Купих си една горчилка за отслабване...

  • 15 890
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 168
Имаше преди време тема за този мошеник и казваха,че са го виждали да рови по кофите.Моя позната я пи и й се възпали гастрита.По-добре пробвай нещо друго Naughty
Според мен, едва ли е отрова, възможно е да има английска сол.
Точно така май имаше английска сол Sick

Последна редакция: сб, 10 юни 2006, 23:45 от elix

# 31
  • София
  • Мнения: 7 168


Само някой да не ми пише, че е лъжец и мошеник и да ме отчайва, защото вече ще кажа на мъжа ми да ме заколи и направи на буркани за зимата.

Извинявай,писах,че е мошеник,но сега не мога да открия старата тема за да видиш,че го определят като точно такъв Confused
п.с.моята позната отслабна малко,но заслужава ли си на нещо друго да навредиш-напр.стомаха.

# 32
  • Мнения: 5 468
Ню, давай и аз да купувам - ако ще лудваме, заедно ще е  tooth
После ще си ходим слаби, и като ни питат как влязохме във форма, ще викаме "Ненам, ненам  Mr. Green"
Ами да! И ще пускаме само теми за секс в Клюкарника и ще се надуваме Crazy.

Според мен, едва ли е отрова, възможно е да има английска сол. Ню, пий спокойно, ако се почустваш зле, спри веднага. Аз не съм го пила това, но съм пила хапчета на Милко Тошков, уж пише какво има вътре, но пак ми ставаше лошо от тях, така, че , явно във всички подобни неща за отслабване си има вещества, който в началото не ни действат добре.
Успех Ню и ако заслабнеш и още си жива Simple Smile/бъзикам се/ казвай,да се жертваме и ние за хубост.
Ето това мнение най-много ми хареса Heart Eyes. Тъй де... Ще пробвам и ще видя. Ако има лайно - ще го изпия, кво да правя, но ще остана с убежданието, че е нямало такова нещо вътре newsm78.
Няма за кога да чакам и да се надявам на диети. Две години, откакто родих и съм си пак предишното бише Blush, егати шопара, не мога да се трая вече.

Бейбита, не вярвам вътре да има лайна Thinking Blush, хич не ми се вярва... И както виждам, доста хора написаха, че наистина има ефект. Отслабвали хората. А и с очите си го видях Crazy.
Айде сега, не ми завиждайте, че съм намерила чудодейното лекарство Wink Sunglasses.

# 33
  • Мнения: 5 468
Ню, занеси я все пак в някоя лаборатория за изследване. Със здравето шега не бива.
Ама Лейди, този който ме заведе там, няма никакви оплаквания откъм здраве и ако имаше, щеше да ми каже бе.
Какво ще ми кажат от тази лаборатория - Има това и това! Ми не ме интересува, какво има, важното е да има резултат. Аз съм смела.

# 34
  • Мнения: 217
Мале ,Ню на какво си готова  Shocked,ако има англйска сол както ти пишат по-добре не я пий ,че е вредно за стомаха.Иначе за акитата се съмнявам да има Thinking.Виждам ,че си твърдо да я пиеш тая гадост
Ню, занеси я все пак в някоя лаборатория за изследване. Със здравето шега не бива.
Ама Лейди, този който ме заведе там, няма никакви оплаквания откъм здраве и ако имаше, щеше да ми каже бе.
Какво ще ми кажат от тази лаборатория - Има това и това! Ми не ме интересува, какво има, важното е да има резултат. Аз съм смела.
Пробвай един двапати и ако се почустваш зле веднага спри,че с здравето шега небива Naughty

# 35
  • Мнения: 817
Така и аз да разкажа.До нас живее един доцент -гастероентеролог от ИСУЛ.Много е готин като човек.Веднъж случайно се бяхме засекли в кварталния фризьорски салон.
Фризьорката я пиеше тая гадост.И го попита какво смята и той като доктор.Това което каза беше направо жестоко........ #CrazyТакива работи и лачи ,особенно тези с диоретичен и разхлабителен ефект би много опасни.Като започнеш от нещо леко като разтройство/ а то въобще не е хубаво/ минеш през нарушаване на микрофлората в стомаха и червата ,после през язва/защото тези неща водят да изтъняване на ципата/ и стигнеш до рак........ Embarassed
Този билкар се немира и той в Лозенец/предполагаме същия/ някаде се завилало от Черни Връх в някаква пряка и доста по- навътре бил блока newsm78 Както и да е.
Момиче откажи се просто не си заслужава за една суета да се плаща с такава висока цена........... Naughty
Докато не се променят навиците ,просто няма да се отслабне е така от чудо някакво Flutter

# 36
  • Мнения: 5 468
И го попита какво смята и той като доктор.Това което каза беше направо жестоко........ #Crazy
Има си хас да каже нещо различно Shocked. Докторите са за това - да те плашат. И да не правят нищо, за да ти помогнат. Като почнат да те лекуват от нещо, да не би да го излекуват?! Или накрая се оказва, че "късно идваш", "ами това е нелечимо, остава за цял живот" и други подобни??? Цял късметлия трябва да си, за да ти установят вярната диагноза. А докато ти я установят, тя вече е станала хронична, а може би и човека е ритнал камбаната отдавна.
От 3 билки - рак? А стига де... Много се е олял с изказванията.
Не искам да дърпам дявола за опашката, ама докторите първо да идат да си прочетат уроците от института и тогава да раздават акъли напред-назад. Хем не ги бива, хем се обаждат... не им вярвам.

