Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 6

  • 41 871
  • 755
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 436
Ох, нагледахме се на разплакана Зейнеб.

Свърши ли? С появилия се бивш мъж и непоявилия се Алихан. И нищо не загатнаха какво се е случило.

# 256
  • Мнения: 41 778
Май това е за тази вечер! Peace

Очакваме фрагмана след дълги реклами....



# 257
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ee-e--e както дадоха в откъса бях на 99% че няма да се появи нашия;
Въпросът е какво е станало, защото не мисля ,че е нарочно.

Трябва да ни дадат откъс.

# 258
  • Под звездите
  • Мнения: 900
 Е, стига де. Какво ли стана сега? Мисля, че нещо с Лила е станало, за да не дойде Алихан. Дали ще има фраг.
Горката Зейнеп. Толкова бързо му прости.

# 259
  • Мнения: 3 203
Пак разплакана Зейното  Tired Tired Tired милата направо сърцето и се скъса  Tired Tired С часове го чака а от Алихан ни вопъл и стон  Thinking Дали това няма да е поредната му изненада или наистина нещо лошо се е случило . newsm78 Я катастрофирал  smile3505 или с Лила нещо се е случило  newsm78 ще ни оставят цяла седмица да го мислим  newsm78

# 260
  • Мнения: 9 531
Знам ,че още в следващата серия ще се разбере какво се е случило , но сега ни изнервиха !
Таня , филмите са два един доста стар и един от 90-те с Анет Бенинг , но не си спомням заглавието .Тя не дойде на Емпайър стейт билдинг , защото катастрофира .След време се срещнаха ...

# 261
  • Мнения: 3 436
Ee-e--e както дадоха в откъса бях на 99% че няма да се появи нашия;
Въпросът е какво е станало, защото не мисля ,че е нарочно.
Не е нарочно, естествено, но нищо не загатнаха. И това вече е нарочно. Grinning

Фили, да, бе, коментирахме ги двата филма, но и рускините споменаваха само актьорите, не и заглавията. Затова и попитах.

# 262
  • Мнения: 5 723
Какво става бееееееее...тези СЦ вече са изперкали ........... #2gunfire #2gunfire

Той защо отказа букета и купи папате?!?!?! Тези  папате във всеки сериал  са цъФ !   / Да не  е отишъл на гробище ?/

# 263
  • Мнения: 6 599
Серията беше много интересна и много динамична.
Изобщо не ми беше скучно, а Ендер беше сведена до минимум.
Със сигурност ще ни допадне повече с думичките, имаше доста забавни моменти.

Обаче накрая ни закопаха тотално.
Нито дума за екс съпруга, нито намек дори и това с неидването на Алихан направо....
Дано дадат някой откъс, фраг или каквото и  да  е, поне нещо да ни загатнат.

# 264
  • Под звездите
  • Мнения: 900
Може ли някой да ме светне какво е заглавието на книгата, която Зейнеп купи?

# 265
  • Мнения: 3 436
Искаме ФРАГ!!!

# 266
  • Мнения: 9 531
Не е нарочно, естествено, но нищо не загатнаха. И това вече е нарочно. Grinning
Фили, да, бе, коментирахме ги двата филма, но и рускините споменаваха само актьорите, не и заглавията. Затова и попитах.

Проверих в  IMDB- Любовна афера  от 1994 г. , а за другия стария, нямам много спомени и не мога да проверя .
Но не мисля ,че СЦ ще повторят инцидент с Алихан, по--скоро Лила и онзи младеж са катастрофирали с мотора .
Но щом искаме рейтинг , няма да се оплакваме .
Много ми хареса серията .И Т.Б много добър актьор , дали е педофил не ми пука !Друг Халит не мога да си представя .

# 267
  • Мнения: 3 436
Да, за Т.Б. и аз исках да отбележа в предната серия, че и Еда Едже добре се представи, но и Талат й подава много добре. Това, обаче, го пропускаме.

Eidin имаше въпрос за заглавието на книгата, която купи Зейнеб. И аз не го разбрах, даже се отклоних за малко и изпуснах момента.

# 268
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Момичета, стори ми се, че мнимия мъж на Йълдъз разговаряше по телефона с Алихан.  Thinking

# 269
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 839
Серията беше много интересна и много динамична.
Изобщо не ми беше скучно, а Ендер беше сведена до минимум.
Със сигурност ще ни допадне повече с думичките, имаше доста забавни моменти.

Обаче накрая ни закопаха тотално.

Нито дума за екс съпруга, нито намек дори и това с неидването на Алихан направо....
Дано дадат някой откъс, фраг или каквото и  да  е, поне нещо да ни загатнат.


Hands Plus1 и сега вече Зейнеп ще го отсвири без да слуша повече обяснения....Каквото и да е станало има телефони нали...

Общи условия

Активация на акаунт