите отзиви за Лансароте препоръчвате да се вземе екскурзия от кораба, нали? За Тенерифе какво да ползваме?
Всяко мнение ще ми е от полза.
Допълвам се, единствената екскурзия за Лансароте се предлага за 55Е за възрастен и 38Е за деца, възможно ли е да предложат нещо по- изгодно на кораба или да я плащам веднага тази?

Последна редакция: ср, 07 ное 2018, 09:30 от Сийка*

# 183
  • Мнения: 737
Момичета, остават броени дни до нашия круиз- Мадейра и Канарски острови, който между другото се предлага в момента на много добри цени от 379Е за вътрешна каюта. Прерових доколкото е възможно темите, последно от вашите отзиви за Лансароте препоръчвате да се вземе екскурзия от кораба, нали? За Тенерифе какво да ползваме?
Всяко мнение ще ми е от полза.
Допълвам се, единствената екскурзия за Лансароте се предлага за 55Е за възрастен и 38Е за деца, възможно ли е да предложат нещо по- изгодно на кораба или да я плащам веднага тази?
За коя дата се предлага на 379Е?

# 184
  • Мнения: 1 199
От 19 ноември, 11 дневен е круиза.

# 185
  • Мнения: 4 734
Момичета, остават броени дни до нашия круиз- Мадейра и Канарски острови, който между другото се предлага в момента на много добри цени от 379Е за вътрешна каюта. Прерових доколкото е възможно темите, последно от вашите отзиви за Лансароте препоръчвате да се вземе екскурзия от кораба, нали? За Тенерифе какво да ползваме?
Всяко мнение ще ми е от полза.
Допълвам се, единствената екскурзия за Лансароте се предлага за 55Е за възрастен и 38Е за деца, възможно ли е да предложат нещо по- изгодно на кораба или да я плащам веднага тази?

На кораба цените на екскурзиите са същите. Има понякога нови добавени екскурзии, ако другите са запълнени. Имат промоция ако вземеш пакет екскурзии. Аз винаги вземам предварително екскурзиите, веднъж за Рим не взех, защото се колебаех коя да е, на кораба евтините бяха свършили и се наложи да взема най-скъпата от 99 евро на човек...
За Тенерифе също ползвахме екскурзия, както и до Ланзароте и Мадейра... Много красиви острови, а времето края на ноември- началото на декември беше божествено... Blue Heart Gift Heart

# 186
  • Мнения: 737
https://www.logitravel.co.uk/cruises/transatlantic/from-savona/c … p;categoria=11147
Това е оферта, според мен! За който има виза Sad

# 187
  • София
  • Мнения: 3 771

Набързо ще ви кажа, че не съм си вкъщи и без компютър или лаптоп.
Побързайте...Аз направих вече две резервации за този круиз...




Една вътрешна и една с балкон. Цените са за двама с  всичко.
Взех и полетите София - Генуа с 1 стоп 46 евро.
Генуа - Савона влак 5 евро.
И Маями - София с един стоп 324 евро.
Действайте...Успех.

Последна редакция: пт, 09 ное 2018, 19:53 от Bled

# 188
  • Мнения: 4 734
Eeх, любимия ми кораб... Heart Decoration Жалко, че и ние тръгваме скоро, иначе офертата е супер... Весело изкарване, Блед...

# 189
  • Мнения: 16 874
Аз много благодаря за дадения линк!!!
Моля, не спирайте да споделяте, такива страхотни оферти Hug
Искрено завиждам, на който е запазил.
Ако синът ми не беше бебе, бих взела веднага билети. (Не че имам и виза де Grinning )

Толкова си мечтая за круиз, никога не съм ходила ❤

# 190
  • София
  • Мнения: 3 771
Няма нищо странно в тези оферти. Всяка година когато корабите се прехвърлят излизат подобни цени. Дори надолу. Използвам ги непрекъснато. Писала съм и пускала много пъти.
Тази оферта първо се появи на сайта на Коста с по-висока цена.





Това веднага означава, че ще излезе и другаде. Потърсих обичайните заподозрени и готово. Вие също вече ги откривате, което е много добре. Както винаги казвам, търсене му е майката.
Хубавото в нея е, че е няколко в едно. Европа, Канари, Кариби, Бахами, Америка.

Страхотно съчетание за без пари. Как си представяте да обикаляте света за 12-13 евро на ден при пълен пансион ? Това е начина...

Връщането ми е малко скъпо, но още не съм купила билетите. Обичайно се връщам оттам за около 200 евро. Но наближаването на Коледа 19-20 декември вдига цената. Мислех да изкараме Коледа там, но имаме други сам. билети в този интервал, които не са за изпускане.

Ще пуснат още такива цени, така че следете. Както за Северна, така и за Южна Америка.
Така, че използвайте тези варианти към този край на света. И изкарайте визи, с тях е много лесно и евтино.

Последна редакция: сб, 10 ное 2018, 12:50 от Bled

# 191
  • Мнения: 282
Аз имам един въпрос. Понеже ние нямаме виза за САЩ, как се резервира такъв круиз и къде може да попитаме за виза ? Извинявам се, ако въпроса ми е глупав, но нямам идея, а офертата наистина е чудесна .

# 192
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Аз имам един въпрос. Понеже ние нямаме виза за САЩ, как се резервира такъв круиз и къде може да попитаме за виза ? Извинявам се, ако въпроса ми е глупав, но нямам идея, а офертата наистина е чудесна .

Без виза не се резервира , за САЩ конкретно. Първо трябва да кандидатствате за такава (има отделна тема за американските визи).

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 162
С нетърпение очаквам обратния круиз през Март от Карибите до Европа Simple Smile

# 194
  • Варна
  • Мнения: 148
За тази оферта каква е тази категория BV? Не съм запозната с тези на Costa.

Общи условия

Активация на акаунт