Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 6

  • 41 808
  • 755
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 9 530
Мерси за линковете !
Ами броя ги ,защото аз и своите броя , навик Grinning , но смятам ,че е недопусъимо да се отпуска
Да, много е хубава и одухотворена в близък план , но искам и когато я дават в цял ръст да изглежда добре ! Например Йълдъз с онези  къси роклета също не ми харесва .
Искам Севда да е като Шевал -всяка дреха даже и грозна да и стои добре .Не мисля ,че е трудно на 24-25 годишно момиче да е във форма

# 346
  • Мнения: 1 571
благодаря сърдечно за превода на серията Simple Smile

# 347
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Момичета отидохте да спите , а аз отидох да правя колаж : )))) Hug

Избрах тази сцена - връщането на Зейнебка в офиса;
Доволната муцуна на Алихан - няма друга такава физиономия:  подмина , сложи си самодоволната усмивка и отиде да я вика , естествено при него Joy И както забелязахте в първи сезон - като влиза Зейно при него - той е при щорите и гледа навън; Като гледам как доволно се усмихва под мустак и как седна на края на бюрото, ръцете потрива и се сещам Зейнеб от първи сезон - Дявола ми шепне да го цапна 2 пъти  . . . JoyJoyJoyJoy





И аз искам да я издокарват повече. Имат напредък със стайлинга й, но още трябва. HeartHug

# 348
  • Мнения: 41 699
Добро утроо! Hug Hug Hug







Фили Hug,не знам защо не ти работи линка,който пуснах за гледане! Thinking Снощи го проверих и си беше на ред!На ДизиМания сутринта не беше готов за това не го пуснах!По-късно го качват по други сайтове! Peace

Боби Hug,чудесни колажи си пуснала по нощите! newsm10

На Еда Едже също не ми харесват някои от тоалетите,но не намирах снимки за това не ги пуснах! Peace
Таня Hug,е пуснала с роклята от приема...

открих някои,но тези по биват....



Цитат
а на Зехра гащеризона , когато си дойде след летището , ужасТ , как и висеше отзад Scream
Фили...ето  ...


Окъснях с поста покрай търсене на тоалетите.... Laughing

Приятен ден на всички! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: ср, 26 сеп 2018, 09:37 от Zlatina3

# 349
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Привет момичета.
Серията много ми хареса ,само на края ми остана един горчив привкус,който силно се надявам в следващата серия да изчезне.

# 350
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Здравейте и да ви е хубав деня! CoffeeNotes HugHeart

Злати Hands Plus1 Hug



Биби - да и аз така;

# 351
  • Мнения: 3 436
Здравейте!





На Алихан самодоволната усмивка върна на Боби вдъхновението. Grinning
Потрива той ръце и ни е много забавен, но за мен не беше адекватно поведението му като цяло след завръщането на Зейнеб от САЩ, включително и в тази серия. И от сцените в колажите на Боби, и всичките му обичайни насмешливи заяждания със Зейнеб, и това изписано на лицето му "в-кърпа-си-ми-вързана", че и половинчатото признание за "грешките" ... Да, не може да бъде друг, но обичайното му държание не отговаряше на ситуацията, на преживяното от него след заминаването на Зейнеб, на осъзнатите му вече дълбоки чувства и на уж твърдата решимост да си върне Зейнеб. "Признай, че замина за Америка, защото ме обичаш". И като й го напомни, какво? Изравни своята вина с нейната "грешка" и реши, че като се е върнала, е минала опасността. Не знам, но като че ли разминаването в края на серията в известен смисъл беше предизвестено. Струва ми се, че ако се стигне до хепиенд (в който вярвам), ще видим един различен Алихан срещу Зейнеб.  Някак не ми се вярва, че СЦ ще направят оптимистичен завой още в следващата серия, но да видим.
Язък за маргаритките ... Инак изборът му беше много добър.
На всички хубав ден!  Hug

П.П. Май не трябваше да споделям на глас това, ама нейсе ...

# 352
  • София
  • Мнения: 30 142
здрзвейте,

според мен той видя, че тя още го обича. Не случайно го каза на Хакан в колата, че това засега му е напълно достатъчно.
Харесват ми и репликите много. Това, което ѝ казва във фрага, е много вярно, че доброто се забравя, а се помни лошото (за съжаление).

# 353
  • Мнения: 3 436
"Доброто/хубавото се забравя, помни ме с лошото". Вярно е, за съжаление. Но там е работата, че понякога едно единствено "лошо" - като думите, с които я срина при раздялата и които още не сме му простили - не може да бъде заличено от серията "добро/хубаво", например романтичните жестове.
Инак Зейнеб със сигурност не е неблагодарен човек и знае да помни и доброто.

Последна редакция: ср, 26 сеп 2018, 12:02 от Tania M.

# 354
  • София
  • Мнения: 30 142
Думите, които ѝ каза, няма да бъдат забравени лесно и не бива. За всяка жена подобно "признание" би било меко казано обидно. Само това "помни ме с лошо" ме притеснява, все едно се отказва от нея.

# 355
  • Мнения: 3 436
То това "помни ме с лошото" почти всички го усетихме като фатализъм. Аз почти съм сигурна, че случилото се с Алихан след снопа маргаритки - каквото и да е то - ще бъде оневиняващо, но за жалост Зейнеб няма да го разбере или узнае.
Освен ако не се намеси своевременно някой (например Хакан).

# 356
  • Мнения: 41 699
Биби HugБоби HugТаня HugМише Hug

Това държание на Алихан явно си има причина!Надявам се в скоро време да го разберем! Peace А и от фрагмана се вижда,че Джем открито заявява,че има интерес към Зейно! Peace Да видим тогава дали Алихан ще стои безучастен! Peace



# 357
  • Мнения: 3 436
Цитат
Това държание на Алихан явно си има причина!Надявам се в скоро време да го разберем!
Ние причината за държанието на Алихан си я знаем от първи сезон. Той и на Зейнеб й намекна в сцената с признанието: "Повярвай ми, имам основателни причини".

Последна редакция: ср, 26 сеп 2018, 12:42 от Tania M.

# 358
  • София
  • Мнения: 30 142
......Да видим тогава дали Алихан ще стои безучастен! Peace

.....
Според мен "да" за известно време. След всяка негова криза той сякаш се плаши и дава назад. Докато не реши ситуацията с тези негови кошмари, няма да може да е на 100% с нея. Отделно не го дават да се лекува, да ходи на психолог, да прави нещо в тази посока. Отиде веднъж и толкова.

# 359
  • Мнения: 3 436
Аз затова си мисля дали няма да се намеси Хакан с един по-откровен разговор със Зейнеб. Е, не чак да я посвещава в състоянието на Алихан и причините за него (които едва ли знае). Но да й подскаже нещо поне.

Общи условия

Активация на акаунт