# 37
  • Мнения: 5 468
Мале ,Ню на какво си готова  Shocked
На какво съм готова толкова, бе да му се не види newsm78... все едно написах, че ще пия змийска отрова-концентрат Laughing.
Направо ме отчаяхте.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 2 453
Мале ,Ню на какво си готова  Shocked
На какво съм готова толкова, бе да му се не види newsm78... все едно написах, че ще пия змийска отрова-концентрат Laughing.
Направо ме отчаяхте.

Ми, Ню, наистина е безразсъдно. Сега ще вземеш да се обидиш, ама си ми много симпатична, затова ще си кажа - сериозно, как може да имаш такова голямо доверие на нещо, което някой си забърква някъде си ?! Само защото твоят познат го е пил? А момичетата, които изказаха толкова отрицателни мнения? Наумила си, че ще ти помогне и не ти се слушат други мнения - недей така, наивно е и безотговорно към здравето ти ( нищо че после може споойно да обвиниш лекарите, че те са ти докарали язвата примерно...)

ПП виж какво пише за интестопана - http://www.ill.ru/drugs/drug2006.shtml - според мен е абсурно това лекарство да се дава в билкова отвара без индикации и за толкова продължително време
 

# 39
  • Мнения: 206
Честно казано, нямам думи от теб.... Heart Eyes

Спомням си една приятелка... От чаят Сание получи отлепяне на лигавицата на дебелото черво. Какво преживя после, няма да ти обяснявам. И сега за това се сетих...

Ох, защо сме толкова мързеливи жените... Sick
Решението си е изцяло твое - тук едва ли има мама, която да не иска да изглеждаш добре... Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 7 168
Ето я темата  Там е споменат този билкар

# 41
  • Мнения: 1 455
Тази билка и аз съм я пила.Наистина се отслабва с нея,но я спрях след като ми обясниха какви неща съдържа.Баба ми го познава този ,,билкар" от години я прави тази билка и бил голям мошенник.  Иначе върти голям бизнес,постоянно праща с кашоните за провинцията.Не знам как се позволява продажбата на такива отвари newsm78.             

# 42
  • Мнения: 817
И го попита какво смята и той като доктор.Това което каза беше направо жестоко........ #Crazy
Има си хас да каже нещо различно Shocked. Докторите са за това - да те плашат. И да не правят нищо, за да ти помогнат. Като почнат да те лекуват от нещо, да не би да го излекуват?! Или накрая се оказва, че "късно идваш", "ами това е нелечимо, остава за цял живот" и други подобни??? Цял късметлия трябва да си, за да ти установят вярната диагноза. А докато ти я установят, тя вече е станала хронична, а може би и човека е ритнал камбаната отдавна.
От 3 билки - рак? А стига де... Много се е олял с изказванията.
Не искам да дърпам дявола за опашката, ама докторите първо да идат да си прочетат уроците от института и тогава да раздават акъли напред-назад. Хем не ги бива, хем се обаждат... не им вярвам.

Не ,че ще кажа или напиша нещо ново и което повечето от вас знаят и са чели но вижте ,за да си припомните
http://dieti.gbg.bg/tema.asp?razdel=10&temaN=71

# 43
  • Мнения: 5 468
Редовната употребата на продукти с разхлабително и диуретично действие може да доведе до сериозни здравни проблеми – обезводняване, нарушения в баланса на електролитите, сърцебиене, даже фатални (смъртоносни) сърдечни реакции.

Аз няма да го пия редовно. Изобщо нямам такова намерение. Пия това шише и спирам. И то по 4 малки лъжици на ден. Два дена пия, един - не. За сега нищо ми няма, ама като чета тука темата и взе да ме пробожда ту бъбрек, ту глава Rolling Eyes.
Ще ме разболеете Blush.
Почне ли да ми става нещо, ще го спра. Нали така? Но ако нищо не ми стане, а само сланината иде на кино, тогава? Ще ме черпите ли с една торта на екс?
Забравих да напиша, че апетита ми изчезна.

Последна редакция: нд, 11 юни 2006, 16:12 от Ню

# 44
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Ню, що не пусна първо тема със запитване дали да си я купуваш тази горчилка?  newsm78

Ако бе прочела сегашните негативни мнения, едва ли щеше да си поръчаш от нея, а?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт